Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 57 от 103 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    13
    #841

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря за бързия отговор.Явно ще чакам да си взема втория декодер понеделник.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    18
    #842

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    ЗАмених го за LG 42 LS 3400 , какво ще кажеш колега ?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #843

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Petar Manushkin Виж публикацията
    ЗАмених го за LG 42 LS 3400 , какво ще кажеш колега ?
    Същата стока...но почти няма бъгове + добър плейър.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #844

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Нов USB-WLAN-Dongle PTA128/00 за модели 2013. За разлика от стария безжичен донгъл PTA01/00 новият има две вградени антени, което се отразява в по-висока производителност. Наред с другите неща, тази промяна е необходима за приема на Miracast или мултируум функционалност на клиента
    Philips 2013: Neuer WLAN-Stick PTA128 f


    Тест на 7008
    http://www.hdtv.com.pl/forum/philips...j-jakosci.html
    Пишат, че DTS ще бъде добавен, чрез актуализация на фирмуера през Юни.
    System DTS w telewizorach będzie wprowadzony poprzez aktualizację od czerwca 2013 r.


    Презентация на модели 2013
    http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/9...cyfikacja.html
    http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/9...fikacja-5.html

    http://obywatelhd.pl/index.php/2013/...wasze-pytania/

    http://www.avcesar.com/actu/id-11239...a-rentree.html

    http://www.whathifi.com/video/philip...08-tv-unboxing
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-04-13 в 16:33.
    L1892 одобрява това.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #845

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Тест на 7008
    Philips 47PFL7008 - test otwarty.Philips-podnosimy poprzeczkę!Jeszcze więcej jakości - HDforum
    Пишат, че DTS ще бъде добавен, чрез актуализация на фирмуера през Юни.
    System DTS w telewizorach będzie wprowadzony poprzez aktualizację od czerwca 2013 r...
    Би било чудесно!

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #846

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    hristoslav2 , този новия ъпдейт за 40PFL5537k (моя) нещо не се аксесва директно през нета. Да не би да е само за през USB флашване?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #847

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    PHILIPS и през 2013 отново без конкуренция от към високо качество на картина/звук/дизайн.
    Интересно ще е да се видят.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    3
    #848

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ако вече не си го върнал или не може да го върнеш решението е само едно и то е външен приемник свързан през HDMI. След като го свържеш задай от настройките на ТВ да е в PC режим и всичко си идва на мястото. Съвет от един прее...н притежател на 42PFL3007h/12 ))))))))))))))))))))

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #849

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Би било чудесно!
    Това важи само за новите модели - 2013 година.

    Цитат Първоначално публикувано от mitakabus Виж публикацията
    hristoslav2 , този новия ъпдейт за 40PFL5537k (моя) нещо не се аксесва директно през нета. Да не би да е само за през USB флашване?
    Не знам - може да е само през USB флашване, което пък доста ме учудва.

    Как мога да получа най-новия фърмуер за моя телевизор?
    Wie erhalte ich die aktuelle Firmware für meinen TV?
    Превод
    http://translate.google.bg/translate...5BCr-meinen-TV


    Цитат Първоначално публикувано от killer777 Виж публикацията
    Ако вече не си го върнал или не може да го върнеш решението е само едно и то е външен приемник свързан през HDMI. След като го свържеш задай от настройките на ТВ да е в PC режим и всичко си идва на мястото. Съвет от един прее...н притежател на 42PFL3007h/12 ))))))))))))))))))))
    Теб някой да те е карал да го купуваш ? Сам си си виновен - първо се пита, чете, проверяваш и накрая купуваш.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-04-13 в 14:33.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #850

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Това важи само за новите модели - 2013 година...
    Със 7008 съм.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #851

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @L1892
    моля направи му едно мини ревю как се представя тоя хубавец в домашни условия.
    Благодарим ти!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    3
    #852

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Теб някой да те е карал да го купуваш ? Сам си си виновен - първо се пита, чете, проверяваш и накрая купуваш.
    Ами подарък ми е "Мамо".
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-04-13 в 17:58.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #853

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от killer777 Виж публикацията
    Ами подарък ми е "Мамо".
    Нали знаеш поговорката - "На подарен кон, зъбите не се гледат." :rolleyes:
    killer777 одобрява това.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #854

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте.

    Сдобих се с Philips 40PFL5537 и ще бъда много благодарен ако някой може да ми каже дали има някакви ограничения за размера на флашката или самия файл на филма при използване на вградения плейър ?

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #855

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    @L1892
    моля направи му едно мини ревю как се представя тоя хубавец в домашни условия.
    Благодарим ти!
    Е, чак ревю надали, но с удоволствие ще споделя впечатленията си от 42" 7008 (купих го съвсем случайно през мартенската промоция), още повече, че имам и 6606 за база.
    Държава – Германия, меню - България. Менюто на 7008 визуално е променено коренно спрямо 6606 и на мен ми е много удобно за работа, но и при 6606 не е зле, макар че имаше оплаквания от потребители, че заема целия екран – въпрос на вкус и навик. Е, и сега е малко по-тромаво отколкото при някои други модели, но нямам чак толкова бърза работа (не съм изследвал опцията „бърз старт“, дори не знам какво точно представлява). Тук ще вметна, че отново в кашона нямаше ръководство за работа, освен една малка брошурка с общи данни и схема за монтажа на стойката.
    Дистанционното е много удобно за работа, макар че е и тежичко, заради наличието на QWERTY клавиатура на гърба му – учудващо ергономична за ползване на Smart функциите, на който му се занимава с това. За секунди намери рутера, набързо му вкарах паролата и го регистрирах. Вградена камера за Скайп, но не съм я пробвал, нямам такива акаунти, пък и вкъщи има 3 компютъра. В Smart менюто дистанционното е с маркер, нещо от рода на меджик-а на LG.Дистанционното е много чувствително на допир, реагира и на най-лек натиск на бутон, което не знам дали е плюс или по-скоро лек минус.
    Стартирането (с картина и звук) е 12-13 секунди плюс още 4-5 допълнителни за пълно активизиране и на дистанционното. Не е най-бързото, дори и при наличието на двуядрен процесор.
    Рамката е доста тънка, та за целта сензорните бутони за ръчно управление са изнесени на гърба, което не е удобно, защото трябва да се напипват.
    Направи ми впечатление, че при първоначалното сканиране за канали се справи невероятно бързо - за под 2 минути намери 170 цифрови канала, при това в подредени по начина, по който ги е подредил доставчика ми, съдейки по приемника към телевизора в кухнята, та не ми се наложи (както е при 6606 - там "идват" подредени по азбучен ред и се налага да ги местя един по един) да правя почти нищо. Има и опция за "предпочитани канали" - е едно маркиране си отделям най-гледаните канали, подреждат се според последователността на маркирането, много е удобно.
    ЕPG-то (GUIDE) работи на почти всички канали, макар и с 1 час разминаване (припомням, че страна е Германия). Кусур - на нарочно избран ръчен режим, часовникът на телевизора (не зависи от телетекста, както бе преди) изостава с около 10 минути за 1 седмица, т.е. около 1 минута дневно.
    Собственият му плеър чете български субтитри, макар че за да ги подкарам се наложи да потърся съвет по-назад в тая тема – мисля, че българският превод на менюто не е идеален.
    Не поддържа DTS засега, вече видяхме, че с първия ъпдейт това ще бъде оправено (коментарите по-горе). В интерес на истината, мен това не ме касае, защото тия дни ще си купя 3Д блурей плеър и ми е все там какво и как подържа 7008. Имам 2Д такъв, който няма проблем с 3Д картината, но субтитрите са непристъпна крепост - вкарва ги само в единия поток и гледането е практически невъзможно при какъвто и да е избран режим.
    Пасивното (LG IPS матрица) 3Д работи с лекота, картината е отлична, особено на научнопопулярни филми изживяването е върховно. В кашона имаше 4 чифта очила.
    На тв канали – при SD каналите се справя много добре, повечето от тях се виждат на желанот ниво, на някои (най-вече български – TV Evropa, Канал 3 и от тоя род, които така или иначе не гледам) има още какво да се желае, но пък руски, немски, новинарски се виждат добре, няма цветови оттечки, замазвания, лицата и буквите са ОК.
    При HD сигнал картината е безукорна, особено на чуждите канали, но това не е ново за мен. На рекламите и студийните предавания по HD каналите картината е такава, че да се чудиш накъде повече може да се развива тоя бранш.
    Нарочно оставих най-големият прогрес за края – и 6606 е с чудесен звук, но 7008 направо ме шокира – мощен, с кристално чисти високи и яки баси (и с възможности за корекции), няма пищене, стъргане, дрънчене и прочие, характерни за почти всички други марки.
    За тристранният Амбилайт не мога да обясня нищо, това трябва да се види, уникално е.

    В общи линии, това е, малко разхвърляно, но моля да ме извините. Ако съм пропуснал нещо, питайте.
    svetlio1 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 57 от 103 ПърваПърва ... 747555657585967 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе