Вижте резултатите от анкетата: Използвате ли MHL възможностите на вашият телевизор ?

Гласували
52. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да - много е удобно

    4 7.69%
  • Не - нямам възможност

    8 15.38%
  • Не съм наясно какво е това

    23 44.23%
  • Достатъчна ми е DLNA

    6 11.54%
  • С флашката е по-просто

    4 7.69%
  • Няма подробна информация

    2 3.85%
  • Не ми е интересно

    5 9.62%
Страница 9 от 49 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 730
Like Tree85Одобрявам

Philips LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    4
    #121

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Торанага Виж публикацията
    Ами там виждаш демо, как изглежда в двата варианта с вкл и изкл. опция. Някъде от менютата трябва да се търси, точно на твоя модел, виж в настройките или отвори хелпа. За мен, всички работи с които идва като опция, телевизора има най-добра картина, и всички гимнастики за махането им са загуба на време. Това, че сигнала, който идва от по някакъв умрял кабел или програма от гаражно студио като канал3, махането на екстрите няма да подобрят с нищо. На практика подобни бози не са ми в каналите изобщо и нямам кахъри с тях.
    Не искам да го изключа а да го включа,като гледам демото в момента съм на изключено няма никаква опция да го включа,трябва да се направи някаква настройка явно за да се включи не знам и аз ...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #122

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Reality Мерси,
    довечера ще пробвам твоите настройки, като се прибирам след работа, ще мине да направя настройките и да видя как са нещата. Иначе имах оферти от биба-ком, но за сега лично аз не бързам да правя смяната, поне докато не си взема и аз нов тв, като се надявам в това време и теленор да започнат сериозната си работа по навлизане в базара на сат.телевизия и нещата да са още по добре там. Значи си доволен от виваком-а!

    В темата не обсъждаме оператори! За целта има отделен подфорум.
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-03-14 в 17:26.

  4. Itg
    Itg е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jan 2014
    Мнения
    16
    #123

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Някой ползвай ли е новия софтуер за 6008k дайте мнение дали да го инсталираме, по-добър ли от стария ?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    71
    #124

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Последния известен ми е 173.046. По-добър е от предния, но има много неизчистени дреболии ... Инсталирай от флашка !

  6. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    5
    #125

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Забравих да спомена още нещо много важно.. ъпгрейдни му фърмуера!
    с този който го купих много мажеше.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 05-03-14 в 17:32.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    70
    #126

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Добре, ще пробвам да направя ъпдейт-а, след корекциите за сега още няма голямо подобрение!
    Мерси за инфото!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    80
    #127

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте. Реших да ъпдейтвам моят PHILIPS 26PFL2908H/12. Свалих новата версия от сайта на PHILIPS. На празна флашка записах двата файла .bin и .txt., поставих я в тв съгласно инструкцията, но никакъв ъпдейт не стана. В книжката пише след около 5 мин тв ще се стартира сам, но и на 20 мин. нищо не стана. Включих тв и в меню настройки си показваше че е със старата версия на фърмуера. Къде греша. Благодаря.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    3
    #128

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Цитат Първоначално публикувано от Itg Виж публикацията
    Някой ползвай ли е новия софтуер за 6008k дайте мнение дали да го инсталираме, по-добър ли от стария ?
    Имам 46PFL8008S/12 , за него както и за 6008к последният софтуер е 173.046. След ъпдейта до тази версия се случи следното:качеството на картината се влоши рязко -SD каналите работят като на по-ниските серии 4-та , 3-та серия, HD каналите са почти със същото лошо качество като на тези серии, картината стана доста по-тъмна, цветовете са абсолютно нереални за всички програми независимо дали са SD или HD, размазва картината, гама корекцията освен на тоналността влияе и на осветеността, мишката от дистанционното работи когато си иска , телевизора се рестартира често , забива и се налага да се изключва от захранването за 2,3 минути за да заработи и т.н.....
    Софтуерът е ъпдейтван с флашка. Пробвал съм всички намерени в интернет настройки за калибриране ,за всички опции на картината , резултатът е плачевно отвратителен . Накратко казано - телевизор от над 2400 лв работи като такъв от 400 лв. Нищо общо като качество на картината при по-старите софтуери. Ще изчакам да излезе по-нов софтуер ,ако въобще излезе,и ако не се оправи най-вероятно ще заминава в сервиз за даунгрейдване .
    Така че ако ти работи добре телевизора не го ъпгрейдвай.
    Ще съм благодарен ако някой може да даде съвет за справяне с горецитираният проблем.
    Този пост е редактиран от alex_sat; 06-03-14 в 01:29.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #129

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    @alex_sat,
    чудя ти се на теб и всички бъзикащи своите телевизори.
    Не знам какво искате и очаквате от тези (смешни и отчитащи само някаква глупава уж поддръжка) ЪПДЕЙТИ?
    Да стане вашият модел някакъв по-висок клас с извънземно качество на картината ли?
    Върни си оригиналния софт на телевизора си и забрави за тези ненужни действия.
    УСПЕХ!!!
    ilian8181 одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #130

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Ами ако гледаш само ефирна телевизия не ти трябват ъпдейти. Аз също имам друг модел 7008/12 с новия софтуер ми тръгна ЕПГ-то от кабелния оператор. Освен това има нови приложения в СМАРТ менюто. Така, че телевизорът е необходимо да се актуализира! освен това колегата alex_sat има висок клас телевизор и той трябва да се вижда перфектно! Аз лично мисля, че ТВ има друг проблем не софтуерен.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #131

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Познавам много добре как работи този модел и смея да твърдя, че има една от най-добрите картина сред себеподобните за 2013. Качеството на картината в SD/HD е изумително. Три бройки съм тествал и настройвал през миналата година и всяка бе безупречна.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    3
    #132

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Не съм казал, че този модел е лош , наистина бях напълно доволен от качеството на картината ..........НО БЯХ. Качвал съм последователно всички излезли софтуери след покупката , но никой от тях не влоши качеството на картината.Моментално след качването на последната версия 173.046 телевизора вече не беше същия, така че няма как да има друга причина освен софтуера.Най-вероятно за да имитират дейност ,че имат съпорт, да не са оптимизирали тази версия за този модел .
    Ако някой друг има този модел и е качил тази версия нека сподели мнението си .А що се отнася до това дали трябва да се ъпдейтват новите софтуери бих казал следното - що тогава не си седим на DOS а всеки е с Windows, Android, и т.н.
    Телевизора отдавна не е нощна лампа.......

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,629
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-03-14 в 21:48.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    20
    #134

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте телевизора ми е 5537 и от известно време ме притесняват бели отенъци на черен екран,който излизат от десния горен и десния долен ъгъл и се спускат към центъра на екрана.Моля някой ако знае нещо да сподели.Благодаря ви предварително

  18. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    9
    #135

    Отговор: Philips LCD TV / FAQ - на първа страница (2014г.)

    Здравейте,от днес съм с нов телевизор Philips 42pfl7108k.На пръв поглед ми харесва доста,липсваше му само инфото за каналите и ми искаше няква програма,за да тръгнат радиата от цифровата.Направих му ъпдейт и инфото се появи даже с всичко на БГ,но когато пусна радио някакво,тръгва да свири за около 2-3 секунди,спира и ми изписва че няма програма.Изчетох много неща в този полезен сайт,но не успях да намеря за такъв проблем.Надявам се да има някой запознат с това и ще съм благодарен ако има отзовали се!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 49 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Media Player - Mede8er 2014/(всички модели) FAQ на първа страница
    От pipchi във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 541
    Последно: 30-10-18, 11:41
  2. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  3. Panasonic LCD TV / How Tos & FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 1683
    Последно: 07-01-15, 16:11
  4. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе