Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Panasonic ?

Гласували
342. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 19''

    0 0%
  • 26''

    2 0.58%
  • 32''

    78 22.81%
  • 37''

    35 10.23%
  • 42''

    153 44.74%
  • 47''

    59 17.25%
  • 55''

    15 4.39%
Страница 49 от 113 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно
Резултати от 721 до 735 от общо 1684
Like Tree88Одобрявам

Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #721

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Sparkybg, плазма Панасоник се справя с твоите изисквания най-добре: с отживелицата СД, черно, динамични сцени. Единствено трябва да не се отплеснеш да гледаш дълго един канал и провери в магазина дали те дразни трептенето, което всеки възприема различно. Макар, че с тяхното осветление...но все пак на светъл фон може да се забележи.
    Този пост е редактиран от pilot; 29-04-13 в 18:47.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    61
    #722

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте! Опитахме се да гледаме филм от флашка на Panasonic TX L42WT50E. Проблем е пускането на субтитрите, а те са качени на флашката. Моля помогнете!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #723

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Sparkybg, плазма Панасоник се справя с твоите изисквания най-добре: с отживелицата СД, черно, динамични сцени. Единствено трябва да не се отплеснеш да гледаш дълго един канал и провери в магазина дали те дразни трептенето, което всеки възприема различно. Макар, че с тяхното осветление...но все пак на светъл фон може да се забележи.
    Свърши тая. Сдобих се с ТX-L42ET60. И засега май съм на мнение че не съм сбъркал. Е, като му дам inteligent frame creation/insertion (там квото беше), всеки филм заприличва на английски театър, та специално от тая екстра май голям келепир няма, освен да се продава по-добре в магазина.

    Ъглите на видимост на TX-L42E6 не ми харесаха. Да, черното е по-добро, но като цяло ЕТ60 по ми хареса.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    16
    #724

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте! Насочил съм се към TX-L42ET60E, защото в магазина ме увериха, че може да плейва 3д филми със субтитри за разлика от предишната версия TX-L42ET50E. Има ли някой във форума, който е притежател на този модел и да потвърди наистина ли гледа 3д филми със субтитри. За съжаление няма как лично да проверя. Всякакви мнения отпърва ръка ще са ми отполза за този телевизор. БЛАГОДАРЯ предварително.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #725

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Е аз съм собственик. От днес. Ама още и 2D филми не съм гледал.

    И едно въпросче към знаещите - пуснах да си търси програмите на Blizoo, намери си всичко, уж ги намери по реда, по който съм свикнал (като му задам стартова честота търси от нея нататък и така ги реди докато ги търси), но самопроизволно най-отпред ми набута 15-ина швабски програми, които иначе са на майната си след номер 100. Що така, и може ли тая "благина" да се изключи? Да не би да има нещо общо с това че за държава избрах Германия? Ако да, тъй като България отсъства от менюто, какво да избера? Има ли държава, за която въпросната "благина" е изключена?

    ПП: Впрочем, качеството на SD ме изненада приятно. Аз и без друго главно заради това се бях насочил към Panasonic, но докато стария ми си имаше трески за дялане, особено с аналогов сигнал, на тоя просто не мога да му намера кусур.

    И друго - гледам го от около 3 метра и макар да мислех че ще ми е голям, смело мога да кажа че това е размера - нито малък, нито голям. Пасва ми идеално. Ако бях взел по-голям при гледане на SD щеше да мъка от това разстояние. Ако бях взел по-малък, все щеше да ме гложди че ми е малък.

    И впрочем, макар да избрах тоя точно модел, TX-L42E6 изобщо не е за подценяване. Предвид и цената от 1199лв в момента, че е на промоция, смятам че и той е много добър избор, ако ня някой му е по-важно черното и по-малко важен ъгъла на виждане. Ъгъла на виждане впрочем е по-зле по вертикала. По хоризонтала не е чак разлика от тук до небето спрямо ET60.

    Позагледах и една плазма за 1300 кинта, пак тоя размер. Като образ естествено е ОК, ама трептене си се вижда. Не помня точния модел.
    Този пост е редактиран от sparkybg; 29-04-13 в 23:15.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,568
    #726

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от central Виж публикацията
    Здравейте! Насочил съм се към TX-L42ET60E, защото в магазина ме увериха, че може да плейва 3д филми със субтитри за разлика от предишната версия TX-L42ET50E. Има ли някой във форума, който е притежател на този модел и да потвърди наистина ли гледа 3д филми със субтитри. За съжаление няма как лично да проверя. Всякакви мнения отпърва ръка ще са ми отполза за този телевизор. БЛАГОДАРЯ предварително.
    Ще те помоля, да отидеш пак в магазина и да помолиш консултантите да ти обяснят и демонстрират, как става да гледаш 3Д със субтитри от флашка. После пиши тук какъв е бил резултата.

    Цитат Първоначално публикувано от sparkybg Виж публикацията
    Е аз съм собственик. От днес. Ама още и 2D филми не съм гледал.

    И едно въпросче към знаещите - пуснах да си търси програмите на Blizoo, намери си всичко, уж ги намери по реда, по който съм свикнал (като му задам стартова честота търси от нея нататък и така ги реди докато ги търси), но самопроизволно най-отпред ми набута 15-ина швабски програми, които иначе са на майната си след номер 100. Що така, и може ли тая "благина" да се изключи? Да не би да има нещо общо с това че за държава избрах Германия? Ако да, тъй като България отсъства от менюто, какво да избера? Има ли държава, за която въпросната "благина" е изключена?
    При издбор на държава Германия - подрежда първо германските телевизии - функция свързана с избора на държава.

    И друго - гледам го от около 3 метра и макар да мислех че ще ми е голям, смело мога да кажа че това е размера - нито малък, нито голям. Пасва ми идеално. Ако бях взел по-голям при гледане на SD щеше да мъка от това разстояние. Ако бях взел по-малък, все щеше да ме гложди че ми е малък.
    До един месец ще започне да ти малее...и ще съжаляваш че не си си взел 46"

    Позагледах и една плазма за 1300 кинта, пак тоя размер. Като образ естествено е ОК, ама трептене си се вижда. Не помня точния модел.
    Трептене се забелязва само при ярки бели сцени - например реклами. Свързано е с принципа на постигане на яркост в плазменият панел.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #727

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...
    До един месец ще започне да ти малее...и ще съжаляваш че не си си взел 46"
    Надали. До сега бях с 32-ка.

    ПП: Всъщност и една забележка - звука никакъв го няма. Мяза на нещо между консервена кутия и прогнила ламаринена кофа.

    То не съм и очаквал друго при тая дебелина де. Сега ще му мисля някакви нормални говорители да се очовечи.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    8
    #728

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте и от мен. Понеже и аз съм собственик от месец време на TX-L42ET60E та мога да ви кажа, че телевизора не е лош. Но тая серия за жалост се оказва малко скопена откъм някои даже елементарни неща. Няма да гледате клипове изискващи Flash плеър, защото просто го няма. За субтитрите от флашка с 2D филмите няма проблеми. Ще си ги гледате. 3D не съм гледал от флашка, защото едва вчера си купих една 32GB. Не съм гледал и 3D филми на него още, защото трябва да си сменя старото PC. Моето мнение е, че няма проблем с бързите кадри по време на спорт / футбол /. Жалкото е, че аз почти нямам HD канали даващи мачове / с Булсатком съм /. На ТВ7/News7 образа по време на мач е направо мизерен. Но това не е проблем на телевизора а на доставчика. Иначе при подаване на HD сигнал образа е перфектен. Като цяло обаче вече смятам, че 500 - 600 лв. отгоре си заслужава да се дадат за WT серията. Просто ще има всички възможни екстри, а предполагам и картината ще е кристална. Но за 1600 лв. толкова. Аз даже го взех и на изплащане но без оскъпяване. Което от финансова гледна точка го прави наистина изгодна покупка. Искам да питам пасивното 3D "орязва" ли излизащите навън ефекти или това зависи изцяло от самия филм. И с какво трябва да форматирам 32GB флашка, така, че да събира и файлове по големи от 4GB. С FAT32 не става.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #729

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    biser: NTFS

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #730

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Пасивното 3D орязва само разделителната способност по вертикала наполовина. Иначе си е съвсем пълноценно 3D.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,639
    #731

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Как мога да подкарам torrent stream на ЕТ5 серията? Искам да гледам торент тв, но браузерът на тв-то не иска да възпроизвежда.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    2
    #732

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте,на всички.Имам много дразнещ проблем с телевизора.Наскоро си купих Panasonic TX-L55ET5E,основно го ползвам за да гледам HD филми от HTPC чрез HDMI кабел, с предишния ми телевизор 50"Samsung PS 50B650 всичко беше добре,но откакто взех новия,при гледане на филми с тъмни сцени телевизора автоматично си променя яркостта!!!Пробвах всякакви варианти за да реша проблема,спрях всички ЕКО режими,динамични контрасти и прочие,пробвах с друг компютър,различен плеър,различни драйвери,но никакъв ефект,дори бях залепил лепенка на сензора за осветеност.Забравих да спомена,че проблема го има на единия от четирите HDMI входа тоя който е с ARC,но пък точно той ми трябва тъй като имам усилвател и го ползвам.Четох в темата за подобни случаи,но не виждам решение.Иначе телевизора ми харесва,картината е добра,но този проблем ме ПОБЪРКВА!!!!! Моля ви помогнете???

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #733

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не ти е проблем сензора за осветеност. Той си върши работата добре - като е по-тъмна стаята намалява подсветката.

    Пусни за тоя HDMI вход (имай в предвид че за всеки вход може настройките да са отделни и докато ги променяш трябва съответния вход да е активен) режима на гладане на "Реалист, кино настр." и изключи всички ЕКО истории и динамични контрасти. При мен това реши нещата. Също провери дали и източника на сигнала не прави разни магарии.

  17. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    2
    #734

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Проблема е решен.точно това се оказа!Голямо благодаря за бързия отговор и помоща на Sparkybg!!!!!!!!!!!!!!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    10
    #735

    Отговор: Panasonic LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    За нищо.

    Скоро ще кача и настройките за TX-L42ET60 както на мен ми харесват, та и други да си спестят двудневно човъркане и няколко рестарта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 49 от 113 ПърваПърва ... 3947484950515999 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Popcorn Hour 2014(всички модели)/FAQ на първа страница
    От jovanoty във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 841
    Последно: 12-02-24, 09:50
  2. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  3. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  4. Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Philips телевизори
    Отговори: 729
    Последно: 15-01-15, 19:03
  5. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе