Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 61 от 116 ПърваПърва ... 1151596061626371111 ... ПоследноПоследно
Резултати от 901 до 915 от общо 1726

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #901

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Днес разговарях с Panasonic BG за EPG проблема . Вече няколко пъти! Не се представи служителя ,но по гласа познах човека . Така... той ми обяви че преди час(днес около 12ч), забележете, вече са установили окончателно причината за проблема . Уведомени са инженерите и в следващия фърм ще се оправи всичко. Било свързано с несъвместимост на предавания сигнал към телевизора посредством IP адрес , вместо по друг начин . Оплете се човека и мисля , че няма решение и се чуди какво да лъже. Попитах защо няма приложение Voyo за България , а има румънски и чешки вариант. HBO GO и за него питах и се обещава всичко да стане . За PVR нищо не знае какво ще става и дали ще го отключат за моделите от 2013 г. Накрая му казах просто да прочете форума и темите за Panasonic предимно , да се запознае с проблемите и ако имат желание да ги решат. Казах му ,че не съм съгласен Smart платформите на LG и SAMSUNG да имат всичко необходимо, дори подръжка на Flash player, за безпроблемното EPG е ясно.

  2.  
     
  3. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #902

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Явно май май нищо няма да се случи. Както се казва: Кучетата си лаят, кервана си върви :-(

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #903

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    ceco7
    Човека е сложен там да отбива номера. Не си приказвал с когото трябва...
    Има си сайт на разработчиците...а някъде имаше имейл на маркетолозите. В Панасоник България работят само двама-последните 3 години продажбите паднаха много и съкратиха 2-ма. В централата, в Унгария ги нямат за нищо - там двама унгарци знаещи български отговарят за региона.
    В началото на Декември, се изпращат инженерни(мастер) бройки на новите модели в представителствата, като целта е персонала да поработи с тях и евентуално ако открие някакви проблеми, бъгове или несъвместимост - да докладват в централата. От там, тези доклади се препращат в софтуерният отдел в Германия, където действат по въпроса и пускат нова работна версия на софтуера, която се инсталира на шаситата още на производствената линия.
    В България такива бройки не се пращат от години...

  5. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #904

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Добре, Христославе, трябва ли да подвием опашки с мотото да не сме купували от проблемната марка.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #905

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ceco7 Виж публикацията
    Добре, Христославе, трябва ли да подвием опашки с мотото да не сме купували от проблемната марка.
    Не съм казал такова нещо :rolleyes: напротив - отстоявай правата си!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    113
    #906

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ceco7 ... В централата, в Унгария ги нямат за нищо - там двама унгарци знаещи български отговарят за региона...
    Тогава ако се пише на унгарците те ще вземат ли отношение?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #907

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Съмнявам се, а и не знам имейла им.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #908

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    хмм,4-5 часа на Нова ТВ,2 дена поред и сега се мъча да махна гадното лого.Ползвам няколко диска и самата функция на ТВто (ST60) .Констрастът беше на 75,custom mode ,brightness -по средата.(D-nice settings ).Твото е разбработвано както трябва.Сега е на 700 часа.Дано да се махне това,мъча го от 6 часа без резултат

  11. Banned
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    304
    #909

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    По отношение на EPG имам кореспонденция с Денислав Янакиев ( Панасоник) от 25.11.2013. Доколкото виждам се опитват да решат проблема и аз помагам с каквото мога като собственик на техен ТВ. Тук ще постна техните въпроси към мен. Надявам се проблема с ЕПГ да се реши. Слагам само техните въпроси ,отзад напред, аз съм им отговорил на всичко:

    -При кои канали ЕПГ показва информация за не повече от 48 часа.
    -Установихме къде е проблемът със ЕПГ, но за по сигурно ще Ви помолим ако може да ни кажете при кои канали липсва ЕПГ информацията
    -Точно тази информация ни трябва отностно връзката, ще чакаме отговор за серийният номер.
    -Нашите инженери имат информация отностно проблемът, и знаят на какво се дължи.
    >За да оправим този случай по-бързо, ще Ви помолим за следната информация:

    >1. Какъв вид връзка използвате

    >2. Името на вашият оператор, и контакт за да можем да се свържем директно с тях

    >3. Модел на устройстовот, сериен номер, и версия на инсталираният

    фърмуер.
    -Благодарим Ви за снимките и информацията, ще ги препратим към нашите колеги които работят по разрешаването на проблемът, и ще Ви уведомим веднага щом има развитие.

    -По проблемът се работи, по висшестоящи хора във Панасоник изискват снимки на самият проблем, именно за това ние ги изискваме от вас, нашите клиенти.

    -Ще Ви помолим да ни изпратите снимки на самият проблем.

    Самият проблем се появи скоро след пускането на новата цифрова телевизия в България.


    Молим да ни извините за неудобството, работи се по разрешаването на него, и ще Ви помолим за търпение.
    Всяко тире е нов имейл. Аз имам Case ID за моя проблем.
    На кабелната ни пуснаха 6 нови руски канали - Russia 1, Russia 2, Russia K, Mizika, Sport 1 и Fenix + Kino . При тях всичките ЕПГ информацията е над 48 часа. И се показва коректно.
    Този пост е редактиран от ivando; 15-12-13 в 12:54.

  12. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #910

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Caritas Виж публикацията
    хмм,4-5 часа на Нова ТВ,2 дена поред и сега се мъча да махна гадното лого.Ползвам няколко диска и самата функция на ТВто (ST60) .Констрастът беше на 75,custom mode ,brightness -по средата.(D-nice settings ).Твото е разбработвано както трябва.Сега е на 700 часа.Дано да се махне това,мъча го от 6 часа без резултат
    Същото е и при мен , само че btv hd На 500 часа е телевизора. Това е положението за сега, но на панела му трябват повече часове и става по-добър във всяко отношение , дори и в лекото отпечатване . Съдя по плазмата от 2008 г . Учудва ме например как се стига до тези отпечатвания при най-гледаните телевизии като имат реклами на всеки 15 мин. Рекламите обикновено са без лого и продължават поне 5 мин. Аз не мога да накарам моите в къщи да се съобразяват непрекъснато с логата на програмите. Не се притеснявай, постепенно ще изчезне отпечатъка. Ако някой има мнение по въпроса нека сподели своя опит.
    Този пост е редактиран от ceco7; 15-12-13 в 14:57.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    102
    #911

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Аз имах на Nova TV (най-ясно си личеше на бял фон) и след няколко сеанса със "заливките" се оправи.
    Интересното в случая е, че когато се появи отпечатъка ползвах сигнал с високо качество (местен IP оператор).Сега съм с вградения тунер и гледам ефирна ТВ, която е с доста по-лошо качество.Дали може да има някаква връзка между качество (яркост/контраст) и по-голяма вероятност за отпечатване?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    29
    #912

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ами дано,сега и аз ще пусна заливките малко,досега ползвах вградената фунция в Твто,черно бялата лента.Дано се оправи след няколко сеанса.Логото се вижда предимно на бял фон.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #913

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    "Нова" спокойно може да си я гледате на zoom - и без това си е 4:3 - аз имам мнооого лека сянка от "бтв" и то само на тъмно сив (или подобни) фон - на бял не се вижда . Кнтрастта ми също е на 69 - повече почва да ми идва силен .
    Относно ЕПГ при мен на КТ Скат има понякога на бтв комеди и още 1-2 от БГ телевизиите , а обикновено при немските всичко си е наред - има поне за 2 дни напред - всичко друго е "сега-следващ" .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    80
    #914

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    И аз имах на бТВ гадното лого въпреки че беше разработен моя st50,гледах 2 месеца с разпънат екран и сега няма нищо

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    43
    #915

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    И аз съм в кюпа... Сега се загледах на бял фон, имам леки отпечатъци от "National Geographic HD" и "БТВ HD" . Утре ще оставя заливките да се въртят... Това е..., 2013 модели, разработки, тинтири-минтири - прогаря си плазмата. 700 часа работа, контраст 67, яркост +4

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 10:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 10:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 19:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 15:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 15:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе