Страница 4 от 93 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1390

Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    1
    #46

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Имам 37PFL5405H, но ми се появиха няколко проблема. Не мога да свържа лаптопа със VGA кабел, телевизора ми казва че липсва видео сигнал каквото и да опитвам да направя. Другото е, че не поддържа бг субтитри от USB, а и някои филми въобще не тръгват. Може ли някой да помогне, благодаря.

    ПП И двата проблема не съществуват на другия ми телевизор LG.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    10
    #47

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Пичове помагайте. Доста време не бях преинсталирал и преди няколко дена смених win-a. Сега обаче (при всички инсталирани драйвери) като включа HDMI кабела не ми праща звука на телевизора, възпроизвежда го лаптопа. Преди автоматично превключваше звука. А нямам спомен да съм инсталирал някакъв драйвер за телевизора. И въобще да съм инсталирал нещо. Имам във дивайс мен. Intel(R) High Defenition Audio HDMI а във звуковите устройства WFMCVAD Speakers.

    Дайте акъл

    Благодаря предварително.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    10
    #48

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    аз имам 32pfl6605/12 и като гледам филм от флашка (не на всички) без значение дали е xvid или hd720p и след няколко минути почва да зацепва..все едно процесора/телевизора прегрява..другото което е ужасно превъртането когато филма е над 2.5 ГБ..чакам по 15-30 сек.докато синхронизира.от какво може да е това?
    и за субтитрите да питам дали има вариант да се вградят без да се реконвертва филма ..но май няма начин.?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    10
    #49

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от naskobg
    аз имам 32pfl6605/12 и като гледам филм от флашка (не на всички) без значение дали е xvid или hd720p и след няколко минути почва да зацепва..все едно процесора/телевизора прегрява..другото което е ужасно превъртането когато филма е над 2.5 ГБ..чакам по 15-30 сек.докато синхронизира.от какво може да е това?
    и за субтитрите да питам дали има вариант да се вградят без да се реконвертва филма ..но май няма начин.?
    Стандартния съвет в този случай е да ъпдейтнеш софтуера на телевизора. Иначе вградения плеар е доста куц (даже няма пауза). И при мене е така, като синхронизацията след превъртане е малко по бърза. За субтитрите няма други решение освен вграждане, аз реших проблема с един HDMI кабел и така не се налага да чакам конвертирането.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    10
    #50

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    ъпдеитнат до последен.и пауза има поне при мен. а за хдми мисля направо да си взема един wd tv live 2 и да си оправя проблема.
    Цитат Първоначално публикувано от smog
    Стандартния съвет в този случай е да ъпдейтнеш софтуера на телевизора. Иначе вградения плеар е доста куц (даже няма пауза). И при мене е така, като синхронизацията след превъртане е малко по бърза. За субтитрите няма други решение освен вграждане, аз реших проблема с един HDMI кабел и така не се налага да чакам конвертирането.

  7. SAGE
    Guest
    #51

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от smog
    Пичове помагайте. Доста време не бях преинсталирал и преди няколко дена смених win-a. Сега обаче (при всички инсталирани драйвери) като включа HDMI кабела не ми праща звука на телевизора, възпроизвежда го лаптопа. Преди автоматично превключваше звука. А нямам спомен да съм инсталирал някакъв драйвер за телевизора. И въобще да съм инсталирал нещо. Имам във дивайс мен. Intel(R) High Defenition Audio HDMI а във звуковите устройства WFMCVAD Speakers.

    Дайте акъл

    Благодаря предварително.
    Имах подобен проблем и се оказа, че от драйвера на видеокартата беше изключен звука по HDMI , като тази опция бе достъпна само при включен кабел към телевизора.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    10
    #52

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от SAGE
    Имах подобен проблем и се оказа, че от драйвера на видеокартата беше изключен звука по HDMI , като тази опция бе достъпна само при включен кабел към телевизора.
    Е това е проблема, не намирам тази настройка. (Иде реч за Dell Inspiron 1525)

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #53

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от smog
    Е това е проблема, не намирам тази настройка. (Иде реч за Dell Inspiron 1525)
    Аз имам същия модел лаптоп и нямам никакъв проблем със звука ,като не съм правил никакви допълнителни настройки . Моята карта е интелската.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    10
    #54

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Аз имам същия модел лаптоп и нямам никакъв проблем със звука ,като не съм правил никакви допълнителни настройки . Моята карта е интелската.
    Същата е, когато сложих кабела първия път не се наложи да правя каквито и да било настройки, просто го включих. Сега преинсталирах и не става. Освен при инсталацията нещо да се е бъгнало... Ще пробвам с нова инсталация.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    10
    #55

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Здравейте на всички от форума!
    Пише Ви един озадачен и "леко" притеснен нов собственик на 37PFL 8605H/12.
    В анотациите на този телевизор беше записано: кристално чист образ, никакво размазване дори при най-бързите сцени.
    Каква е реалността поне при мен и поне до този момент!
    -при статични сцени - много детайлна и чиста картина
    -при някакво движение - контурите добре, но вътре детайлите зле!
    Пример: Човешка глава в едър план. Когато не се движи се виждат детайлно отделните косми и пори по лицето.
    При най-леко раздвижване на главата космите се сливат в едно цяло, порите също.
    Същото се случва и с тревата на терена например. Картината изглежда като разфокусирана при движение на камерата.
    Този ефект се наблюдава при всички включвани до сега сигнали: сателитен на VIVACOM, сателитен на БУЛСАТКОМ,
    DVD през HDMI кабел. Засега не съм му пускал сигнал с висока резолюция.
    След включване и изключване на различните системи / 200 Hz и т.н./ - никаква видима промяна!
    След ъпгрейд с последния софтуер- никаква промяна!
    В Техномаркет-а консултантите след като им обърнах внимание забелязаха същите ефекти и на работещия в момента мострен
    телевизор - само вдигнаха рамене?!
    Извинявам се за дългия пост, но бих искал да го тълкувате не само като споделени впечатления, но и като молба за помощ
    ако проблема е решим.
    Поздрави и ще следя за идеи!



  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #56

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Така както го описваш телевизора няма нищо общо с проблема , който е в качеството и битрейта на подавания сигнал. Същото може да се зебележи и на Близу . Пробвай с качествен SD сигнал или HD . На другите модели в магазина пробвахте ли как се държи на същия сигнал ?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #57

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    @lmarkov,
    проблема не е в твоя телевизор! Този модел е отличен от всякъде. Преди него на какво си гледал? Ако е на кинескоп ...Опа, добре дошъл в модерния свят. Не казваш нищо ново, в доста от случайте с нисък битрейт се виждат такива неща на почти всички модели даже и по-зле, ... даже и на плазмите. Споко и го храни с повече HD материали.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #58

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    При СД сигнал няма какво повече да очакваш /това ти е първия LCD ТВ ,нали? /,на ХД е малко по-добре ,но не очаквай чудеса -резолюцията при движещи се изображения на повечето LCD-та пада наполовина. Разбира се има и вероятност нещо в твоя ТВ да не е наред и замазването да е в повече, но основния проблем почти винаги е в подавания сигнал.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    6
    #59

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Това с размазването е едно на ръка,мен повече ме дразни накъсването при бързи сцени.Избери си някой от вградените настройки на картината ако не ти се играе с настройките.Аз съм на булсат и най добре според мен се справя с сд сигнала на настройка "кино" иначе колкото по малко подобрители (100Hz,пиксел там) са включени толкова по зле за телевизията.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    10
    #60

    Re:Philips LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 2/

    Някой да ползва телевизия от NET1? Да сподели опит...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 93 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1477
    Последно: 11-09-13, 18:47
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе