Страница 45 от 46 ПърваПърва ... 3543444546 ПоследноПоследно
Резултати от 661 до 675 от общо 678

Panasonic телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #661

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Може да пробваш с изключване на тв (или от контакта или от бутона на задния панел) и при пуснат сървър да включиш тв - може тогава да го "види" .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    17
    #662

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Може да пробваш с изключване на тв (или от контакта или от бутона на задния панел) и при пуснат сървър да включиш тв - може тогава да го "види" .
    Може, ще пробвам първо това, ако не стане ще пробвам с някой от другите сървъри

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    28
    #663

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Не правя никакви настройки, просто стартирам. И с PS3 е същото. И с двете не тръгват субтитрите. Телевизора и компютъра в една мрежа ли са?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    17
    #664
    Цитат Първоначално публикувано от batpets Виж публикацията
    Не правя никакви настройки, просто стартирам. И с PS3 е същото. И с двете не тръгват субтитрите. Телевизора и компютъра в една мрежа ли са?
    Да, в една и съща мрежа са.
    Странна работа, дори и да успея в крайна сметка със сървъра ще имам проблем със субтитрите...

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #665

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Сега направих една бърза проба с Твонки-то - стартира си , излезе в "устройства" на тв , филмите си тръгнаха , субтитрите си тръгнаха ,превъртането тръгна ... , ДТС не тръгна ... Не виждам да има някакви опции за настройка за прекодиране в сървъра .
    Не ми е притрябвал , но за теста мисля се справи безпроблемно .

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #666

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от trailhawk Виж публикацията
    Да, в една и съща мрежа са.
    Странна работа, дори и да успея в крайна сметка със сървъра ще имам проблем със субтитрите...
    Разрешаваш ли "Windows Firewall" да "пропуска" UMS? Защо да имаш проблем със субтитрите?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    17
    #667
    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Разрешаваш ли "Windows Firewall" да "пропуска" UMS? Защо да имаш проблем със субтитрите?
    Да, още при първото стартиране на UMS firewall-a ме пита дали да го блокира, съответно съм го разрешил. А относно субтитрите имах предвид проблема на batpets.
    Ще пробвам и с "туонки", но ще е едва утре и ще пиша.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #668

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от trailhawk Виж публикацията
    Да, още при първото стартиране на UMS firewall-a ме пита дали да го блокира, съответно съм го разрешил. А относно субтитрите имах предвид проблема на batpets.
    Ще пробвам и с "туонки", но ще е едва утре и ще пиша.
    Едва ли е от сървъра. По-скоро някакви настройки от компютъра, щом си разрешил всичко от телевизора. Папките "шернати" ли са с "Домашната група"?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    17
    #669
    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Едва ли е от сървъра. По-скоро някакви настройки от компютъра, щом си разрешил всичко от телевизора. Папките "шернати" ли са с "Домашната група"?
    Даа, започвам и аз да си мисля, че проблемът е по-скоро в компа. Папките не съм ги шервал, и не мисля, че това е проблем, защото при мен също не са шернати и всичко е ок.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #670

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от trailhawk Виж публикацията
    Папките не съм ги шервал, и не мисля, че това е проблем, защото при мен също не са шернати и всичко е ок.
    Да, прав си - това се прави, ако ползваш външно устройство (примерно ММП), което ползва SMB (или NFS) протокол. Но ако ползваш Windows Media Player като медиен сървър, мисля че папките и файловете също трябваше да бъдат "шернати". Така че може да опиташ за всеки случай.

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #671

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от t3st3e
    Привет!
    Разгледах на Вестел сайта - според мен не отговаря на модификаците както са описани на сайта. Визуално и по параметри пасва на този модел на Вестел:
    https://www.vestel.com.tr/vestel-sat...2-ekran-led-tv
    Това е сервизното меню. Дали можеш да ми помогнеш с намирането на фирмуер за този телевизор за да мога да си настроя цветовете ?
    пПредварително благодаря и за помощта ( не също е отговор ) . Поздрави и Весели празници

    Мда твоят е - Panasonic TX-40CW304
    Cъдeйĸи пo дaннитe oт cнимĸaтa, шacитo нa твoят тeлeвизop e MB97
    тyĸ имa ъпдeйт зa твoят мoдeл
    Vestel Driver Web Sitesi

    Пpoчeти внимaтeлнo и aĸo peшиш дeйcтвaй. Вcичĸo e нa твoй pиcĸ!


    Panasonic TX-55CR430E – wrażenia, opinie i specyfikacja | 3dManiaK.pl
    google преводач pl to en
    TX-55CR430E:VA panel(active 3d),50/60Hz,no Firefox OS,
    Assembled in Turkey
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 29-12-15 в 20:20.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #672

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Здравейте, онзи ден четох тук из темата , но сега не мога да го намеря, пък и искам да попитам тези, които вече са го пробвали. Телевизорът е 55CX740 , опитвам се да подкарам 4К видео в ютюб , но не става, дори не съм сигурен дали е 720, изобщо доста размазано се вижда. Някой бе споделил клип на Бионсе, е намерих го, но и него го изкарва мацаница. А иначе ако сваля с ютюб даунлоудър клиповете в мр4 си ги плейва през вграденият плейър в 4К. Някакви специални настройки ли трябва да се направят, трябва да си регистриран потребител ли, ако някой вече има опит, моля споделете? Поздрави и честита нова година

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    27
    #673

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Цитат Първоначално публикувано от celestion Виж публикацията
    Здравейте, онзи ден четох тук из темата , но сега не мога да го намеря, пък и искам да попитам тези, които вече са го пробвали. Телевизорът е 55CX740 , опитвам се да подкарам 4К видео в ютюб , но не става, дори не съм сигурен дали е 720, изобщо доста размазано се вижда. Някой бе споделил клип на Бионсе, е намерих го, но и него го изкарва мацаница. А иначе ако сваля с ютюб даунлоудър клиповете в мр4 си ги плейва през вграденият плейър в 4К. Някакви специални настройки ли трябва да се направят, трябва да си регистриран потребител ли, ако някой вече има опит, моля споделете? Поздрави и честита нова година
    Аз съм с 49CX740 и при мен няма проблеми с 4к клиповете. Качеството в You tube се избира автоматично спрямо интернет връзката ти. Затова предполагам там е проблема.
    Как ти е вързан телевизора към интернет WIFI или LAN. Пробвай ако си на WIFI да го вържеш през кабел.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    44
    #674

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Ами ползвам Мегалан, пробвах и на Близу и НЕТ 1 , все на високи скорости, само с кабел, гигабитов рутер. Картината е отвратна, а иначе свалям с нещо от порядъка на 10 МВ/ сек ако това някакъв ориентир

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #675

    Отговор: Panasonic телевизори 2015

    Здравейте, проблем с възпроизвеждане на филм от флашка през вградения плейър на TX 48 AS 640...филма насича...каква може да е причината? изобщо не е ли по-добре да си взема външен медиа плейър? Човека от "Роял сревиз" каза, телевизорите за българския пазар са доста поорязани откъм хардуеър ( процесор, памет...)...междудругото филма върви на PC...странното е, че филм с аналогичен формат и размер на файла върви, а този насича
    Този пост е редактиран от Plamen Chonkov; 01-01-16 в 15:09.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 45 от 46 ПърваПърва ... 3543444546 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 23:27
  2. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 07:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 11:17
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 16:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 13:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе