Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 51 от 116 ПърваПърва ... 41495051525361101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #751

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Не пречи да се пускат и на "кино" (в началото и аз съм ги "въртял" на "кино") - разликата с "custom" режима не е голяма (основно в контраста) - след като са едноцветни няма и какво да се притеснявате от отпечатване на нещо - предполагам "custom"-а го препоръчват именно с идеята за по-бързо "разработване" .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #752

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не пречи да се пускат и на "кино" (в началото и аз съм ги "въртял" на "кино") - разликата с "custom" режима не е голяма (основно в контраста) - след като са едноцветни няма и какво да се притеснявате от отпечатване на нещо - предполагам "custom"-а го препоръчват именно с идеята за по-бързо "разработване" .
    Честно казано аз съм рокаджия, но освен със заливките си разработвам телевизора с Планета HD зумната, защото предлага най-добрата картина като качество,при това този канал не съм го гледал никога досега. Даже мисля да ги спра тези заливки и да продължавам да си гледам зумнати HD телевизии, без Евроспорт за съжаление, защото там не се скрива логото.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #753

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Нищо не пречи вечер да го оставяш да ги върти - аз така правех .

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,431
    #754

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-11-13 в 21:27.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    18
    #755

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    След като вчера взех Panasonic ST60, трябва да намеря решение на един от малкото недостатъци, които този телевизор има - плейърът му няма никакви настройки за субтитрите. Доколкото знам, Панасоник нямат настройки нито за големина, нито за позиция, нито за цвят на субтитрите, а това е проблемно поради две причини - аз се притеснявам да не останат следи от тези бели субтитри без кант, които винаги ще излизат на едно и също място (може би и на черен фон), а жена ми се притеснява, че са малки и няма да можем да ги четем, като застанем на по-голямо разстояние (~3 м.). И така, след известно проучване за възможни решения, стигнах до заключението, че може би ще е най-добре да купя един медиен плейър, за да си ги настройваме, както искаме, а и да не се чудим дали ще тръгне някой файл. Друг вариант е да стриймвам от лаптопа, което не е оптимално, защото лаптопите ни не с особено добри технически характеристики и може по-големите файлове да лагват. Трети вариант е да ги вграждам във видеофайловете с една програмка, но ми се срува безсмислено усложнение. Та така... Вие кое решение ползвате и това проблем ли е за вас изобщо?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #756

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ще пробваш това-онова и накрая пак взимаш външен медия плеър .
    podredko одобрява това.

  8.  
     
  9. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #757

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Аз ползвам това www.Mede8er.eu :. The Greatest Show on Earth.. . Дано да върши и работа за 3D , гледах Avatar без проблеми, но не ми тръгна друг филм . Въпрос към svetlio1 : Мога ли да променя от WARM на NORMAL цветната температура без да се промени съществино баланса на калибрацията , която ми се струва превъзходна. Целта ми е да гледам малко по-зелен терен при мачове , също има ли значение дали гамата ще е 2,4 или 2,2 . Благодаря предварително

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #758

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Ще се промени баланса, специално зеленото ще отиде по към резида. Има значение, дали гамата ще е на 2.2 или 2.4.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    23
    #759

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Днес, при старт на телевизора , разбрах че, има update. 50ST50. От версия 1.261 към версия 1.266. Някой колега да се е актуализирал?

    Може и да има обсъждане по-назад в темата, но съм го пропуснал.

    Първо отказах, след час актуализирах.

    Телевизора все още работи.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #760

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    ceco7 , няма как да не оказва влияние (pilot ти е отговорил) , като искаш по-зелен терен включи онова там , как беше ... Vivid Color , ама така стават супер нереални цветовете за мен (почти като на не калибрирано LCD )
    Този пост е редактиран от svetlio1; 21-11-13 в 14:46.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #761

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Докато си разработвам телевизора искам да споделя, че съм приятно изненадан от звука. След леки настройки съм учуден, че плоскоекранен телевизор може да даде такъв звук. Доста съм придирчив и съм хай фи маниак, браво на Панасоник.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #762

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    С тези 5W пищялки не виждам какво толкова си очарован, ама щом казваш.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #763

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Има и "суб" (доколкото може да се каже) - и аз не бях обърнал внимание до скоро .

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    64
    #764

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    С тези 5W пищялки не виждам какво толкова си очарован, ама щом казваш.
    Досега гледах 32" СРТ тв, и с оглед на това, че чувах само лоши мнения за звука на плоските екрани, а и съм гледал и слушал някои ЛСД-та(наистина с лош звук), този ми надхвърли скептичните очаквания.
    Този пост е редактиран от idyulgerov; 21-11-13 в 06:25.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    77
    #765

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от the_archer Виж публикацията
    Днес, при старт на телевизора , разбрах че, има update. 50ST50. От версия 1.261 към версия 1.266. Някой колега да се е актуализирал?

    Може и да има обсъждане по-назад в темата, но съм го пропуснал.

    Първо отказах, след час актуализирах.

    Телевизора все още работи.
    Аз се ъпдейтнах ръчно от флашка преди седмица.
    Не виждам някаква промяна в каквото и да е спрямо предишната версия с която бях 1.265

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе