Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал e вашият LCD телевизор Philips ?

Гласували
573. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    14 2.44%
  • 32"

    197 34.38%
  • 37"

    53 9.25%
  • 40"

    93 16.23%
  • 42"

    141 24.61%
  • 46"

    36 6.28%
  • 47"

    31 5.41%
  • 52"

    4 0.70%
  • 55"

    3 0.52%
  • 60"

    1 0.17%
Страница 83 от 103 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 1540
Like Tree51Одобрявам

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    275
    #1231

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Deyan Stoykov Виж публикацията
    ...Philips-a разбрах, че няма flash player, което не ме зарадва особено (и дистанционното не ми изглежда OK)...
    Не знам какво точно ще гледаш с флаш плеър, това си е твоя работа, но не мога да разбера какво толкова не му харесвате (не само ти, имаше още 1-2 подобни мнения) на това дистанционно. Супер удобно си е, бутоните му реагират на всеки допир, а закъснението идва от самия телевизор. Да, по-тежичко е, ама как да е леко с тая клавиатура на гърба?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    17
    #1232

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Аз съм с 5008, миналаса седмица се опитах да пусна vBox-а на телевизора. Със зареждане и плейване на клипчетата никакъв проблем /клавиатурата и мишката ми са безжични, само прместих приемника от PC-то в TV-то и запалиха/, но съм силно разочарован от скороста на работа на телевизора. Дано в 7-ма серия е оправен този проблем. Амбилайта наистина е много шукаритетна екстра на Philips. Мислех, че ще ме дразни това светещето ... но му обръщаш внимание точно първите 5 мин. и после се свиква с него Успех с избора на телевизор

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1233

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    флаш плеъра е за по голяма функционалност на браусъра, и все пак не ми е приоритет. По скоро ме интересуват мнения към кой от 2та телевизора да се насоча, на фона на всички +сове и -нуси

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1234

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Ревю на 47PFL6008
    Philips 47PFL6008 | HD Portal Recenzije

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1235

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Подразделението на Philips, занимаващо се с Audio, Video, Multimedia и Accessories вече има ново име: WOOX Innovations.
    Philips Audio, Video, Multimedia and Accessories business becomes WOOX Innovations - WOOX Innovations

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1236

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 16-11-13 в 20:34.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #1237

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    В момента този модел
    32PFL4258H

    е на доста изгодна цена + има подарък към него. Заслужава ли си и има ли някакви проблеми с този модел?

  10. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1238

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Сложи един линк за да видим колко му е изгодна цената де?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #1239

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Aз пък да си призная, вчера купих от метро още еди Филипс (за деня имаше намаление с25%, от 800 на 600лв), модела 32pfl4508. И понеже имам друг за база за сравнение- 40" 5527, убедено мога да споделя, че е пълен майтап. Картината на новия е мазня от всякъде. Поне до колкото си играх което мога направих същото като на стария ми, но все тая.HD каналите по никакъв начин не може да се познае, че са такива, да не говорим за аналоговите.Те дори не могат да се настроят автоматично, поне 5 пъти пробвах, е не стана.Просто един по един трябва да се укаже записването на канал, същото е и с ефирните, там дори аз трябва да въвеждам и честотите. Изцънцарих се за 200 лева, можеше да взема 5008. Но понеже го вземам за стая с непостоянно обитаване се примирявам с нещата за сега.

    edit:Това за аналоговите и цифровите ефирни, така си е и по документацията.
    Този пост е редактиран от Торанага; 18-11-13 в 09:35.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #1240

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    От горе казаното да разбирам ли че 32PFL4258H е подобен на 32pfl4508!? Иначе цената е 629 с камера в Електрон. Лично за мен си заслужава като първи телевизор, но не е за мен а за приятел.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #1241

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Philips Серия 4200. Телевизори


    Разгледай това... Най добре минете през един магазин и го вижте на живо. Пък после си го купи през електрон.бг Доколкото виждам, една от разликите е че не е 3д, ако изобщо има значение...

    Забравих да допълня, чете от флашка филм с бг суб, но трябва да се пуснат от менюто на плеера му. Само, че флашката трябва да е fat32, а в нея файл по-голям от 4 гигабайта не може да запишеш.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1242

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    17
    #1243

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    От скромния ми двумесечен опит с 6-та серия (лично мое мнение е, че и другите са на това ниво) мога категорично да кажа, че:
    - Филипс в момента са бледо, почти прозрачно копие на тази марка от преди няколко десетки години. Телевизорите "Велико Търново" са направени по "концепция" на Филипс и ако частите и монтажа са нормални, нямаха никакви сериозни проблеми. Имам 14" кинескопен телевизор Филипс от 1995 г. и нямам никакви грижи с работата му (служил е вярно и като нощна лампа), освен няколкото пъти отваряне и издухване на пепелта му.
    - Конкретно за 6008-ми модел, който имам, мога да кажа, че е с отвратително бавен интерфейс. Особено си личи, когато пусна филм от USB и започна ритуала с включване на субтитрите. Чакам по около 3-5 секунди за отваряне на меню.
    - Уникално безотговорна поддръжка от страна на Филипс. Случайно разбрах, че има някакъв ъпдейт за представете си всички модели от 6008 нагоре от публикация във Фейсбук. На страницата за поддръжка за моя модел няма нищо ново (последния ъпдейт е злополучния 171, който ме съсипа отвсякъде) а всъщност има по-нов 0.173, който оправя и някакъв бъг в ТВ-справочника, заради който пък имах сериозни пререкания с местната кабеларка и т.н. 171 ъпдейт беше сто петдесет и няколко мегабайта а 173 е сто шестдесет и нещо. Много интересно!
    Като заключение мога да изкажа разочарованието си от тази марка, защото тарикатите докарват по-сносна картина и звук на по-скъпите модели и ги товарят с абсолютно ненужни джаджички (като например клавиатурата на дистанционното, която не можеш да ползваш в Тубата например, приложенията в СмартТВ, които са неизползваеми но влизат в цената и т.н, и т.н.) още ред безсмислени и много рекламирани опции ама нейсе!
    Силно се надявам представители на фирмата да четат този и подобни форуми, за да коригират политиката на Филипс, но не само в новите модели а и в тези, които са прецакали вече.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #1244

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1245

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Жалко, че не му знам имейла на този Мартин Смелт - да го......насоля. Работният софтуер на телевизорите е пълен с бъгове. Менюто е бавно, тежко. Липсват важни неща в настройките, други пък са орязани или недоизпипани. Качественият антиотразяващ филтър се поставя само в 9-та серия...вместо от 6-та до 9-та. Панелите им са с нисък контраст..От 3 години технологично буксуват на едно място - едни и същи шасита и интерфейс. Предлагат голям избор модели от куп серии(8), вместо да се концентрират само върху четири-пет.
    Създадоха алианс заедно с Sharp, LG, Toshiba, Panasonic, IBM - но няма резултат или поне все още не си личи...
    Smart TV Alliance Home
    Досега трябваше да са публикували опън сорса на софтуера в телевизорите си - това щеше да бъде в плюс при продажбите....ама се правят на луди.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 83 от 103 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 608
    Последно: 04-05-15, 22:14
  2. Sony LCD TV / FAQ - на първа страница /част 3/
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 2014
    Последно: 07-01-15, 18:15
  3. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  4. Отговори: 1389
    Последно: 20-07-12, 19:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе