Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 34 от 103 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно
Резултати от 496 до 510 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. vyy
    vyy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    19
    #496

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Почти бях се навил, но...оказа се, че в ТМ в нашия град 37/ 6607 го няма. Няма го и в близките градове, могат да ми го поръчат от някой магазин , но щял да бъде мостра. Остава другия вариант(5507) -за 40/6007 бюджета ми няма да стигне. Благодаря ви за отговорите на въпроса ми.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #497

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте, много ми е интересно каква роля играят аналоговия, цифровия и сателитният тунери когато гледаш IPTV, и въобще всички досавчици които си предлагат телевизията с техни си приемници. Тогава се губят някой от функциите на самият телевизор - например запис на външен носител. Правете си сметката преди да купите телевизор как, с кой оператор и за какво ще го ползвате и тогава търсете с екстри които може да използвате. Може и да не съм прав, не знам.

  4. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #498

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @Stoianovs
    Тунерите в телевизорите стават все по безсмислени в саъвременния свят. Хората купуващи плоскоекранен телевизор гледат платена телевизия. Всеки оператор предлага устройство за приемане на неговата услуга, което в общия случай е много по-добре пригодено и много по-безпроблемно от телевизора. Качеството при наличие на HDMI изход е идентично на получаваното от вградения тунер. Друг аргумент, които се изтъква е нуждата от 2 дистанционни, но той е смехотворен. На пазара има изобилие от универсални дистанционни за всеки джоб, а и често предлаганите от оператора имат функция да пускат телевизора.
    Особенно телевизорите от висок клас трябват да бъдат просто най-добрите дисплеи според мен, а всякакви тунери и озвучителни тела да се купуват отделно само при необходимост.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,388
    #499

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Идеята не е нова. Това го правеха Pioneer, докато все още произвеждаха TV.
    Забележете - в минало време. Една от причините е, че на клиентите се налагаше да заплащат доста за "екстри", които при други марки са в телевизорите. Има професионални дисплеи, които са само захранване, панел, модул за управление и входове и изходи.
    Лично аз предпочитам да има високоговорители, при това сравнително качествени. Не като сега - "пищялки".
    Ако ми се слуша качествен звук има бутон Mute.

  6. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #500

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @Gena_bs
    [Offtopic]
    Да, Pioneer според мен бяха прави, просто времето не беше дошло. Сега вече масово навлезна цифровата платена телевизия, системите за домашно озвучаване са на несравнимо по-ниски цени и дават звук с който никой плосък телевизор не може да се мери. Още повече, че и аудиото вече е цифрово. Pioneer просто бяха първите от "големите", които изчезнаха от TV пазара. Сега ще ги последват Panasonic, Philips, SONY...за съжаление така тече животът.
    Като казахме за професионалните монитори - имаме такъв Panasonic, при който и видео входовете са модуларни и закрепват на стандартно шаси: трябва ти HDMI - поставяш съответния модул, трябва ти SDI или HD-SDI - пак така. И разбира се няма никакви тунери
    [/Offtopic]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #501

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря за отговорите, макар въпросът да беше риторичен. Исках да накарам хората които не са си купили още телевизор да се замислят малко преди да се хвърлят да дават по една торба пари за нещо с много екстри, които може и да искат /или си мислят/ да ползват, а реално да няма възможност за това.
    Може би не трябваше в тази тема? За което се извинявам на модераторите.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #502

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Моля собствениците на модела 5507, да тестват дали възпроизвеждат DTS-а във филми пуснати през USB.
    5507 не поддържа DTS. Дори HTS3593, която закупих заедно с телевизора поддържа само DTS Core (каквото и да означава това). Поради тази причина се наложи да се охарча още за мултимедиен плеър и усилвател, които поддържат всичко.

  10. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    990
    #503

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Еее...най-накрая днес си взех ТВ-то 5507 от ремонт- УРА! Така и не разбрах какво му е било, защото има написан код на гаранционната карта: 1210INPNA. Само разбрах, че съм с матрица на Sharp. Абе друго си е картината да ти е слънце

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #504

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Еее...най-накрая днес си взех ТВ-то 5507 от ремонт- УРА! Така и не разбрах какво му е било, защото има написан код на гаранционната карта: 1210INPNA. Само разбрах, че съм с матрица на Sharp. Абе друго си е картината да ти е слънце
    Ей много го задържаха....,а за видеопанела се оказа късметлия :rolleyes:

  12. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    990
    #505

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря Ице, дано само не се разваля пак, но съм взел необходимите мерки и вече съм на NET1. Дали случайно не знаеш какво означава кода даден от мен по-горе?

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #506

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky Виж публикацията
    Благодаря Ице, дано само не се разваля пак, но съм взел необходимите мерки и вече съм на NET1. Дали случайно не знаеш какво означава кода даден от мен по-горе?
    Не знам за кода - трябваше да попиташ в сервиза.


    MyRemote и MyRemote HD (iPad-Version): Version 3.8.0
    http://itunes.apple.com/de/app/phili...426883783?mt=8
    http://itunes.apple.com/de/app/phili...501031744?mt=8

    Smart TV or NET TV connection

    Net TV server status. - Page 7

    Der beste Große bei Stiftung Warentest: Philips 55PFL8007K

    SocialTV
    Philips: SocialTV – Neue App, um parallel zum TV-Bild zu twittern | Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-12-12 в 18:24.

  14.  
     
  15. ivi
    ivi е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    54
    #507

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте, интересува ме кой индекс в моделите на телевизор Филипс означава LED?

  16. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #508

    Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @ivi
    Няма такъв.Но като цяло всички тазгодишни модели от поне 5-та серия нагоре са с диоди. Въобще LED е една огромна заблуда за хората без познания в материята. Една думичка, раздухана от маркетинг отделите, за да вменят на купувача, че този продукт е нещо ново и високотехнологично.
    Това са си екрани, използващи добрата стара LCD технология, само вместо CCFL лампи, имат светодиодна подсветка. Това освен по-тънкия корпус и пониженето енерго потребление, няма други предимства при 98% от продаваните телевизори. Ако търсехте модел от останалите 2% нямаше да задавате този въпрос.
    Така че гледайте дали дизайна ви харесва и не се занимавайте с "LED ли е?"

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    7
    #509

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравей Zlatko,
    В такъв случай мислиш ли, че има значение дали ще си купя:
    PHILIPS 32PFL3017H :: LCD телевизори :: LCD телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    или
    PHILIPS 32PFL3807H :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

    Каква би била разликата в качеството на изображението? Изключвам другите екстри...

  18. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    990
    #510

    Отговор: Re: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    40PFL5507K се очаква за Коледните празници да достигне цена от около 1000 лева. Вярно, че матрицата няма да му е Sharp,но какво от това пък. Е..., че има разлика-има, дори аз "слепия" я видях( в черния цвят). Дали това ще се случи, ще видим, но който е решил да купува телевизор, то по-добре да изчака именно празниците.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 34 от 103 ПърваПърва ... 2432333435364484 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе