Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият PDP телевизор Panasonic ?

Гласували
279. Не можете да гласувате в тази анкета
  • PDP 37"

    15 5.38%
  • PDP 42"

    198 70.97%
  • PDP 46"

    26 9.32%
  • PDP 50"

    37 13.26%
  • PDP 54"

    0 0%
  • PDP 58"

    0 0%
  • PDP 65"

    2 0.72%
  • PDP 103"

    1 0.36%
Страница 90 от 174 ПърваПърва ... 40808889909192100140 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,336 до 1,350 от общо 2607

Panasonic PDP / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    53
    #1336

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Bivola, до колкото знам имаш 42 " от няколко месеца. Дали ти се струва малък вече или всичко е наред ? В момента се чудя за ж20-42" или с20-46" за 2,5 м. В магазина 42" ми се струват много малко, може би защото повечето ТВ наоколо са с по големи размери и помещението на магазина е по голямо, както и че сигнала на рекламното клипче е ХД. Но в къщи съм разчертал мебелите за 42,46 и 50" и 42 ми се струва много добре, а другите бая големи .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #1337

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Имам G20 от около месец и ми се струва малък, мисля че 50 инча е оптимално ако имате място.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #1338

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    за 2,5 м 50 инча е много,46 ще е супер.

  5. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #1339

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от IvayloSC
    Bivola, до колкото знам имаш 42 " от няколко месеца. Дали ти се струва малък вече или всичко е наред ? В момента се чудя за ж20-42" или с20-46" за 2,5 м. В магазина 42" ми се струват много малко, може би защото повечето ТВ наоколо са с по големи размери и помещението на магазина е по голямо, както и че сигнала на рекламното клипче е ХД. Но в къщи съм разчертал мебелите за 42,46 и 50" и 42 ми се струва много добре, а другите бая големи .
    Ами точната дума е "свикнах" и сега съм доволен от размера.В началото ми се струваше огромен като го сложих в хола,но след десетина дена свикнах.Ето сега ти снимам разположението и разстоянието да го видиш и когато съм седнал на масата разстоянието е 180см,ако не съм се облегнал назада на дивана,тогава е 210см.На този телевизор с това качествто на цифровата(евроком) в никакъв случай не бих си взел по-голям телевизор(не че не бих искал),защото според мен картината ще се влоши.То и сега има програми които са трагични.Това е за СД сигнал,иначе ако гледаш филми с хубаво качество и 60 инча ще са ти малко.Та мисълта ми е,че виждаш как го гледам ТВ-то и в момента ми просто перфектен.Има и нещо друго.Аз и в спалнята имам телевизор ШАрп от 92г.,който не знам колко инча(за времето си беше нормален) и вечер гледам и на него,тоест малко като погледам на Шарпа за приспиване и на другия ден плазмата пак ми се струва,че е голяма...това малко в кръга на шегата,но има и доза истина.

    Пиша ти всичко това не от позицията на човек,който разбира,а просто като зрител.При тебе обаче разсотянието е с около40-50 см повече и според мен лсед време ще ти омалее 42-ката.Според мен за теб по-добрия вариант е 46-цата.Като технически данни G е по-добър,но там нещата си ги проучил предполагам.Аз те съветвам само за размера на ТВ-то.

    Успех!
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #1340

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Въпросите за "разстоянията" винаги ще бъдат актуални, особено за първи бъдещи собственици на широкоекранни телевизори. Та след около седем месеца експлоатация реших да проверя (за себе си) верен ли е този калкулатор: http://psabev.info/TVCalculator/ . За моите възприятия, при HD Ready телевизор е вярна. По мое мнение, на IvayloSC по-голям от 42" за 2,5 метра не е нужен (освен ако не гледа предимно HD картина - Blu ray например) .
    Ако пък ако е на маса с колелца, както е при мен, при пускане на Блу рей го приближавам и до 1,5 метра, ей така, за кеф

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #1341

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Danri а за бъдещето мислиш ли?телевизор не се сменя всяка година.тенденията е все по качественни да стават всички канали и кабеларки.така че ако те послуша мочето ще се набута със 42 със сигурност.освен ако не е решил след някоя година като целият сигнал на кабеларките стане HD пак да купува нов тв.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1342

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    venci79,нещата при тая техника се развиват бързо за 5 години минах през 3 технологии,друг е въпроса че някои хора карат със стария тв докато се скапе.Гарантирам ти че след 4-5 години ще бъде отново съвсем различно.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #1343

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    IvayloSC, ако гледате само SD сигнал 42 инча от 2,5 м са добре , но ако гледаш като мен предимно HD филми тогава 46'-50' !!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #1344

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    SD сигнал постоянно се подобрява и се очаква да стане HD така че дори и само SD сигнал да се гледа пак си вземаите по-големият диагонал.освен ако не сте решили всяка година да си сменяте телевизора.освен това и сега има достатъчно телевизии с много добро качество на цифровите кабелни.имат си HD канали а и наи-важните канали -канал 1,битиви и нова тв.са с много добро качество.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #1345

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    А аз за 3,5м мислих 37" да си взимам,но така като чета май ще ми е малък.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    341
    #1346

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    DJPRODIGY, да ..... гледане от 3,5 м задължително 50' !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #1347

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    То добре 50" ама стаята ми е с размери 5 на 4 и ми се струва че няма да е съразмерно такъв голям телевизор в такава стая.

  16. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #1348

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    DJPRODIGY,не знам защо съм останал с впечатление ,че си консултант в някоя от веригите.Знаеш че в магазина е съвсем различно,поради голямата площ.Моят съвет е 37-42 в зависимост от разположението в стаята.Някой може да ти препоръчат и 65 за тая стая ама какъв сигнал че гледаш на него .....

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1349

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от DJPRODIGY
    То добре 50" ама стаята ми е с размери 5 на 4 и ми се струва че няма да е съразмерно такъв голям телевизор в такава стая.
    Ние тук ти предлагаме размер според това от какво разстояние ще гледаш за да постигнеш максимален ефект. Пък ти ако искаш интериорни решения питай в друг форум. Размер 50 инча е максималния, че да му се радваш истински, а ти може да си сложиш и 22 инча.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #1350

    Re:Panasonic LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    DJPRODIGY,не знам защо съм останал с впечатление ,че си консултант в някоя от веригите.Знаеш че в магазина е съвсем различно,поради голямата площ.Моят съвет е 37-42 в зависимост от разположението в стаята.Някой може да ти препоръчат и 65 за тая стая ама какъв сигнал че гледаш на него .....
    Правилно да консултант съм но като стане време за себе си да избирам съм голям чишит.Максималния размер който мога да си позволя ще е 42" и причината да не взема по голям е не само стаята в която ще бъде, но и финансите с които разполагам.За сега ще изчакам да излязат всички серии на Панасоник,че избора да е още по голям.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  3. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35
  4. Philips LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1760
    Последно: 26-12-10, 15:39
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе