Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 308
Like Tree65Одобрявам

Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    704
    #211

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Като за мостри трябва повечко да се напънат. Ама като няма конкуренция е така

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,670
    #212

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И какво е лошото в това (евентуално, щото не съм гледал клипа)?
    Когато нещо работи добре - не променяй! Все още менютата и работата с Панасоник-а/ците ми е най-удобна и лесна.
    И дори в тъмно не търся един час бутон, който при други марки ползвам през пет минути и пак се кьоря 10 мин. да го намеря къде беше

    Поздрави
    Съвместим с панасоник.


  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    652
    #213

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    то хубаво е съвместимо, но ергономичността и осветлението на бутоните на последните поколения (имам предвид плазмените модели - за новите нямам опит) я няма
    но може да го ползваш за временно решение
    освен ако не си така свикнал с него че в тъмното можеш да уцелиш нужния бутон без проблем
    svetlio1 одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,414
    #214

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Идеално дистанционно!
    Директен достъп до най-необходимите настройки, без да влизаш в n-то подменю само, за да си усилиш звука.
    Даже управлява и VCR. Без Timer и специфичните настройки. Работил съм с последните на ТВ Telefunken (оригинал) и Loewe. Размерът на дистанционните им беше приблизително 150х200мм и се боравеше с двете ръце. Имаше и такива със Shuttle даже.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,598
    #215

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)


    На последният ми CRT Панасоник беше такова - идеално и като размер и като ергономия - директни отделни бутони за главните настройки - картина, звук, настройване.
    следващите са вариация на тоя дизайн поне 10 години - за тях ставаше дума по-горе.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    652
    #216

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    и двете ги имам, но ето това е правилното дистанционно
    обърнете внимание на копчето за подсветка
    не знам защо не се заредиха снимките а си останаха на препратка
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,644
    #217

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    https://www.instagram.com/p/CvDGPGhtHEu/



    RGB баланса е впечатляващ
    средна Delta E - 0,44
    Средната цветова температура CCT 6497 Kелвина
    Гама...


    Няма нужда от калибриране

    https://www.flatpanelshd.com/article...&id=1690183593
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-07-23 в 07:37.
    Frost, svetlio1, sasho1bs и 1 други харесват това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,644
    #218

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-07-23 в 22:43.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    131
    #219

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Въпрос към hristoslav2 .
    Поръчах последната бройка 55LZ1500e от Технополис Варна, ще го доставят в местен магазин. Има противоречива информация дали е ползван като мостра и съответно колко време, как да проверя това в магазина? Имам опция ако не е ОК да се откажа от поръчката. Видях в един по-ранен пост за севизното меню, но не съм сигурен ще имам ли тази възможност да погледна на място.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,644
    #220

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Georgepetrov137
    погледни в първи пост от темата - Как да видим заработените часове?
    Georgepetrov137 одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    131
    #221

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Georgepetrov137
    погледни в първи пост от темата - Как да видим заработените часове?
    Видях, съжалявам за пропуска. Това, което е важно за мен, ако все пак е пускан като мостра, при какви стойности не е ОК?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,414
    #222

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Още като му видиш кашона, мазните следи от пръсти по корпуса и екрана, праха по ръбчетата и стойката (и състоянието на последната), вида на дистанционното, марката батерии в него ще разбереш. Няма да ти дадат да влизаш в никакви сервизни менюта, освен, ако не си близък с някой от персонала. Така, че ако имаш съмнения, че е бил мостра, по-добре не рискувай. Попадал съм на върнати от клиенти телевизори поради дефект в друга верига преди време и бяха сложени за мостри. Просто като монитори не се забелязваха проблемите. А у дома като ги откриеш вече си тровиш нервите с ремонти и сервизи.
    Успех!
    Georgepetrov137 одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,644
    #223

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Пускаш му сиви заливки от 2%, 5%, 10% и гледаш за отпечатани образи и равномерност на дисплея. Ако си го поръчал онлайн, имаш 14 дневен срок за тест и евентуално връщане.
    Georgepetrov137 одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    131
    #224

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Пускаш му сиви заливки от 2%, 5%, 10% и гледаш за отпечатани образи и равномерност на дисплея. Ако си го поръчал онлайн, имаш 14 дневен срок за тест и евентуално връщане.
    Предполагам, че и за това има инфо на първа страница, как става. Намерих това:
    Как да проверим за блокирали пиксели?
    Натискаме -/V на телевизора и без да го пускаме натискаме три пъти бутон Option на дистанционното управление :
    Появява се заливка на екрана в различни цветове , градиентна заливка, цветни полоси и т.н. - много полезно за търсене на изгорели пиксели.
    Изход - изключете телевизора с бутона на отстрани на корпуса.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,414
    #225

    Отговор: Panasonic телевизори 2021 / (често задавани въпроси на първа страница)

    Съмнява ме да ти разрешат да включиш свой носител в телевизора.
    При мен не се получи. Но ти може да изкараш късмет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 21 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TCL телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум TCL телевизори
    Отговори: 1874
    Последно: Днес, 11:24
  2. LG телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 1055
    Последно: 26-06-24, 18:49
  3. JVC телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 08-04-24, 11:15
  4. Отговори: 185
    Последно: 25-11-21, 23:33
  5. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе