Вижте резултатите от анкетата: Как оценявате картината на вашият плазмен телевизор Panasonic ?

Гласували
174. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Отлична

    114 65.52%
  • Много добра

    53 30.46%
  • Добра

    3 1.72%
  • Средна

    1 0.57%
  • Задоволителна

    1 0.57%
  • Слаба

    2 1.15%
Страница 89 от 116 ПърваПърва ... 3979878889909199 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,321 до 1,335 от общо 1726
Like Tree148Одобрявам

Panasonic Plasma телевизори - част 4

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    37
    #1321

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    На "ревюта" ли ще вярвам или на очите си ?
    Ако сравняваш с ст60 ... провери си очите. 8500 се бореше за приза с зт60. И за да не съм голословен, имам ст60.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #1322

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Ами точно в тия сравнения и ревюта доколкото си спомням единственото , с което f8500 беше по-добър от ZT/VT60 беше по-високата яркост на панела (и ST60 е по-ярък от тях) - ZT60 не съм виждал , но VT60 и F8500 съм (също съм с 50SТ60) - близо и почти на тяхното ниво , но не и по-добър - лично мнение .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    37
    #1323

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Ми добре. Щом не правиш голяма разлика, още по-добре за тебе! Аз не взех 8500 заради нереалната цена. За 1460лв. ст60 бие ... но, 8500 го сравнявах с вт и с други и ако кажа , че съм съгласен с теб, ще излъжа и себе си!

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #1324

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Ами плюса на Самсунг-а е точно в светли или силно осветени помещения - аз лично предпочитам плазмите на Панасоник , а и по-добре от производител с по 5 добри модела всяка година (докато ги правеха) , от колкото от такъв с 2 за 2 години .
    Не съм се интересувал как е точно 8500 , но другите плазми на Самсунг бяха малко по-добре с отпечатването от колкото ЛГ , което не е много за хвалене .
    Тия тестове и ревюта на плазми би трябвало да се правят с разработени бройки , а не с нови - разликата е съществена предполагам си се убедил
    Както и да е - за съжаление с плазмите е приключено и който взел - взел ,за ъпгрейд на сегашните ще чакаме да решат проблемите на олед-а (и цената ).

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1325

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    А Panasonic окончателно ли са се отказали от производството на плазми?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,569
    #1326

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Да , за съжаление .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #1327

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Жалко, наистина.

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #1328

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Това плазмата на Panasonic наистина било нещо невероятно! Даже и в кината на 3D няма такава картина!
    gnf одобрява това.

  11. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #1329

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    На моят P42ST60E като му пусна на флашка заливките на слайд шоу и след 10 минути се изключва телевизора и червеният светодиод мига постоянно. После не може да се включи от дистанционното и трябва с бутона зад телевизора. Изключил съм функцията за изключване след 10 минути при липса на сигнал или ненатиснат бутон. Няма включени никакви антени или приемници. Някой може ли да помогне?

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    7
    #1330

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Привет на всички.Преди известно време бях описал моите неволи...Сега искам да споделя че имах доста съмнения и тревоги относно документите на моят телевизор ,понеже беше в четвъртата година от удължената гаранция.Все пак на 37 ден от постъпването в сервиза хората ми изпратиха документите за замяна с нов.Макар че закъсняха, искам да кажа че всички с който съм контактувал по веригата са отзивчиви и подхождат с разбиране.Ако някой попадне в ситуация като моята да звъни в Panasonic и да им праща имейли с опис на случая.Всяко зло за добро!Добре че ги забавиха моите и сега ще се радвам на новичък 48АS640 на чудесна цена.А допреди 10 дни бях готов да доплатя 350 лв отгоре....Дано тв -то оправдае очакванията ми и дано бройката е качествена че ми омръзна да се занимавам със замени и т.н.
    hristoslav2 одобрява това.

  13. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1331

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Здравейте колеги,
    някой може ли да ми каже как се прави запис от телевизията на външен хард диск, че нещо не откривам въобще от къде, как, защо?!?!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,452
    #1332

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Ако вече си свързал HDD към телевизора и той си го е форматирал - имаш два начина за запис.
    1. Директен - с бутона REC в долната част на дистанционното
    2. Програмен
    Guide -> избираш предаване -> OK - > след което с бутоните със стрелките нагоре-надолу, избираш USB HDD Rec(в най-лявото поле горе) и потвърждаваш с OK
    Изтриването става с червеният бутон за телетекста.

  16. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #1333

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Благодаря за бързият отговор, но при описаното ми изникват няколко въпроса още:
    1.Какво значи да го е форматирам?? - Закачен е харда - да, но не ме е питал за формат, а и не искам да трия нищо от него?
    2.При нашите ТВ-та и кабелен оператор (МСАТ) значи и да искам няма да успея, защото виждам само следващото предаване в GUIDE-a, нали?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,452
    #1334

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    1. След свързването и разпознаването на екрана изкача съобщение в което Тв пита дали искаш HDD да бъде форматиран и ти трябва да потвърдиш. Иначе няма как Тв да направи запис. При тази операция всичко записано на диска се изтрива.
    2. Да така е - при програмиран запис, поради липса на Time control сървър в М-сат, няма възможност за пълноценното използване на PVR функцията.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-07-14 в 13:35.
    brabusbg одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1335

    Отговор: Panasonic Plasma TV / FAQ - на първа страница /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Благодаря за бързият отговор, но при описаното ми изникват няколко въпроса още:
    1.Какво значи да го е форматирам?? - Закачен е харда - да, но не ме е питал за формат, а и не искам да трия нищо от него?
    2.При нашите ТВ-та и кабелен оператор (МСАТ) значи и да искам няма да успея, защото виждам само следващото предаване в GUIDE-a, нали?
    1. Това, което искаш е невъзможно. Диска задължително се форматира от телевизора (при което естествено се изтрива цялата информация) и записаното съдържание може да се гледа само и единствено на този тв (заради авторските права, а е възможно и някои от каналите да имат т.нар. защита срещу запис). Вариант е да закачиш втори диск за ПВР-а. Опцията за форматирането би трябвало да се появи при натискане на бутона REC за първи път.
    2. Ако ЕПГ-то не работи коректно (както се оплакват собствениците на Панасоник тв) няма и как тв да прави запис по график, освен ако не може ръчно да му се укаже начален час и продължителност на запис на определен канал (на някои тв има такава възможност).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 89 от 116 ПърваПърва ... 3979878889909199 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. LG Plasma TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 192
    Последно: 15-01-15, 09:36
  3. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  4. Отговори: 1522
    Последно: 06-02-13, 14:37
  5. Отговори: 1408
    Последно: 25-12-11, 14:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе