Страница 4 от 46 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 678
Like Tree98Одобрявам

Panasonic телевизори 2015

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #46

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Slav_ Виж публикацията
    Единствения недостатък който забелязвам за момента при мен е леко затъмнение по ъглите при бяла или по-светла картина, като цяло не са много големи зоните и сякаш може да се преживее.
    Днес пристигна 55 AS750, забелязах същия проблем. Майната му.
    hristoslav2 одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    6
    #47

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Slav_ Виж публикацията
    И аз съм със същия телевизор и стириопора беше счупен по същия начин Според мен така си идва от завода или тук го правят. Важното е ТВ-то да работи и да няма проблеми, а останалото ....... Може да провериш заработените часове (има го описано на 1-ва страница в темата), моя беше на 00000
    Благодаря ти,
    да заработени часове бяха 00044, ако тези 44 отговарят на 44 часа, значи са мойте часове

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    64
    #48

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    здравейте, имам 55as640, имам приложение "Дублиране" , което като пусна ми изписва изчакване на връзка от входно устройство.
    предполагам с това приложение мога да си споделя екрана на телефона например, но нещо не мога да разбера как. може ли някой да помогне или поне да каже къде да прочета, защото не намирам информация

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #49

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    "TV Anywhere"
    Работи без проблем с вградените в телевизора тунери. Ще се опитам в няколко стъпки да обясня какво е необходимо:
    I. Телевизор
    1. Регистрация в "My Home Cloud"
    2. "Меню" - "Мрежа" - "Настройки TV Anywhere" - "ВКЛ"
    3.Телевизорът трябва да е изключен(не от контакта, а в режим standby), или ако е включен да не се използва вградения тунер (т.е. да ползваме някое от интернет приложенията, или някой от другите входове на телевизора - HDMI1, HDMI2 и т.н.).
    Ако се използва CA модул могат да се гледат само свободните канали, кодираните - не.

    II. Android, или i-os устройство
    1. Инсталираме приложението "Panasonic TV Remote 2"
    2. Отваряме приложението и отиваме на "TV Anywhere" (най-горната опция) като въвеждаме съответните ID-та и пароли за "My Home Cloud" (от регистрацията) и за "TV Anywhere" (от телевизора "Меню" - "Мрежа" - "Настройки TV Anywhere")
    3.След като сме отворили "TV Anywhere" избираме DVB-C тунер и от "Menu" (горе вляво) - "Settings" - избираме максималната възможна скорост за трансфер на данни (в моя случай имаше възможност за 400 kBps и 1,5 mBps - на 400 не сработи)
    Пробите направих с Panasonic 42AS650 и Samsung Galaxy Note 3. Необходимо беше време за зареждане на избраната програма (може би около 30 сек.), след което вървеше гладко и без насичане (пробвах с"iConcerts" HD и "MTV Live" HD)



    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-01-15 в 21:25.
    Plamen Chonkov одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #50

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от mitakazxc Виж публикацията
    здравейте, имам 55as640, имам приложение "Дублиране" , което като пусна ми изписва изчакване на връзка от входно устройство.
    предполагам с това приложение мога да си споделя екрана на телефона например, но нещо не мога да разбера как. може ли някой да помогне или поне да каже къде да прочета, защото не намирам информация
    Не е нещо кой знае какво. Пробвах два пъти с Windows Phone (от приложението "Прожектиране на екрана") - малко трудно стана връзката, бяха необходими 4-5 опита, а и имаше неприятен лаг.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    13
    #51

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished Виж публикацията
    Днес пристигна 55 AS750, забелязах същия проблем. Майната му.
    Някой играл ли си е с настройките на картината с цел намаляване на затъмнението на ъглите? От време на време леко ме дразни този "ефект" Ако да, може да сподели настройките, при мен е 47AS650.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #52

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Slav_ Виж публикацията
    И аз съм със същия телевизор и стириопора беше счупен по същия начин Според мен така си идва от завода или тук го правят. Важното е ТВ-то да работи и да няма проблеми, а останалото ....... Може да провериш заработените часове (има го описано на 1-ва страница в темата), моя беше на 00000
    Здравейте,
    И аз бързам да се похваля - TX 48 AS 640 E най-после е нас и се "аклиматизира"
    Само искам да споделя и аз накратко мойте перипетии около покупката, за да внеса известно успокоение на новите собственици като съфорумците по-горе
    Поръчах онлайн от "Технополис" заради промоцията и изрично предупредих, че искам НОВ ТЕЛЕВИЗОР, опакован в НЕОТВАРЯНА КУТИЯ !!!
    Отговора беше: " Естествено, че ще бъде така..."
    Пристига ми вчера телевизор, отварян и облепен с лепенки "Технополис", наглед здрав, всички аксесоари вътре.
    Обяснението: "Такава ни е практиката, да го огледаме и тестваме дали работи, преди да го закараме на клиента..." ?!?!?

    Последва цяла телефона сага, звънене на всички нива по обслужването на поръчката, обадих се дори и на Комисията по защита правата на потребителите.
    Всички бяха много любезни с мен, намериха ми НЕОТВАРЯНА бройка в МОЛ "Сердика", тази сутрин ходих да закарам първия и да взема новия телевизор.
    Огледах кашона, отворихме, тествахме, затворихме, оправихме документите, но всичко това - В МОЕ ПРИСЪСТВИЕ !!!

    Забележка: Наистина долния стиропор е цял, а горния - начупен на 3 части. Няма предпазно фолио на екрана, само по иноксовите лайсни. Няма защитно парче стиропор пред екрана, само картона на кутията.
    Така е опаквано от чехите.
    Само можем да се чудим защо "Технополис" не си "проверяват" телевизорите когато им пристигат в склада, а непосредствено преди да ги закарат на клиента. Защо същевременно ги карат от склада към съответния магазин от веригата неотваряни?!? Не виждам логиката на складажията , понеже разговарях и с него, той каза, че преди да му излезе телевизор от склада, той задължително го отварял и тествал!
    Грешката на персонала от Онлайн центъра беше, че не ме предупредиха затази странна практика!

    В крайна сметка съм доволен и скоро се надявам да споделя добри впечатления от тъй дълго жадуваната покупка

    Благодаря на всички от форума за информацията и съветите !!!
    Frogst одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #53

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Честито и дано да си доволен!
    Да те попитам от чисто любопитство - провери ли наработените часове на първия телевизор?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #54

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Честито и дано да си доволен!
    Да те попитам от чисто любопитство - провери ли наработените часове на първия телевизор?
    не...не посмях да го вадя...според мен си беше нов...ама...пусто българско неверие...се некой ни лъже, навсякъде съзираме конспирации...
    ще проверя на "новия"

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    64
    #55

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Изобщо нямам опция TV anywhere" нито на тv-то нито на телефона с Panasonic TV remote 2(HTC one)


  13.  
     
  14. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #57

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Моя беше опакован, със стиропор пред екрана и т.н. Вечерта, след като беше работи, показваше 4 часа. Това не му пречи да има смотана подсветка с вертикални линии, най-видни на бял фон. Но пък много ми харесва, как се вижда...имам време да поразсъждавам дали да го сменям. Вижда се на някои сцени и DSE.

  15. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #58

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    Цитат Първоначално публикувано от mitakazxc Виж публикацията
    Изобщо нямам опция TV anywhere" нито на тv-то нито на телефона с Panasonic TV remote 2(HTC one)
    Да, TV Anywhere е налична за моделите от AS650 и "нагоре".
    mitakazxc одобрява това.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #59

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    IMG_20150118_061250.jpg

    За Pilot, по негово желание!
    Само че, Pilot, сега се усетих, че HDMI3, не е конфигуриран така, както гледам телевизора. Тук са си заводските настройки.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #60

    Отговор: Panasonic LCD TV 2015

    https://myaccount.vieraconnect.com/s...&SiteID=panana

    -
    Новете модели за Европа, ще бъдат представени на
    http://congressfrankfurt.messefrankf...ntion2015.html
    Panasonic Convention 2015

    Date 23.02.2015 - 27.02.2015
    Country Germany
    City Frankfurt am Main
    Location Kap Europa
    Organizer Panasonic Marketing Europe GmbH
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-01-15 в 14:55.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 46 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  3. Отговори: 0
    Последно: 02-03-12, 10:17
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. Отговори: 3
    Последно: 26-04-11, 12:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе