Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 22 от 103 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    47
    #316

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря, няма да се вторачвам.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #317

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Това е по-скоро някакъв фабричен дефект на матрицата или можеби мъртъв пиксел, защото пишеш че го виждаш на светъл фон. Ако е заседнал, трябва да го виждаж и на тъмен фон. Ако не те дразни, не го сменяй, няма да се задълбочи проблема. Ако окото ти е все там, имаш 3 дни да решиш.
    Като изключим тези "кахъри", доволен ли си от картината?
    Този пост е редактиран от pilot; 07-10-12 в 23:55.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    9
    #318

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от bborisov79 Виж публикацията
    Formats:

    avi, mpeg2, mpeg4, mkv, vob, jpg, mp3, wva, sub, str

    Codecs:

    DirectShow video decoding filters:
    - ffdshow [version 1.2.4483]
    - LAV Video [version 0.51.3]
    - On2 VP7 [version 7.0.10.0]
    - DScaler5 MPEG-2 decoder [version 0.0.6.0 IVTC mod]
    DirectShow audio decoding filters:
    - ffdshow [version 1.2.4483]
    - LAV Audio [version 0.51.3]
    - MONOGRAM AAC decoder [version 0.9.6.0]
    DirectShow audio parsers:
    - madFLAC [version 1.10]
    - Monkey's Audio (DCoder) [version 1.0]
    - OptimFROG (RadLight) [version 1.0.0.1]
    - DC-Bass Source [version 1.4]
    - AC3File [version 0.7b]
    DirectShow source filters:
    - Haali Media Splitter [version 1.11.288.0]
    - LAV Splitter [version 0.51.3]
    - AVI splitter (Gabest) [version 1.6.3.5565]
    DirectShow subtitle filter:
    - DirectVobSub (a.k.a. VSFilter) [version 2.41.5565.0]
    Other filters:
    - madVR [version 0.82.5]
    - Haali Video Renderer [version 1.11.288.0]
    Не знам много какви изисквания, но да поддържа формати на субтитрите: SRT,SUB на кирилица.
    И по възможност да е с ANSI кодировка.
    Този пост е редактиран от kaisyn; 08-10-12 в 01:32.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    47
    #319

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Това е по-скоро някакъв фабричен дефект на матрицата или можеби мъртъв пиксел, защото пишеш че го виждаш на светъл фон. Ако е заседнал, трябва да го виждаж и на тъмен фон. Ако не те дразни, не го сменяй, няма да се задълбочи проблема. Ако окото ти е все там, имаш 3 дни да решиш.
    Като изключим тези "кахъри", доволен ли си от картината?
    Все още не съм се отпуснал а и нямам база за сравнение, досега бях с кинескоп Сони. Кабелната (от Мегалан) е доста размазана но гледах "Аватар" на 720р от флашка и ми хареса.
    Ще ми се да му направя някакви настройки - яркост, контраст, цветове...можеби по мека картина, да не боде очите. Четох в DIGITAL VERSUS препоръчителни параметри за калибрация на 40PFL5507, но след обновяването на ревюто, заради сменената на матрица, не ги намирам.
    Този пост е редактиран от pdonev; 08-10-12 в 09:10.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    83
    #320

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравеите колеги, имам проблем с 42 FL 3007 1080p като натискам дистанционото светодиода на телевизора мига но дотам неможе да го командва телевизора пускам и гася само от штепсела помислих да му сложа нов формуер през усб но дистанционото като не командва тв-то какво да правя преди месец му бях сложил новя фирм но проблема започна сега.Да не е влезнал някакъв заштитен режим
    Този пост е редактиран от gggng; 08-10-12 в 14:01.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #321

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    gggng
    Пробвай пак, като изключиш тв от контакта за 5 минути , извади и свързващите кабели на свързаните към телевизора уреди или кабелна.
    После пак го включи без да свързваш уредите с телевизора.
    Ако пак не става - занеси го в сервиза.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #322

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    pdonev, като елементарна настройка го слагаш на режим "Кино" и изключваш всички подобрители с изключение на Хц. HDNM, ако ти допада:rolleyes: го остави на мин. или го изключи. Остротата също е въпрос на вкус:rolleyes: Аз ти препоръчвам 1-2 за СД, 0-1 за ХД.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #323

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #324

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Къде точно да го търсим този трицифрен код (400) на 5507? Днес бях в ТМ и гледах един такъв, но никъде не видях лепенка долу вдясно (гледано отпред на телевизора). Лепенката в предната част на екрана ли е или отстрани? В моя случай нямаше нито отпред, нито встрани.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    47
    #325

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Vlado2D Виж публикацията
    Къде точно да го търсим този трицифрен код (400) на 5507? Днес бях в ТМ и гледах един такъв, но никъде не видях лепенка долу вдясно (гледано отпред на телевизора). Лепенката в предната част на екрана ли е или отстрани? В моя случай нямаше нито отпред, нито встрани.
    Значи на телевизорите, които аз гледах, беше не отстрани а залепен отдолу на панела, точно по средата.
    Днес ходих да си сменя бройката 40PFL5507 заради бед пиксел в Технополис. Извадиха ми друга също се оказа с бед пиксел огледахме и мострата и тя си имаше бед пиксел.
    Все на Шарп панели.(Проверих и с фотоапарата на макро...). С това се приключиха бройките в магазина.
    Съгласиха се да ми върнат парите, браво! но аз реших първо да отскоча до "Зора".
    В магазин Зора продават модела 5507 с 2 броя активни 3D очила но със Самсунг матрица с panel cod 396 както го е описал hristoslav2.
    Та, взех си мойта си бройка с Шарп панела и се прибрах.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #326

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Можеш ли да я снимаш тая пуста лепенка, че утре пак смятам да ходя? Ако не те затруднявам много

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    8
    #327

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте, имам нужда от помощ, защото вече се отчаях....
    Имам ТВ 42PFL4307K/12, купих и hdmi кабел, защото с wi-fi-адаптора мн ме дразнеше, и изгледах 1-2 нормални филма... Обаче искам да пусна и 3Д - компютърът е свързан директно с ТВ-то, пускам 3Д филма през Total Media Theatre 5, филмът тръгва обаче няма 3Д...
    Следващото нещо е, че взех компа и отивам да видя видеокартата - викам си, явно от нея ще е. А човекът в сервиза вика, че каквато и карта да сложа на компа, 3Д няма да излезе на ТВ-то, защото може само от плеър, директно вързан към ТВ-то. Вярно ли е това?

  16. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    990
    #328

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Знаех си, че има нещо тънко, щом продават 40PFL5507/K12 с два чифта очила! Такъв ми бил късмета Телевизора преди 3 дена ми се ъпдейтва и засега не мога да открия какво се е ъпдейтнало. Само дето ме учудва по някой път, когато съм му вързал лаптопа и нещо цъкне вътре ( явно реле) и телевизора угасне и след малко отново се включи. Връзката между лаптопа и ТВ-то е чрез HDMI.Не зная на какво се дължи и ако някой знае, ще му бъда благодарен.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #329

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Прекалено много внимание обръщате на това дали е с Шарп или Самсунг панел - разликата не е толкова голяма и ако има се дължи повече на настройки съобразени с Шарп панел . ТВ си също така препоръчителен и със Самсунг панел.

  18. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    990
    #330

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Прекалено много внимание обръщате на това дали е с Шарп или Самсунг панел - разликата не е толкова голяма и ако има се дължи повече на настройки съобразени с Шарп панел . ТВ си също така препоръчителен и със Самсунг панел.
    Благодаря ти за добрите думи и успокоението. Имах нужда да ги прочета, нали знаеш психологически как действуват. ТВ-то е меко казано отлично за тези пари и въобще не съжелявам за избора си. Е..., малко де..., за размера! Ама като се сетя, че бях тръгнал да взимам 32" и бързо ми минава

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 103 ПърваПърва ... 1220212223243272 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе