Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 59 от 103 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследноПоследно
Резултати от 871 до 885 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #871

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Торанага , давам инфо, отивам надясно със стрелките и на опшън ми вади всичките канали със съдържание към момента по часове, и какво следва. Давам надолу примерно 7 канал дават еди си какво и натискам ОК, не става. Просто не тръгва този канал. С друг бутон ли избираш / потвърждаваш?
    Трябва със Ретърн да изляза от това меню и ме връща на първия канал !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #872

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ами това инфо си е т.нар. NOW/NEXT функция с нарочен бутон - "патент" на Филипс и не служи за избор на канала. Не е като на другите марки с избора на канала при наличие на информация да се изобразява директно на екрана сегашно и следващо предаване... В глобалния форум на Филипс има оплаквания от тази куца функция. Както и за това, че за ЕПГ няма отделен бутон (вместо тоя безмислен инфо), а трябва да се мине през началното меню и е много тромав.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #873

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Хм, т.е. не мога да избера от прегледа на програмите директно предаването/програмата която искам..кофти!

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #874

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте отново.
    Моето 40PFL5537 от време на време издава едни пукащи или щракащи (не знам точно как да ги определя) звуци и се чудя от какво може да е. Някой да има някаква идея ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    144
    #875

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Значи от там колега и аз преди време видях, че не става. Става от НАСТРОЙКА-СПРАВОЧНИК ПРОГРАМИ.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #876

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Значи от там колега и аз преди време видях, че не става. Става от НАСТРОЙКА-СПРАВОЧНИК ПРОГРАМИ.
    Да, от там става, не бях се сетил. Там обаче в доста канали липсва инфо за текущото предаване , вдясно има з аследващото но текущото липсва. Хм, някой сложил ли е вече тоя новия фирм , може да е оправено нещо? При мен не се засича през интернет, тярвба да го свалям на флашка явно. Директно ТВ-то казва , че няма нов ъпдейт...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    144
    #877

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Аз съм го инсталирал, през флашка, също първо проверих през нета и не го намира, но като чета начина за инсталиране , не се споменава да може през интернет. Никаква разлика не намирам в никаква функция. то и четейки какви бъгове са коригирани, май няма нищо интересно.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #878

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,
    Предстои ми закупуването на Филипс 40пфл5527к и искам да попитам някои неща
    1во. Как може да му се подкарат субтитри и ако неможе можете ли да препоръчате програма за вграждане на субтитри във филма
    2ро. Казаха ми че по безжичен начин тв-то се свързвало с лаптопа и така можело да си гледаш филми и тн лаптопа се ползвал като хард диск нещо такова
    Който знае и има нерви нека обясни
    Благодар ви !

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    144
    #879

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    1-не , не могат да се подкарат на кирилица,излизат йероглифи, назад в темата има посочени програми за вграждане.
    За мен лично, борбата с кирилските суб беше точно 2 часа и се отказах, защото не разполагам с толкова свободно време, а и не си спомням кога последно свалях филм. Достатъчно играчки има в смарт-тв.
    2-в домашната мрежа намира всички устройства, аз инсталирах и медиа сървъра от сайта на филипс, но е абсолютно безсмислен, WMP е такъв и от него директно се пренасочват съвместимите файлове да се плейват на ТВ-то. Освен това от менюто на телевизора си виждаш щернатия диск през меню мрежа или домашна мрежа, и ако е съвместим файла се дисплейва и може да се стартира. Снимките намира по година, месец, ден, без да си сортирал на харда по някакъв начин. Ако си слагаш харддиск за запис от тв, имай предвид, че е добре да е с висока скорост на трансфер, над 30мбита, и над 250гБ. Добре е да е със собствено захранване, защото има предупреждание, че макс.ток от усб-то на тв е 0.5 ампера. Диска след форматиране става на практика само негов, записите не могат да се плейват на друг телевизор, само на този на който е форматиран, не могат и да се свалят на компютър.

    Това се сещам за момента, не че имам голям стаж с този тв, имам го от 2 месеца.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,609
    #880

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от PumpaLumpa Виж публикацията
    Здравейте отново.
    Моето 40PFL5537 от време на време издава едни пукащи или щракащи (не знам точно как да ги определя) звуци и се чудя от какво може да е. Някой да има някаква идея ?
    Пукането е причинено от температурното разширение на корпуса. След като го пуснеш захранващият блок и диодите от подсветката отделят топлина която влийяе на корпуса отзад. Пука при стартиране , пука и след изключване като изстива.

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #881

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Да си представим, че субтитрите не са чак от такова значение струва ли си закупуването на този модел телевизор?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    337
    #882

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    ДА! Заслужава си, почети малко предните страници.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    144
    #883

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Субтитрите изобщо не са от значение, пробвах няколко филма, ей така, уж с високо качество да свалям, просто не си струва, качеството на всичко е леш.
    Aз не мога да кажа дали си струва, защото нямам база за сравнение. Досега бях с CRT. Смарт-тв ползвам - ютуб, гледам клипове с високо качество на картината и съм предоволен, на браузъра съм сложил отметки на форумите, които чета, има и мейл клиент и си проверявам пощите . Друго което е като плюс, те и много телевизори го имат - модул за картата на кабелната, т.е. с едно дистанционно (то до момента не ми е никак удобно с цифри най долу). Картината е перфектна, ХД каналите и СД каналите от 2-3 метра са неразличими, като сравнявам ефирния бнт1 например. 40 инча е достатъчен, но си мисля, че и 42, дори 46 можеше да бъде. Но правих едни изчисления на мястото където е, и този с ширина 93 см, ми пасна най добре. Можех до трийсетия ден от покупката да го върна по програмата на филипс, но не го сторих.
    Има и 3д (активни снайпери обаче трябват), което не съм пробвал, щото не ми се дават 50 или 100 кинта за едната проба, по-евтините са със сменяема батерия. Тези дни го видях в метро, че е станал на цената, на която го взех преди време- 1159.

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #884

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря ви за бързите мнения в събота ще го взема и ще кажа как е

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,609
    #885

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 25-04-13 в 18:28.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 59 от 103 ПърваПърва ... 949575859606169 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе