Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 125 от 172 ПърваПърва ... 75115123124125126127135 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,861 до 1,875 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #1861

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте колеги!
    От два месеца съм притежател на 40С650, от известно време дистанционното управление взе да ми прави парчета не "захапва" понякога, но след почукване по масата тръгва. Въпросът ми е, гаранцията покрива ли дистанционното или да търся ново да купувам?

  2.  
     
  3. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #1862

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Проблема е в BBC Cable. И други техни абонати са се оплаквали от същият проблем.
    Интересно защо само при него го има този проблем. Аз съм с Филипс и успях всичко да подкарам, разбира се благодарение на форума.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1863

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от djackomo
    Здравейте колеги!
    От два месеца съм притежател на 40С650, от известно време дистанционното управление взе да ми прави парчета не "захапва" понякога, но след почукване по масата тръгва. Въпросът ми е, гаранцията покрива ли дистанционното или да търся ново да купувам?
    \
    Попитай в магазина. Опитай и със смяна на батериите.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    68
    #1864

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от djackomo
    ... от известно време дистанционното управление взе да ми прави парчета ...
    И при мен беше така (че и тв-то ми е същото, на 3 месеца) и при смяна на батериите се оправи.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #1865

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря ви, ще сменя батериите и ако не се получи ще ходя до магазина!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    41
    #1866

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте някой има ли инфо с каква матрица е SAMSUNG SM-P2470HD?
    Има ли нещо на пазара което да не е с TN-матрица до 24 инча,което ще се ползва за монитор и ТВ задължително с DVB-C?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1867

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от werti
    Здравейте някой има ли инфо с каква матрица е SAMSUNG SM-P2470HD?
    Има ли нещо на пазара което да не е с TN-матрица до 24 инча,което ще се ползва за монитор и ТВ задължително с DVB-C?
    По правило всички телевизори до 26" са с TN матрица. Има малка вероятност модела да е с PVA или IPS. Пусни го и застани пред него. После бавно се наведи като не изпускаш от поглед екрана /ниско отдолу/-ако картината загуби цветове и стане тъмно сива то матрицата е TN.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    114
    #1868

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Колеги помагайте

    Проблема е следния SAMSUNG 40B550 при пускане да сканира намира програмите през аналоговия тунер запаметява ги и на другия ден ги няма нито един канал,и така вече треди ден.Актуализацията е изключена режима на тв-то е на домашен какво друго може да е ???

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1869

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от werti
    Здравейте някой има ли инфо с каква матрица е SAMSUNG SM-P2470HD?
    Има ли нещо на пазара което да не е с TN-матрица до 24 инча,което ще се ползва за монитор и ТВ задължително с DVB-C?
    С TN матрица е, имам го същия.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    8
    #1870

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте на всички ! Някой може ли да ми помогне със следния проблм . Имам Samsung LE40C650 . Понеже на лаптопа нямам HDMI изход си купих VGA кабел и стерео жак . Свързах PC и TV , клонирах монитора и връзката стана перфектно , като пусна филм на някой плеър звукът и субтитрите излизат но не и картината . Инсталирал съм (samsung pc share manager) но незнам за какво е . Качвам му папката с филма и давам споделяне , но друго неразбирам . Междудругото въпросните филми през флашка си ги гледам и всичко друго което правя на лаптопа си излиза на ТВ-то с перфектно качество . Моля помагайте ! Благодаря предварително .

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1871

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    zamame, samsung pc share manager се използва ако гледаш филми през мрежата, тоест телевизора е свързан само с LAN кабел или с wi-fi.

    Когато ползваш VGA кабел не ти е нужна въпросната програма. Но за да изкараш картина на тв трябва да активираш VGA изхода на лаптопа, което е различно при различните лаптопи. Например на моя лаптоп тошиба активирането на VGA изхода става с натискане на Fn+F5.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    319
    #1872

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от abv
    Интересно защо само при него го има този проблем. Аз съм с Филипс и успях всичко да подкарам, разбира се благодарение на форума.
    Нашите имат такъв ТВ, на тази кабеларка. Ще проверя как стоят нещата и ще пиша.
    BBC Cable постоянно, през няколко дни все нещо човъркат, разместват, замествет, наместват, кодират, разкодират, изчезват цели пакети, появяват се нови и изобщо работата е 'немам думи'.

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    8
    #1873

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря Biro за разяснението и samsung pc share manager вече е премахнат , но проблема си остава . Аз съм изкарал сигнала на TV-то (и говор и картина ) клипове в нета и т.н.т всичко си върви , но като пусна филм през KMPlayer или VLC се отваря плейъра на екрана на ТВ и на прозореца му излизат само субтитрите и звука разбира се . Така от настройките успях да изкарам и картината обаче излиза на буквално цял екран без възможност за корекции и без достъп до панела на плейъра. На компютъра го минимализирам или го свалям в контролната лента , но на ТВ-то си остава цял екран .Само когато затворя плейъра се маха и на ТВ-то , това не е чак такъв проблем , но по този начин няма субтитри (картина + звук или субтитри + звук - това е с настройките на лаптопа) . Според мен след като е клониран сигнала трябва каквото е на единия екран това да е и на другия ??? Засега ще продължавам с опитите и Благодаря пак .

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1874

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    zamame, това е от настройките на видеокартата. Да не си с ATI видеокарта случайно?

  18. Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    203
    #1875

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zamame
    Аз съм изкарал сигнала на TV-то (и говор и картина ) клипове в нета и т.н.т всичко си върви , но като пусна филм през KMPlayer или VLC се отваря плейъра на екрана на ТВ и на прозореца му излизат само субтитрите и звука разбира се.
    Това е проблем с Overlay-a. На KMP:
    Кликаш десния бутон на мишката -> (Advanced) -> Video Render и избираш Old video render.

    Може да пробваш да ги разцъкаш да видиш с кой ще върви. С old video render съм почти 100% сигурен, че няма да има проблем защото той не подържа overlay.

    Субтитрите им избери да се вграждат в картината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе