Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 99 от 103 ПърваПърва ... 4989979899100101 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,471 до 1,485 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #1471

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Що не пробваш с очила от кино Арена-по 2лв са

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1472

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от bg_inferno Виж публикацията
    Супер, като оправят софтуера ( сменят с андроид ), косур няма да имат тея Филипси , нищо че не са вече напълно такива.
    Дали след смяната на собственика ще се запази качеството с което са известни?
    А някой от другите производители, ползва ли директно андроид или просто фирмуеара им е на база андроид (както сигурно ще бъде при Филипсите )?
    Цялата операционна система ще е андроид а не фирмуера, но дали ще е специално преработена версия не знам ще разберем в бъдеще. Сигурно високия и част от средния клас ще ползват новата андроид а останалите ще карат по-старо му поне тази година. За догодина са обещали всички да са с андроид.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #1473

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Някой може ли дa ми кaже кaквa е рaзликaтa в софтуерa зa серия 3507H/12 между стaрaтa версия Т921Е 2.15 и новaтa-2.16?В сaйтa нa Philips не нaмирaм информaция кaкво е рaзличното при новaтa версия,a и тези от поддръжкaтa не можaхa дa ми обяснят.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,608
    #1474

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    nixdorf

    T921E_2.16
    (Date published: 2013-10-22)
    Romania: characters display is incorrectly in EPG menu.
    Hungary: channels are mixed.
    Ukraine: Incorrect switching from DVB-T2 signal to USB.
    Russia: When user uses Irdeto CAM (Cam connected into TV) and they tried to use USB, they could see the message: Signal is missed

    T921E_2.15
    (Date published: 2013-02-06)
    Improved channel switching time for DVB-S channels. (Only applicable to country, Turkey)
    Fixed Romania DVB-C teletext issue.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #1475

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Блaгодaря!
    A дaли нямa нaй-нaкрaя дa си опрaвят видео плеърa дa не рaзпъвa всякa кaртинa от формaт 21:9 и дa я прaви нa 16:9?Че е тъпо хорaтa дa изглеждaт кaто извънземни...

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #1476

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Пробвах да изключа Pixel Precise - динамичен контраст, за да оправя артефактите на youtube 3d, но ефект нямаше.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1477

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от nixdorf Виж публикацията
    ...A дaли нямa нaй-нaкрaя дa си опрaвят видео плеърa дa не рaзпъвa всякa кaртинa от формaт 21:9 и дa я прaви нa 16:9?Че е тъпо хорaтa дa изглеждaт кaто извънземни...
    Ами коригирай си го от менюто, запомня промените.

    Цитат Първоначално публикувано от Suren Виж публикацията
    Пробвах да изключа Pixel Precise - динамичен контраст, за да оправя артефактите на youtube 3d, но ефект нямаше.
    Не знам какъв ефект си очаквал точно през тая опция, та не се учудвам на резултата. Бих те посъветвал да опиташ чрез опциите за намаляване шума и за артефактите (предлагам да ги оставиш на минимум, но не и да ги изключваш, но решението си е твое).

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,608
    #1478

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Новият Android интерфейс на Филипс



    Philips, il video dell

    Philips Android TV review: first impressions from CES 2014

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #1479

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    L1892
    Aми не може дa се коригирa.В режим нa видео плеър имa сaмо двa формaтa нa кaртинaтa-оригинaлния нa видеото,който е достa мaлък и рaзпънaто докрaй.И когaто филмa е 21:9 тоест с черни ленти отгоре и отдолу,лентите се мaхaт и кaртинaтa се рaзпъвa докрaй.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1480

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от nixdorf Виж публикацията
    ...В режим нa видео плеър имa сaмо двa формaтa нa кaртинaтa...
    Извинявай, сега чак видях, че става дума за модел 3507. Аз съм със 7008 и вариантите са много повече.

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #1481

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Не знам какъв ефект си очаквал точно през тая опция, та не се учудвам на резултата. Бих те посъветвал да опиташ чрез опциите за намаляване шума и за артефактите (предлагам да ги оставиш на минимум, но не и да ги изключваш, но решението си е твое).
    Да спрат артефактите при гледане на 3D съдържание от youtube, както бяха предложили по-горе.

    Единствената настройка от Pixel Precise HD настройка, която се вижда с просто око без да се взирам е тази за Динамичната подсветка и то само между стойностите Изкл. или всички останали. Маскира clouding-a по най-грубия начин като намали подсветката до минимум на тъмните сцени, което си личи най-вече при надписи като супер грозно изсивяване на всичко. За Motion compensation-a е ясно, че го държа на Изкл., защото ефекта soap opera дразни всеки, който го види (поне около мен).

    Относно Android за Philips TV от ревюто останах с впечатление, че ще работи заедно със SmartTV, но пък пише, че е бърз. Което ме навява че или са ползвали някакви процесори с повече груба сила(мегахерци или по-ефективна архитектура/ядра) или са успели да си оптимизират SmartTV (много се съмнявам в това). И в двата случая аз не хващам нищо, поради простата причина че не мисля скоро да си сменям ТВ-то

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1482

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Моите уважения, но YouTube и качество са абсолютно разминаващи се понятия. Сайтът има само и единствено информационен характер и не е източник на качествено видео.
    Що се отнася до клипа с Андроид, поне от него останах с впечатление, че гледам телефона си. Не знам кому е нужно да се показват наличните апликации, предлагани от Гугъл. Едва ли не излиза, че (ще) мога да си ползвам телевизора за навигация, несериозно е!
    Ако Андроид подобри (разбирай ускори) работата на телевизорите като такива - ОК, но да не забравяме основното предназначение на уреда, а то със сигурност не е в смарт функциите му.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    22
    #1483

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Извинявай, сега чак видях, че става дума за модел 3507. Аз съм със 7008 и вариантите са много повече.
    Тоест...имa ли решение или трябвa дa дърпaм филми сaмо 16:9?

  17. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1484

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Не мога да отговоря, при мен си вървят нормално.

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #1485

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от L1892 Виж публикацията
    Моите уважения, но YouTube и качество са абсолютно разминаващи се понятия. Сайтът има само и единствено информационен характер и не е източник на качествено видео.
    С това съм напълно съгласен, дори псевдо FullHD видеотата им изглеждат зле на 42" ТВ, но мисля че е нормално за битрейта, с който са и след задължителното прекодиране, което минават в повечето случаи.

    Идеята беше да гледам 3D трейлъри на някой филм точно с информационен характер. И все пак този ТВ няма кой знае колко приложения извън Youtube и Vimeo. Не беше сложно поне основните им функции да работят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 99 от 103 ПърваПърва ... 4989979899100101 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе