Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 21 от 49 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,513
    #301

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Да - всички настройки се нулират. Разкачи всичко свързано към телевизора и направи ресет. След това, надявам се телевизора да намери ресивъра.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #302

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Мисля, че не си ме разбрал правилно. Телевизорът в момента единствено не пали ресийвъра. Иначе го изключва и му сменя входовете при смяна на входовете на ТВ. Проблемът е че не го пуска. Ресийвърът е Ямаха 765 и до преди ъпдейта с версия 150.095 нямаше ядове. Също така след ъпдейта менюто за настройка на Easyslink драстично намаля като опции - просто няма някои от позициите.
    Въпреки това ще направя Хард ресет, за всеки случай.
    Поздрави,
    Този пост е редактиран от makrelov; 14-05-14 в 17:36.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,513
    #303

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Пропуснах за менюто(което е доста интересно), ако трябва върни заводските настройки и на ресивъра.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    21
    #304

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте,

    Да внеса малко яснота относно моя проблем. направих ресет до заводските настройки, което не промени много-много нещата с телевизора. Общо взето се зануляват само настройките на картината - не забелязах нещо друго. Но проблемът с включването на ресийвъра се оказа че се корени в меню ТВ Говорители, настройка AUTO START EASY LINK (там са четири опции). Просто след ъпдейта настройката беше минала на EASY LINK. Оправих го и сега всичко е ОК.
    Поздрави,
    hristoslav2 и podredko харесват това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,513
    #305

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)


  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    96
    #306

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    PHILIPS 55PFL7008K/12 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    Този дали си заслужава парите,принципно искам 55 инча с активно 3д но пък цената изглежда примамлива.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    26
    #307

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте на всички.Някой може ли да хвърли яснота по този въпрос:в Техно маркет в електронните магазини и в магазини Зора,продават телевизор Филипс PHILIPS 55PUS7809 за 2999 лв.,като го означават като Ultra HD.Това грешка ли е,шегичка,реклама или пробутват нещо много не сполучливо?Защото ми се струва 2999 лв. за Ultra HD 55 инча телевизор са малко пари,или поне не са много.Благодаря предварително на всички.
    Този пост е редактиран от john_lennon; 16-05-14 в 17:18.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,513
    #308

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Погледна ли какво пише във втори пост на темата ?

    PF - означение за фамилия телевизори

    • PH - Philips HD LCD (1366x768)
    • PF - Philips FullHD LCD (1920x1080)
    • PU - Philips UltraHD LCD (3840x2160)


    S - означение за поставеният тунер

    • S - Tuner (analog, DVB-T/T2/C/S/S2)
    • K - Tuner (analog, DVB-T/C/S/S2 )
    • T - Tuner (analog, DVB-T/T2/C )
    • H - Tuner (analog, DVB-T/C)
    • G - Tuner (South-Amerika)


    Philips 7800 series 55PUS7809/12 - Ултратънък Smart 4K Ultra HD LED телевизор
    Philips 7800 series 55PUS7809/12 - Ултратънък Smart 4K Ultra HD LED телевизор

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #309

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от john_lennon Виж публикацията
    Здравейте на всички.Някой може ли да хвърли яснота по този въпрос:в Техно маркет в електронните магазини и в магазини Зора,продават телевизор Филипс PHILIPS 55PUS7809 за 2999 лв.,като го означават като Ultra HD.Това грешка ли е,шегичка,реклама или пробутват нещо много не сполучливо?Защото ми се струва 2999 лв. за Ultra HD 55 инча телевизор са малко пари,или поне не са много.Благодаря предварително на всички.
    Ами препоръчителната му цена според официалния сайт е 3490 лв
    Philips 7800 series 55PUS7809/12 - Ултратънък Smart 4K Ultra HD LED телевизор

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    26
    #310

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте пак.Ходих до Техно маркет и поне половин час гледах посоченият по горе Филипс 7809.Цената е същата:2999лв.За сега съм разочарова:моделът е без рамка.Картината беше нещо отчайващо.Не знам с какви настройки е бил,предаваше добре бавните сцени и картинките.Но бързите движение от концерт на една певица изобщо не успяваше да сглоби.Предаваше ги видимо накъсани и размазани.До него имаше поставен 47 инча модел 8008 от миналата година.Ако не знаеш предварително,че единият телевизор е UltraHD,по картината няма как да разбереш.Напротив 8008 даваше с пъти по добре.Носех и пари да го купя.Сега ми остава само да отида още веднъж и да поискам от някой любезен продавач да го понагласи нещо малко,защото ако така предава просто не си струва парите.Дано да е в настройките,но според мен надеждата е малка.Ако гледаш мач на този телевизор със сигурност няма да разбереш крайният резултат.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #311

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте. Сложих последния ъпдейт 173.51 за PFL8008S. Оправи ERG-то, но значително влоши качеството на картината. С връщане на заводските настройки не се оправят. Може ли някой да сподели как да върна заводския 171.51. Единствения проблем, който имаше беше с ERG-то, но картината си беше супер. Двата ми по-стари телевизори /всичките филипс/ ъпдейтвах редовно до последния фърмуер, но такива проблеми не са ми създавали. Другия вариант е връщане в магазина, тъй като го взех online във вторник и имам още два-три дни за реакция. Моля за мнението на hristoslav2. Ще съм благодарен на всички отзовали се.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #312

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    @john_lennon ако има още бройки от Philips 46pfl8008 направо не му се мисли, по-добро от това само здравето!
    Една препоръка - с близкото бъдеще забрави за 4KHD.
    Успех!!!

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,513
    #313

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Какво точно се е влошило в картината ? по мои наблюдения във фърмуера рядко се пипат настройки на картината - обикновенно се донастройва
    - Micro Local Dimming-a което е просто друго название на динамичният контраст...
    - яркоста на подсветката

    Не може да върнеш стара версия на фирмуера(това могат само в сервизите но едва ли ще се занимават с теб), а ако решиш да го върнеш - провери версията на фирмуера в менюто преде да вземеш другият.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    59
    #314

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Какво точно се е влошило в картината ? по мои наблюдения във фърмуера рядко се пипат настройки на картината - обикновенно се донастройва
    - Micro Local Dimming-a което е просто друго название на динамичният контраст...
    - яркоста на подсветката

    Не може да върнеш стара версия на фирмуера(това могат само в сервизите но едва ли ще се занимават с теб), а ако решиш да го върнеш - провери версията на фирмуера в менюто преде да вземеш другият.
    Основно се влоши качеството на SD каналите - повече замазване, зърнесто изображение и ореоли около логото. Това се получи при повечето канали. При 4-5 - няма промяна. При малкото HD канали, които имам, също няма промяна. От предишния ми пост до сега се мъча с настройки и донякъде успях да оправя нещата като изключих всички подобрители на картината.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,585
    #315

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Ka4akow Виж публикацията
    Основно се влоши качеството на SD каналите - повече замазване, зърнесто изображение и ореоли около логото. .
    Това май по-скоро навежда на мисълта ,че има включени "подобрители" .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 49 ПърваПърва ... 11192021222331 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе