Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 96 от 113 ПърваПърва ... 46869495969798106 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,426 до 1,440 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    22
    #1426

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Вчера смениха CA модула (последен опит: "Ще го сменя, ако искате, аз го нося, но едва ли нещо ще се промени, телевизорът го отхвърля" ?!?).На въпроса защо се получава така и има ли подобни случаи, отговорът беше "Ами някои телевизори просто не работят с определен вид модули, но ние нямаме други; да, имахме още един случай с едно LG...". Отоговорих, че при повторен такъв случай не ми остава избор и ще сменям оператора (не че някой се трогна от това). Момчето записа в констативния протокол "Ако след смяната на КА Модула проблема продължава значи, че телевизора не контактува добре с КА Модула" (запазил съм оригоналния правопис и пунктуация на техника)- тоест ние не носим никаква отговорност, да не си си купувал точно пък WT 60...
    В заключение- не смея още да се зарадвам, но засега всичко е нормално, а пък на вас оставям изводите за политиката на Близу, която междувпрочем не се различава съществено от останалите.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    7
    #1427

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Реших проблема със Screen Mirroring.
    Нямам забележки и към 3D.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    33
    #1428

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте от известно време имам PANASONIC TX-L47ET60 и не мога да разбера, аз ли бъркам нещо в настройките, но когато гледам ХД филм или 3Д филм , при динамични сцени картината и звука започват да ми насичат узасно много !
    Имах очакването от телевизора, че няма да насича като на стария ми копмп.
    Да не би да трябва нещо да го настроя допълнително ?! Насичането на звук и картина , става предимно когато гледамe от флашка бързи сцени .
    Иначе като гледам кабелна си вади добра картина и каточели насича по-малко.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    48
    #1429

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Пробвай с друга флашка. При мен го няма този проблем. На кабелна също не насича, нито прекъсва звука. Единствено в много, много редки случаи, ако има някоя сцена с дълго движение на камерата то става малко неестествено. Когато вървят тези най-дребните букви в долната част на екрана също като че ли придърпват едва забележимо. Това се оправя, ако се включи от менюто "Картина"->"Intelligent Frame Creation" на минимум или среден, но това дава пък твърде плавно, неестествено движение, т.нар. "soap opera effect". При мен съм го изключил и не ми се случва да се дразня на необичайно голямо насичане.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    33
    #1430

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Пробвах и друга флашка, но проблемното насичане си остава .
    За съзаление не мога да настроя и използвам варианта за "Медия сървър " и да се гледат филмите през безжичнаta мрежа и да не се налага да записвам на флашки .

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    7
    #1431

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    И при мен го има същият ефект на някои филми. С TX-L47WT60E съм. Мислех си, че е от флашките, но явно си е проблем на Panasonic.
    Този пост е редактиран от Abrashev1; 08-07-14 в 19:41.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    48
    #1433

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Не знам, аз не съм пускал HD файлове, по-големи от 13ГБ през USB, пък и въобще. Може би и да има пролем ако опитам някой 30ГБ файл с голям битрейт... В момента гледам през Домашний медия сървър, защото нещо ми се загуби връзката през HDMI, и там няма проблеми, телевизорът си работи отлично през DLNA.

  11. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    7
    #1434

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Според мен тв-то не е толкова умно и не може да обработва филми с такава резолюция и забива.Сваляй филми максимално с 480р или с по-ниска информация и няма да имаш грижи.А най-добре сваляй на лаптоп и с HDMI ползвай телевизора за монитор.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1435

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    На 47" 1080р тв да гледа "480р или с по-ниска информация" ... сериозно ли му го предлагаш това ?
    podredko и Frogst харесват това.

  13. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    7
    #1436

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Svetlio1,брато с флашка това е положението!Ясно написах варианта който ползвам аз и който е по удачен,сваляш си 1080p или 720p на лаптопа и с HDMI ползваш телевизора като монитор.Това е мое мнение :rolleyes:

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,571
    #1437

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    То обикновено проблема е във флашките , аз на моя 50ST60 съм провал няколко пъти с външен ХДД и всичко е тръгвало - друг е въпроса ,че субтитрите на кирилица са направо смехотворни .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #1438

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    И аз за сега не съм пробвал с флашка да гледам чрез вградения плеър, но мисля да пробвам от любопитство колко са малки субтитрите, за сега с ХДМИ кабела и лаптопа съм много доволен!
    За сега имам проблем с някои субтитри на отделните канали на телевизора, като съм настроил суб. да са на български, но ми излизат само субтитри на шведски, като от оператора ми казаха, че при тях били на бг, ще видим сега събота и неделя, ще го мъча още.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #1439

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Таблица с модели 2014(на френски)
    Gamme Panasonic LED 2014 - line-up - LCD Compare

  18. Junior Member Аватара на Hero
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    13
    #1440

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Motao Виж публикацията
    Hero, проблемът най-вероятно е както при мен с моя ЕТ60 - некоректна информация идваща от кабелния ти оператор. Когато датата не е актуална, приложенията не могат да направят връзка с интернет. При мен също миналата седмица започна да навърта различни дати последователно и когато "дойде" на дата, близка до актуалната, тогава и приложенията се свързваха с интернет. Сега пак си е на старото положение - върти две стари дати и интернет няма. Частично решение за работа с приложения е да отидеш на канал с читав телетекст(при мен RTL) и телевизорът веднага си сваля коректната дата и приложенията проработват. Писал съм на Панасоник България за проблема, но едва ли ще бъде решен с ъпдейт. За по-подробно виж малко по-назад в темата моите мнения с описанието на проблема. Дано твоят кабелен оператор реши да си оправи бакиите, моят не пожела.
    Наистина ще се окаже, че проблема е в часа и датата ... защото, като включа и аз на някой чужд канал, датата се оправя и приложенията тръгват ... Малоумни оператори в момента в който включа подобен прецакан канал, се сменя датата и чао смарт ... панасоник, как пък не са го направили да се сверява през нета ... А да питам, това Дублиране как се използва ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе