Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 104 от 113 ПърваПърва ... 5494102103104105106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,546 до 1,560 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,458
    #1546

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Записът на външен хард диск е възможен само ако ползваш вграденият в телевизорът цифров тунер!!
    Запис през външни устройства, като приемникът на Булсатком е невъзможен.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    7
    #1547

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравей hristoslav2,

    Ако вържа на телевизора една антена с усилвател, предполагам, че няма да ми трябва set top box допълнително. Все пак телевизора е от тази година и тунера трябва да става. В такъв случай ще мога да записвам през него, ако случайно нещо ми се наложи.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,458
    #1548

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Така ще записваш ефирните цифрови програми. За сателитните, ще ти трябва кам модул и карта..а Булсатком май не предлагат такива.
    TX-47AS740E LED LCD телевизори VIERA - Panasonic България

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    52
    #1549

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Още една настройка на картината на TX 47AS650 https://www.avforums.com/threads/pan...877803/page-17 пост 488. Като това е цяла тема за TX ХХAS650.

  6. Member Аватара на Daxy
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна - Траката
    Мнения
    208
    #1550

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Търся български магазин където продават 3Д телевизор Панасоник от Малайзия - Сингапур...споделете модел и адрес на магазина за 42-46 инча.

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #1551

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Здравко Генов Виж публикацията
    Съгласен съм. Едно време мониторите за компютрите ги калибрираха с устройство външно, сигурен съм че и за телевизори има такова, но в България тази практика почти не се практикува.
    Не само едно, а и сега се използват калибратори за монитори, аз използвам и имам такъв, X-Rite i1Display Pro, гледам в нета, че с някакъв различен от оригиналния софт става за калибрация и на телевизори. Ще взема да поровя за инфо тея дни и да пробвам дъртата ми плазмичка

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,458
    #1552

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    13
    #1553

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Объркал си темата. Прочети какво пише в началото на първи пост.
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-11-14 в 17:28.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1554

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Здравейте от днес и аз вече съм горд собственик на Panasonik TX-47AS650 . Много съм щастлив от избора си и най-вече от марката, към която имам слабост. Както и да е , моля само за малко помощ за някъкви настройки на картината за гледане на спортни предавания и най-вече футбол. Видях преди няколко коментара назад настройките за КИНО , но не смятам че са добри за футбол. Има ли някой възможност да помогне или да почвам да ръчкам и тествам сам
    Благодарско предварително!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    10
    #1555

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Някой може ли да изкаже мнение за
    Panasonic VIERA TX-42AS650E

    Като цяло добре ли се представя тази марка и общо взето това е... не съм мн.претенциозен, ще гледам предимно тв и филми на него Във френски сайт пише, че поддържа .mkv и субтитри, надявам се, че това е истина... И още нещо - на първата страница при описанията прочетох, че при плейване от USB, то трябва да е във FAT система... в такъв случай как да кача .mkv файл на флашката, като FAT системата поддържа файлове до 4GB, а този тип файлове е с размер над тази граница?


    На първа страница пише също така, че темата е само за собственици!
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-11-14 в 19:14.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    25
    #1556

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    моя е 47AS650 , флашката ми беше NTFS и имаше разни клипчета на него като тествах ...... с японки на люлки , мачове кратки клипове и и тем подобни. Прочете си ги всичките. Нз какво са ти казали на теб , но при мен вървеше всичко. Що се късае до качеството на картината съм много доволен. Дори на SD каналите се представя добре независино от големия му размер. 3Д-то днес имах възможност също да го тествам няколко клипа от youtube , както и едно филмче от замундата и независимо че е пасивно направо ме очарова. Сравнявам го с на Филипса ми , който е с активно 3Д -модел от 2013г. Общо взето много добър избор според мен е този модел с реален панел 100 херцов, а 5 годишната гаранция е просто още една причина да го избереш. С гледане на филми от флашка не съм запознат и не мога да ти помогна защото го свързвам директно с компа и нямам ядове. Успех!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    28
    #1557

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от Момчил Стоянов Виж публикацията
    Някой може ли да изкаже мнение за
    Panasonic VIERA TX-42AS650E

    Като цяло добре ли се представя тази марка и общо взето това е... не съм мн.претенциозен, ще гледам предимно тв и филми на него Във френски сайт пише, че поддържа .mkv и субтитри, надявам се, че това е истина... И още нещо - на първата страница при описанията прочетох, че при плейване от USB, то трябва да е във FAT система... в такъв случай как да кача .mkv файл на флашката, като FAT системата поддържа файлове до 4GB, а този тип файлове е с размер над тази граница?


    На първа страница пише също така, че темата е само за собственици!
    mod/edit
    Аз имам такъв. Звукът е много добър, имах и преди Панасоник 42 (първият им Лед телевизор, който се появи в България) пак звукът беше много добър от вградените говорители. Картината с малко настройки е много добре, но цифровите ни телевизии са скапани и не може да видиш пълните възможности. Аз пробвах с външен HDD (мисля, че е NTFS) чете си Mkv и БГ субтитли без проблем. Чете и от флашки, както и от домашната мрежа по Wi-Fi.Има някой леко дразнещи неща и бъгове, но не са много и определено телевизорът е много добър за парите си. Повечето колеги са с 47 инчови, но на мен спалнята ми е малка и няма как да сложа повече от 42 инча. Аз съм си предоволен цена/качество. Всъщност бях между него и LG, но LG се носи слух че имат проблеми с матриците и разни черти по тях.
    На 3D-то трудно подкарвам субтитли, тоест и 3D картина и 3D субтитли, но май с пиратските 3D филми е така.

    Сега да задам и аз ВЪПРОС към собствениците:
    Днес исках да регулирам звукът на телевизорът. Приятелката ми гледа на малко по - увеличено от нормалното, чува се добре, но много гърми.
    Намерих една опция в настройките за звука - "Отстояние" - пише "До 30 см"; "Над 30 см", по интерестното е че пише "До или над 30 см от стената".
    Аз винаги съм мислел, че става въпрос за разстояние от където се гледа, но май не е така. Какво се има в предвид с тази опция? Нашият си е на оригиналната стойка (не е на стена) и зад него има прозорец (около 15-20 см отстояние).
    Освен това като се сложи на "До 30см" звукът става до глух, а на "Над 30см" сякаш е звукът е "по - силен" и по дълбок.
    Може ли да обясните каква е точно ролята на тази опция? Благодаря предварително.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,458
    #1558

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Тази настройка, важи за говорителите на телевизора - това е режим на работа при различно отстояние от стена или друга повърхност зад телевизора. Целта е да се избегне кънтенето...
    Виж си и настройките на Еквилайзера - намали ниските честоти за да не ти гърми(плъзгачите в ляво).

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    28
    #1559

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Тази настройка, важи за говорителите на телевизора - това е режим на работа при различно отстояние от стена или друга повърхност зад телевизора. Целта е да се избегне кънтенето...
    Виж си и настройките на Еквилайзера - намали ниските честоти за да не ти гърми(плъзгачите в ляво).
    Благодаря.
    Значи, ако правилно съм разбрал - ако телевизорът е закачен на стената тогава избираме "До 30 см", ако е на стойка в повечето случай (е далеч от стената) над 30 см.
    Ще видя Еквилайзера утре и ще пробвам да го настроя.

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    8
    #1560

    Отговор: Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

    Объркал си темата. Прочети какво пише в началото на първи пост.
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-11-14 в 15:49.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе