Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 2 от 49 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice Аватара на Übermut
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #16

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Младенов Виж публикацията
    6008, при влизане в смарт тв изписва: NET TV Due to maintenance the request page is not avaible. Koлко време продължава един maintenance, че за първи път го виждам това.
    Утре би трябвало да е наред.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #17

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте, имам нужда от помощ с настройването на дълбочината на 3D на 32PFL4508H/12 или така нареченото 3D MAX. Телевизорът е с най новия firm но такава опция за дълбочина и регулиране на дълбочина няма. Има възможност за 2D към 3D конвертиране и настройка на 3D режима в зависимост от видео файла който се подава.

  4. Novice Аватара на Übermut
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #18

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolai_Ivanov Виж публикацията
    Здравейте, имам нужда от помощ с настройването на дълбочината на 3D на 32PFL4508H/12 или така нареченото 3D MAX. Телевизорът е с най новия firm но такава опция за дълбочина и регулиране на дълбочина няма. Има възможност за 2D към 3D конвертиране и настройка на 3D режима в зависимост от видео файла който се подава.
    натисни OPTIONS на дистанционното -> Картина и звук -> 3D ефект -> Избери си дадена опция и натисни ОК.

  5. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #19

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Така пише и в опътването но в под меню картина и звук няма 3D ефект, а само настройки на 3D.

  6. Novice Аватара на Übermut
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #20

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Може да е активно само ако върви 3Д формат. Също така пробвай да го намериш някъде из настройките на телевизора. За друго не се сещам...

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #21

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Възможно ли е да е от новия firm или от това, че пробвах само при конвертиране от 2D в 3D, не съм пускал 3D филм чрез HDMI или USB в момента нямам филм по ръка. А за firm-a актуализирам го през телевизора и значително се подобри бързината в менюто.

  8.  
     
  9. Novice Аватара на Übermut
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    7
    #22

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolai_Ivanov Виж публикацията
    Възможно ли е да е от новия firm или от това, че пробвах само при конвертиране от 2D в 3D, не съм пускал 3D филм чрез HDMI или USB в момента нямам филм по ръка. А за firm-a актуализирам го през телевизора и значително се подобри бързината в менюто.
    разбира се,че е от конвертирането. Пробвай с 3Д филм и би трябвало да ти е активна опцията

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #23

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Невероятно, такава простотия не бях виждал, SmartTV портала се хоства някъде си, вместо да е приложение в ТВ и да си дърпа евентуално данните, които се променят.

    Честно казано не знам как е на другите ТВ, hristoslav2 може да ни осветли.

    Това обяснява и бавното зареждане на портала.

  11. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #24

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Относно SmartTV опцията, и при мен портала не работи но не виждам и смисъл да го ползвам, всичко е толкова орязано и бавно, отделно, че за нашия регион няма никакви приложения. Вие за какво ползвате портала?

  12. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #25

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Ползвам само YouTube приложението за фонова музика и документални филми. При pair-ване със Smart телефон или таблет е съвсем безболезнено.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #26

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    и аз само ютуб ползвам, нищо друго. Като си пускам от телефона или компютъра

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #27

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Apps могат да се добавят и при избор на друга държава без проблем. Например при избор на държава "*****" може да изберете от няколко приложения за онлайн филми. Подобно е и приложението VIEWSTER. В моделите от 2013 внимание заслужава NETFLIX, но за съжаление не се поддържа за България. За IPTV с тестови канали заредете в браузъра SIPTV.EU

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #28

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Аз ползвам основно Youtube (както споменахте с pair-ване със смартфон или компютър) и Vimeo (там клиповете наистина са с FullHD качество).

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #29

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Ще бъде полезно да се сподели ако някой е намерил хубаво и използваемо приложение от някоя държава.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    142
    #30

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Nikolai_Ivanov Виж публикацията
    Здравейте, имам нужда от помощ с настройването на дълбочината на 3D на 32PFL4508H/12 или така нареченото 3D MAX. Телевизорът е с най новия firm но такава опция за дълбочина и регулиране на дълбочина няма. Има възможност за 2D към 3D конвертиране и настройка на 3D режима в зависимост от видео файла който се подава.
    Никога не е работило, имам и тв 5500 серия, също има описана тази опция , но никога не е била активна. По вероятно е с този термин да означават преминаване в 3д режим. Т.е. не отговаря на истината това в рекламните брошури, а в самото упътване няма и дума за използването му. Ако не забравя, ще проверя и упътването , което е в самия телевизор.

    2014-01-15Прекращение выдачи тестов для Philips Smart TV (No more Philips Smart TV app tests).

    Временно прекращается выдача тестов для использования приложения на Philips Smart TV. Приложение продолжает работать в обычном режиме. Следите за новостями.
    No more tests are given out for Philips Smart TV temporarily. The App will continue to operate normally. Please check the news later.
    Аз пък през нет тв през браузъра чета няколко форума, преди да се надигна рано сутрин. Няколко приложения съм сложил за метео прогнози. През компютъра на тубата си нацвъкам някой друг клип и после през историята ги намирам по- бързо. Иначе четох за някакъв cloud explorer и cloud tv, ама така и в объркания сайт на филипс няма нищо конкретно само един клип, дето някакъв една минута цъка дистанционното срещу телевизора и мънка нещо неразбираемо...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 49 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе