Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 65 от 113 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #961

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Камерата ако не е оригинална на Панасоник - забрави . Клавиатура не съм много сигурен дали поддържа , но приложението за смартфони ще ти спести и мишката и клавиатурата .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #962

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от DarthBane Виж публикацията
    Харесах 50 инчов ET60, но сега видях, че е само с 2 USB.
    Някой знае ли дали може да му се сложи USB Hub щото планирам да му сложа мишка, клавиатура уеб камера и твърд диск.
    От изброените, поддържа само клавиатура. Скайп камера само на тази на Панасоник.
    http://www.panasonic.bg/html/bg_BG/%...658/index.html

    http://eu.freetalk.me/freetalkr-conf...___store=eu_en

    Вместо мишка във високият клас модели в комплекта има такова дистанционно
    Panasonic N2QBYB000015 - VIERA Touch Pad Controller - Overview

    2013 LED TV Product Line-up for Europe | VIERA | Plasma&LCD TV | Panasonic Global

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    17
    #963

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Благодаря за бързите отговори, разочароващо е да науча това.
    Явно няма да взема панасоник.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    11
    #964

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от DarthBane Виж публикацията
    Харесах 50 инчов ET60, но сега видях, че е само с 2 USB.
    Някой знае ли дали може да му се сложи USB Hub щото планирам да му сложа мишка, клавиатура уеб камера и твърд диск.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    От изброените, поддържа само клавиатура. Скайп камера само на тази на Панасоник.
    - TY-CC20W - overview - България

    Panasonic compatible: Conference HD Camera for Skype TALK-7181-Panasonic

    Вместо мишка във високият клас модели в комплекта има такова дистанционно
    Panasonic N2QBYB000015 - VIERA Touch Pad Controller - Overview

    2013 LED TV Product Line-up for Europe | VIERA | Plasma&LCD TV | Panasonic Global
    Не знам при ET60 как е, но вече 5 дни съм собственик на Е6Е и мишка, клавиатура и твърд диск се включват без проблем. Хъб и камера още не съм пробвал. Довечера ще пробвам и тях и ще докладвам. Клавиатурата и мишката са си стандартни logitech и microsoft.

    edit: За камера ще трябва да се ориентираме към оригиналната Пробвах 2 PC камери, но телевизора не ги разпознава.
    Хъб ще пробвам утре.
    Този пост е редактиран от Tombata; 03-10-13 в 17:50.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #965

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Tombata Виж публикацията
    Не знам при ET60 как е, но вече 5 дни съм собственик на Е6Е и мишка, клавиатура и твърд диск се включват без проблем. Хъб и камера още не съм пробвал. Довечера ще пробвам и тях и ще докладвам. Клавиатурата и мишката са си стандартни logitech и microsoft.
    Това е интересно, защото на миналогодишните модели не ставаше да вържеш клавиатура. Явно под натиска на клиентите са променили стратегията и софтуера си.

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    4
    #966

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте,
    От две години вече имам Panasonic TX-L42E30E. Като цяло съм много доволен, досега винаги съм ги ползвал вързан през HDMI към компютъра. Да, ама сега ми се налага да са през една стая и стана голяма драма. Каквото и да пробвам, каквото и да ползвам, не мога да постигна удобството от HDMI свързването.
    Моля за съвет как да пусна просто стрийм от компютъра на телевизора. Има ли въобще такъв начин?
    Двете устройства, разбира се, в момента са вързани на един рутер.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #967

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения


  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    15
    #968

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте,
    След близо един месец четене на ревюта и мнения в този форум се спрях на тези 2 модела PANASONIC TX-L50ET60E 3D LED и

    PANASONIC TX-L47FT60E 3D LED,

    като съм сигурен,че в магазина на 100 процента ще избера едни от въпросните модели. Телевизора ще се гледа от 2.5м, като ще бъде свързан към компютър (xbmc), което значи че не ме вълнуват никакви смарт функции.
    Гледам 80 процента спорт(футбол,тенис,ф1) като имам достъп до 3д канали и 20 процента филми. Питането ми е да заложа ли на по-големия телевизор с по-слабия процесор(това влияе ли на качеството на картината) и матрица S-IPS LG - Panel Drive 600 hz
    или да избера по-малкия с по-бързия процесор и LCD Panel ips (Panel Drive 1600hz) ?
    Заслужава ли си да се лишавам от тези 3 инча разлика заради посочените характеристики в двата модела.
    Надявам се това запитване да е полезно и за други колеги от форума.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    20
    #969

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Доколкото съм чел аз, FT60E е доста по-идентичен модел с DT60E, отколкото с ET60E, Само че е малко по отрязан откъм екстри. Към него няма смарт дистанционно, мисля че липсва и сателитен тунер, може би ще има и разлика в броя на USB i HDMI входовете, което не е кой знае какво. За тази цена около 1900 лв е изгодна покупка. Според мен заложи на 47 инчовия FT модел, отколкото на 50 инчовия. Все пак 3 инча не са кой знае колко голяма разлика.
    mars1914 одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    41
    #970

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Можете ли да ми дадете някаква информация за 42ET60? Има ли насичане, плавни ли са движенията? Би трябвало да няма насичане, след като работи на 100Hz, но искам мнение от личен досег.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    20
    #971

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Kuonyy Виж публикацията
    Можете ли да ми дадете някаква информация за 42ET60? Има ли насичане, плавни ли са движенията? Би трябвало да няма насичане, след като работи на 100Hz, но искам мнение от личен досег.
    Засега не съм забелязал насичане.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    17
    #972

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Днес си взех PANASONIC TX-L50ET60E 3D LED.
    На промоция е в момента, всичко настроих лесно и се ориентирах без да чета.
    Много съм доволен!
    И аз имах дилема за 47 инча и че тоя ще е много голям за помещението. Първите 2-3 часа изглеждаше преголям, но сега мисля добре, че взех 50 не искам и сантиметър по малко!
    Картината според мен е перфектна, но до сега бях на CRT и едва ли мнението ми е показателно...
    Клипа с японката не го бях виждал толкова чист.
    Инересно на LCD монитора го виждам супер размазан а все пак монитора ми е хубав. И на CRT телевизора го плейвах тоя филм от компютъра и там е супер размазан, и като го пусках на Панасоника през HDMI(кабел HAMA 10m, пише че е за 4К видео) пак си е размазан и мислех, че филма си е такъв. Ама го пуснах от хард диск и изненада! Само на моменти леки сенки, но това като се вгледаш в детайлите, иначе виждаш ясна готина картина на люлеещата се японка.:rolleyes:
    Пробвах и USB хъб китайски от e-bay. Работи! Мушнал съм му флашка и хард диск едновременно и ги чете перфект. Като пусна медия плеъра ме пита кое от тях да избере и после ме пита снимки/видео/музика.
    Това го намирам за много готино, тъй като ми се виждаха малко само 2 USB входа на този телевизор а с хъба стават 5! Дори е по-добре с хъб отколкото без, защото като мушна хард диска директно без хъб ми излиза надпис, че ЮСБ входа е претоварен и му не стига ток, а с това пасивно хъбче нема такива работи.
    Недостатък който мога да изтъкна на този телевизор - ами много е тънък и като го пипна се клати. С по-солиден панел според мен щеше да е по-добре ама като и при телефоните гонят тънкост, която за мен е напълно е излишна!

    Tomba, мен пък и 2те мишки ми не тръгнаха.
    Мушнах A4Tech жична и Logitech безжична ама не видях да ги позна. И двете мишки са многобутонни, не ползвам обикновени.
    Не знам на какъв режим да ги включа - пробвах при апликациите и при сменянето на домашните екрани.
    Кога работи при теб мишката?
    Клавиатура не съм пускал щото са ми на PS/2.
    Ама пуснах безжичен Numpad и той си работи. Като се има предвид че нъмпада си е половин клавиатура съм сигурен, че такава безжична ще заработи. Мисля си за един модел безжична комбинирана с тъчпад.

    Edit: Пуснах браузъра и мишките заработиха дори включени на хъба при диска и флашката.
    Нямам вече притеснения, че мога да взема клавиатура или мишка която няма да тръгне!
    Само наличните ми уеб камери не съм опитал. Нямам идея при кое приложение освен на скайп да ги опитам но ще ръчкам щото до сега всичко тръгва.

    А тази мрежова връзка за какво се използва само да гледам филми от компютъра през вградения плеър?
    Ако е така ми изглежда ненужно да опъвам мрежови кабел....
    И някой знае ли програма за подреждане на каналите на телевизора през компютър или смартфон?
    Този пост е редактиран от DarthBane; 06-10-13 в 13:23.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #973

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    sotneron одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    41
    #974

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте, прочетох, че към ET60 може да се включват външни хард дискове? Вярно ли е? От външен хард диск могат ли да се пускат филми, с отделни субтитри, а не вградени във филмовия файл?

  18. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #975

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Могат . Но е добре , ако си има собствено захранване да си го ползваш , ако няма пак става , зависи от модела на външния хард диск . Името на филма и това на файла с субтитрите трябва да е 100% еднаквао , иначе не тръгват и да не някой странен вид с странно разширение .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 113 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе