Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 29 от 49 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #421

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте, нов съм във форума и ще се опитам да не задавам изнервящи въпроси . Питам относно следния проблем:
    На някои от каналите звукът неприятно прекъсва за кратки интервали от време.
    Телевизор: 46PFL4528 (от онлайн промоцията в ТМ)
    Кбаелна: МСАТ (Варна)
    Използвам CA модул и карта на МСАТ
    Ниво на сигнала: достига 84 и пак прекъсва.
    Софтуер: 003.010.000.001
    Тук виждам може би отговор на въпроса, но темата е стара и ме интересува има ли развитие по въпроса:
    --------
    "Из локалния форум се оплакват за прекъсване при звука на такива, когато не се предава езикова информация в програмата.
    Прекъсването на звука при Филипс идва от софтуера на телевизора който търси постоянно информация за език на звука и понеже на някои програми не открива такъв, се получав това прекъсване от време на време. Това поне ми обясниха от съпорта на Филипс, като обещаха да уведомят за бъга софтуерните разработчици, но близо година вече няма нова версия. При всички програми на които в меню "Език на звука " излиза наименование на такъв, няма прекъсване. Прекъсва звука само на тези програми на които в това меню излиза "Без име"."
    Източник:Проблвм с лсд лед тв филипс [Архив] - hardwareBG.com форум
    Коментар на Филипов
    ---------
    Моля за ваш коментар.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #422

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от fanta Виж публикацията
    Здравейте, имам телевизор 32PFL4606 от около 2 години. От няколко месеца имам проблеми, когато гледаме филми през USB входа. Телевизора разпознава филма, но не мога да го превъртам напред, назад и когато минат около 30 мин от филма изведнъж скача чак на края на филма. Случвало ли се е на някой подобен проблем ?
    Стар проблем..в софтуера на телевизора. Направи му ъпдейт.

    Цитат Първоначално публикувано от asusdeluxe Виж публикацията
    Здравейте, нов съм във форума и ще се опитам да не задавам изнервящи въпроси . Питам относно следния проблем:
    На някои от каналите звукът неприятно прекъсва за кратки интервали от време.
    Телевизор: 46PFL4528 (от онлайн промоцията в ТМ)
    Кбаелна: МСАТ (Варна)
    Използвам CA модул и карта на МСАТ
    Ниво на сигнала: достига 84 и пак прекъсва.
    Софтуер: 003.010.000.001
    Тук виждам може би отговор на въпроса, но темата е стара и ме интересува има ли развитие по въпроса:
    Софтуерен проблем - ъпдейт. Знам го, защото съм на същият оператор с CI модул и нямам такъв проблем.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2014
    Мнения
    5
    #423

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Амииии, аз не съм ли с последния софтуер...? 003.010.000.001.
    Благодаря за отгоовра.
    п.п. Между другото при мен също се случва само на каналите със език на звука БЕЗ ЗВУК
    Този пост е редактиран от asusdeluxe; 24-06-14 в 21:09.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #424

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Мдаа недогледах - с последната си ..остава да чакаме в оставащата една година да оправят този проблем, защото от месец май другата година спират софтуерната подръжка на модели 2013.
    46PFL4528H/12 Philips 4000 series Ултратънък 3D Smart LED телевизор 46PFL4528H 117 см (46") 3D Max DVB-T/C с Pixel Plus HD - Philips Support

  6. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    8
    #425

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте,искам да попитам на какво се дължи следното нещо и дали е проблем за тв-то.Тв е 4007 -37 инча,при стартиране 1 път на 10 пускания/примерно/ се появява надписа PHILIPS с пясъчния часовник.В останалите случай след стартиране от дистанционното директно показва картината,след съответното "мислене" разбира се.Не става въпрос за бързо спиране и пускане и да няма време да реагира,а за пускане като се прибера от работа и не е работил цял ден.Дали има проблем с процесора или нещо друго или е нормално това?Благодаря.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    20
    #426

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте., от известно време телевизора загрява от дясната страна-горе-отзад, погледнато от страна на зрителя.Досега го нямаше това греене., някакви идей защо?Благодаря за решението. PFL5537

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    143
    #427

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от ilian8181 Виж публикацията
    Здравейте., от известно време телевизора загрява от дясната страна-горе-отзад, погледнато от страна на зрителя.Досега го нямаше това греене., някакви идей защо?Благодаря за решението. PFL5537
    Имам 5527, който е същия и от начало там си грее, това е нормално, както беше писано в старата тема.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    20
    #428

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    В началото когато го купих не грееше., а сега понякога грее,понякога не.Питам го-не казва.Пипах нещо по aps-galeriata и беше спрял ., сега пак почна.Има няква причина., ще пиша ., ако я открия.Благодаря Торанага

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #429

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)


  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    20
    #430

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Да се отчета тука - спрях се финално на 42" 7109 и вчера го отнесох за 1400лв.

    Впечатления:

    4бр. очила
    хубаво дистанционно
    въртяща стойка, интересно че по ревютата пишат че не е въртяща
    полу-гланцов екран, на изключено си е едно огромно огледало, ще се свиква. Котката се беше вцепенила срещу него сутринта.
    доколкото имах време между мачовете снощи да го настройвам и проверявам на тъмно - няма DSE, няма бандинг (може би маалко вертикален на 1/4 от ляво надясно), няма облаци
    страхотна картина при повечето настройки на стандарт/офф/минимум
    поносимо меню и смарт
    много настройки за картина

    Сряда-четвъртък ще се докопам до калибратор спайдър 3 про и ще го помъча, да видим колко ще "светне".

    I regret nothing.

    Благодаря на всички помогнали в избора!
    soon и podredko харесват това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    108
    #431

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Внимавай с котката да не реши да се катери по него,че моята го бутна и падна на матрицата.Извадих страшен късмет да падне върху мрамор и да му няма нищо.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    49
    #432

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте . Да попитам : Може ли да гледам през интернет моят телевизор модел 6008 примерно като го правя със сателитният DreamBox. Благодаря.

  16. vyy
    vyy е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    19
    #433

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте, имам 5008. Въпросът ми е- в Smart TV на повечето приложения за филми или музика ми излиза надпис "неуспешно възпроизвеждане", а в Picasa при логването винаги е "грешна парола или име". Проблемът не е във връзката тъй като Facebook и Youtube работят. Неработещите приложения при пускане на компютъра са ОК. Дали става дума за някаква настройка или има нещо друго?

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    20
    #434

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Да помоля за линк за repair/service manual за 7109.
    Спомням си че някой пуска линкове и уж теглих и влачих, ама явно са изпаднали от каруцата.

    Благодаря!


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 49 ПърваПърва ... 19272829303139 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе