Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 82 от 103 ПърваПърва ... 3272808182838492 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,216 до 1,230 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #1216

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #1217

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от craghackbg Виж публикацията
    Моята сценка с 5007. Само дето на него и от флашка не тръгват субтитрите. Накрая си взех един WD TVLive и съм много доволен. Каквото и да му ръгнеш тръгва. По мрежата всичко си хвърка без проблеми. Не мога да разбера защо въобще ги слагат тези плеъри? или ги правят като Самсунг и LG да работят безпроблемно или въобще да не ги слагат.
    Купих на тъста един декодер за ефирна цифрова и го пробвах на моя телевизор дали работи. Ами за 40 лв. си има и плеър и субтитри вървят, и запис прави и и..... Та сега се чудя дали да не си купя и за мен един и да го ползвам за тези функции които телевизор за над 1300 лв. не може да върши. = Ама така е като съм спал като съм купувал и съм си взел "Филипс". Вярно от картината не мога да се оплача, но за съжаление само от нея. Телевизора е 40PFL5507.
    Този пост е редактиран от Stoianovs; 06-11-13 в 21:09. Причина: добавяне

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1218

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Stoianovs Виж публикацията
    Вярно от картината не мога да се оплача, но за съжаление само от нея. Телевизора е 40PFL5507.
    Някой да ти е обещавал, че покупката на телевизор ти гарантира функциите на домашно кино?
    Получаваш точно това, за което си плащаш.
    Shmi и L1892 харесват това.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1219

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Stoianovs Виж публикацията
    ...Вярно от картината не мога да се оплача, но за съжаление само от нея...
    Излиза, че ти сигурно си първият, който не се интересува от картината, а от другите функции на телевизора. Та се питам защо не си взе някой силно жълт телевизор за 300 лв щом не ти е нужна качествена картина.
    Shmi и podredko харесват това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #1220

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Stoianovs Виж публикацията
    Купих на тъста един декодер за ефирна цифрова и го пробвах на моя телевизор дали работи. Ами за 40 лв. си има и плеър и субтитри вървят, и запис прави и и..... Та сега се чудя дали да не си купя и за мен един и да го ползвам за тези функции които телевизор за над 1300 лв. не може да върши. = Ама така е като съм спал като съм купувал и съм си взел "Филипс". Вярно от картината не мога да се оплача, но за съжаление само от нея. Телевизора е 40PFL5507.
    Ако е заради плейъра имай предвид, че е доста орязан от към поддръжка на формати (най-малкото не поддържа DTS, а за 3Д видео да не говорим). Ако държиш да гледаш и цифрова ефирна телевизия по-добре се ориентирай към нещо като това http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-DIVA-3D-DVB-T

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    8
    #1221

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте.Моля споделете дали може да се корегира трептенето на HD каналите на 4007/37"?Става въпрос за белите контрасти в картината.При зададена острота на картината над "2" картината трепти където има карета,раета/дрехи,мебели,футболни мрежи/ или примерно листа/скали/асвалт огряти от слънцето,прошарена коса на човек и тн.Супер ме дразни ,защото не мога да си доставя удововоствието от по-висока острота на HD каналите.Кабелната ми е на Близу,силата на сигнала е 100.Настройката ми е:на бърза настройка-десните позиции,на допълнителните е на кино-топло.От HD настройките нищо не променя за изчистването на проблема.Може ли да се отстрани това нещо или имам проблем с тв?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1222

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от metray Виж публикацията
    ...Настройката ми е:на бърза настройка-десните позиции,на допълнителните е на кино-топло...
    Не видях да пише как се държи на друг тип настройки - да речем, режим "Стандарт" и неутрална. Същото ли е?

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    8
    #1223

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    При всички настройки ,когато остротата е на над "2".Не съм пробвал само бързите настройки от левите позиции.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от metray Виж публикацията
    При всички настройки ,когато остротата е на над "2".Не съм пробвал само бързите настройки от левите позиции.
    Значи пробвано при всевъзможни настройки и при острота над "2" се появява трептенето .

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #1224

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  12. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #1225

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,
    Ако може да ми препоръчате някакви настройки на картината за 40PFL3208H. Вчера го взехме и нещо още не може да се ориентираме в менютата.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    17
    #1226

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    До сега си траях, да ме питате и мен защо Нормално ли е на 5008 да загравя доста, само от лявата страна, където са USB входовете. Загрява самата рамка на телевизора, цялата лява страна. Амбилайта се пуска само когато се гледа филм.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #1227

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    От ляво (погледнато от страна на зрителя) се намира главната платка(Main board), на която се намират процесора, слота за кам модула и интерфейса. В дясно е захранващият блок.

    В повечето случаи върху процесора е залепен радиатор - а вентилатор няма. :rolleyes:
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 10-11-13 в 20:59.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    17
    #1228

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Значи е нормално да си грее там Благодарско

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,461
    #1229

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  18. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1230

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Kолебая се между LG 42LA740S и Philips 42PFL7008 (тоя 3-странен амбилайт ми взе окото). Ще гледам филми и спорт, важен ми е и интернет браузъра (не приложенията). Philips-a разбрах, че няма flash player, което не ме зарадва особено (и дистанционното не ми изглежда OK). Ще се радвам на компетентни мнения и препоръки.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 82 от 103 ПърваПърва ... 3272808182838492 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе