Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 46 от 116 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследноПоследно
Резултати от 676 до 690 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,449
    #676

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ststefanov Виж публикацията
    Какви формати на субтитрите поддържа ST60 серията? Нищо не намерих по нета.
    По-точно mkv със srt не работи - не разпознава субтитрите.
    SRT • SUB • TXT
    PANASONIC TX-P50ST60E - 127 cm (TX-P50ST60), fiche technique, prix et avis consommateurs

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #677

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не стана много добре с телефона , ама ... 50ST60 на тъмно
    Добре изглежда Правил ли си промяна в настройките или това е изцяло с на D-Nice settings?

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #678

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Това е с настройките на D-Nice , тая вечер ще пробвам на франсетата как са

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #679

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Това е с настройките на D-Nice , тая вечер ще пробвам на франсетата как са
    Очакваме впечатления и нова снимка

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #680

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ще пусна снимки утре (до колкото са успешни) , но нещо не ме кефят настройките на франсетата (явно за моята бройка са далеч) - зеленеят ми ... май ще се остана на D-Nice с леки промени
    -контраст 68
    -яркост +1
    -рязкост 35
    - осв. панел - ниска
    - gamma 2.4
    иска си и фина настройка на баланса и гамата (има някои леки червени и зелени отенъци на някои части от сивата гама) , ама без необходимата техника няма как да стане .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 12-11-13 в 02:35.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    102
    #681

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Съвместими ли са очила TY-ER3D5MA (от GT60) за PANASONIC TX-P42ST60E?Тук гледам, че ги няма.И какво означава A-то накрая (нали е за регион)?
    Гледам, че се предлагат и в комплект с TC-PST60.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #682

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    В комплекта на моя 50ST60 има 1 бр. от същите - би трябвало всеки модел синхронизиращ по блуту да става - от Самсунг стават (проверено), а май има и модел на Филипс , който ставал (поне такова инфо съм срещал по форуми и ревюта)

  10. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #683

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не стана много добре с телефона , ама ... 50ST60 на тъмно
    А каква ли е тази точица долу в лявата част на черния фон? Контраста не е много добър но предполагам е от фотоапарата...

  11. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Varna, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    154
    #684

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Колеги взех си карта и модул conax. Как да настроя каналите да започват от първи канал и бтв да са подредени в началото. Има ли такава опция или трябва ръчно да ги настройвам. Телевизора е 42st50. По добре ли е за плазма този модул или да го сменя с безкартов на bestcas?
    В момента ми показва инфо, че е на 50hz. Как да го направя на 60 hz?
    Този пост е редактиран от chorlav; 12-11-13 в 15:19.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #685

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    А каква ли е тази точица долу в лявата част на черния фон? Контраста не е много добър но предполагам е от фотоапарата...
    Това е диода в рамката - иска си хубав апарат - това е все пак с телефон (и то не особено добър) .
    Ето и още с двете настройки -
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Той одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    Русе
    Мнения
    17
    #686

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Вторите кадри ли са на френските настройки, защото на първите ми се вижда червенеене?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #687

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Да , вторите - прекалено ми зеленее и жълтее с тях - снимките не са добри и не могат да покажат точно как е , но разликата и така е забележима - впървите има лек червен оттенък (вижда се и на първите снимки) , но е доста по-близо до идеалното (за мен) - във вторите бялото е доста по-студено (зелено/син оттенък въпреки , че е на "топъл") .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #688

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    svetlio1,пробва ли да намалиш W/B Low R: от 3 на 2 или 1? Пробвай и кажи дали има ефект.Има няколко човека от AVS ,които твърдят че премахнало червенеенето.Аз още не съм си играл с моя както трябва

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #689

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Да , вторите - прекалено ми зеленее и жълтее с тях - снимките не са добри и не могат да покажат точно как е , но разликата и така е забележима - впървите има лек червен оттенък (вижда се и на първите снимки) , но е доста по-близо до идеалното (за мен) - във вторите бялото е доста по-студено (зелено/син оттенък въпреки , че е на "топъл") .
    Пробвай с мойте до-настройки на френските. При мен е перфектно.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,568
    #690

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Caritas Виж публикацията
    svetlio1,пробва ли да намалиш W/B Low R: от 3 на 2 или 1? Пробвай и кажи дали има ефект.Има няколко човека от AVS ,които твърдят че премахнало червенеенето.Аз още не съм си играл с моя както трябва
    Ще пробвам довечера - то точно съвсем малко трябва да се пипне тук-там , за да "заспи" гамата

    koleto , пробвах ги снощи (даже съм ги оставил на една от настройките , но си зеленее).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 46 от 116 ПърваПърва ... 3644454647485696 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе