Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 123 от 172 ПърваПърва ... 73113121122123124125133 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,831 до 1,845 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    67
    #1831

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Никой ли не е открил още как се активира USB за даунлодване на С650? Руснаците не измислиха ли нещо вече?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    3
    #1832

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    hristoslav2 и kaloman, благодаря за мненията и отделеното време.
    Бах сигурен, че точно такива отговори ще получа, но все пак реших да пробвам.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    51
    #1833

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Q: Можe ли да се гледа Blu-ray на вграденият плеър?
    A: Да. Може да ви потрябва ts-muxer.
    Някои да каже как да се пусне на 40С650 чист Blu-ray (папка BDMV) през DLAN
    защото с това обяснение от цитата е малко трудно за мен да го разшифровам

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #1834

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от joropl
    Никой ли не е открил още как се активира USB за даунлодване на С650? Руснаците не измислиха ли нещо вече?
    чети
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:16909-137

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    10
    #1835

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vandal


    stoyanov.bs
    В настройките на рутера включен ли е DHCP
    Да колега, включен е DHPC.Ще пиша ако намеря накакво решение за тази загуба на свързаност след изключване.Поздрави.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    21
    #1836

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой дали има преки впечатления от Samsung P2770HD?!

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09066028

    Размерът ме удовлетворява, понеже секцията, където ще се сложи е точно с такъв размер; FULL HD; DVB-C/T HD-тунери (абонат съм на цифровата телевизия на бившите CableTel - Blizoo - сега ги питах дали дават CAM и казаха, че продават срещу 80 лв., което си е далавера при положение, че по магазините са по 100); дизайнът не е лош; ще се ползва главно като телевизор и за филми от компютъра (който си е с отделен монитор); цената за същия монитор/телевизор в Plesio e 650 лв., така че и този фактор не е лош.

    Лошото е, че има по един от всеки вид входове/изходи, по ревютата твърдят, че картината не е перфектна (но това предполагам би могло да зависи и от конкретната партида, на която се попадне), противоречиви са мненията по въпроса има ли PIP и PBP или няма (https://www.youtube.com/watch?v=7XEbIL6vtGc"]намерих някакви китайски клипчета в youtube, където ясно е демонстриран този feature[/URL]).

    Има ли реален конкурент този телевизор при този размер?!

    Утре мисля да ходя да го гледам в Техномаркет и в Plesio и евентуално да го напазарувам, ако няма някакви отрицателни мнения и ако ми хареса, разбира се...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    23
    #1837

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Може ли да каже някой с каква матрица са предлаганите в момента в TM Samsung LE32C650?
    P.S. А също и "петицата" - LE32C550?

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,600
    #1838

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Мдаа някои хора от форума явно не четат какво е написано в профила ми. Не мога да чета съобщенията които ми пишете във форума!!!!!
    Едва едно на 15-16 стига по някакъв начин до имейла ми.Задавайте въпросите си във темите от форума.

    Имате съобщение от dragun от SetCom.bG Forum.

    ВАЖНО: Това е автоматично известие. Не отговаряйте на този е-мейл.

    В съобщението се съдържа следното:

    здравеи,от далго време чета постовете ти.имам огромна молба ако е възможно да намерим ръководство за ползванена БГ ,че това което ми дадохае на руски и англ.,които аз не разбирам,а и е много "бедно" на описанияSAMSUNG LE-32C530.на които станах горд притежател от исчетеното до тук.благодаря предварително и за напред ще вземам под внимание твоите мнения за по наатачни покупки.
    ще се радвам да се отблагодаря

    Отговорете на това съобщение от тук: http://forum.setcom.bg/index.php?act...;quote;u=32785
    dragun
    Eлементарно е да си намериш упътване на български. Обяснявам така ,че всички да научат как става.

    Отиваш на официалният български сайт на Samsung http://www.samsung.com/bg/

    Кликваш горе на Тв/аудио/видео - отваря се отдолу прозорец и кликваш на телевизори. После кликваш на LCD телевизори и след показване на целият списък с модели избираш твоят модел/кликваш/. Като ти го отвори отиваш вляво на подръжка и кликваш пак. Дава ти избор на ръководство и фърмуер. Избираш долу User Manual (ver.1.0)

    http://www.samsung.com/bg/consumer/t...ype=subtype_p2

    ЕТО ТИ РЪКОВОДСТВОТО
    Отляво има избор на език-кликни на bul
    http://downloadcenter.samsung.com/co...00L10-0304.pdf


    Когато закупи твоят телевизор имаше ли книжка с инструкции на български?? Ако е нямал-връщаш се в магазина и при управителя -да ти даде такава. Ако управителя ти отговори ,че няма-подаваш сигнал в комисията за защита на потребителя.По закон всяка стока продавана в България трябва да има етикет и инструкция на български./имаш правото да им върнеш телевизора и да си поискаш парите обратно/

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    51
    #1839

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    @hristoslav2
    според мен трябва малко да си увеличиш шрифта на профила си

    по моя въпрос никой ли не знае как става?

    Можe ли да се гледа Blu-ray на вграденият плеър?
    A: Да. Може да ви потрябва ts-muxer.
    Някои да каже как да се пусне на 40С650 чист Blu-ray (папка BDMV) през DLAN
    мерси .

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    12
    #1840

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Искам да попитам този фърмъер които пишете става ли за 40c650 и променя ли се нещто в настроиките на картината след като го инсталираш

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #1841

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от speedycars
    Някой дали има преки впечатления от Samsung P2770HD?!

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09066028
    Имам Р2470HD , не очаквай много това все пак е монитор. Матрицата е TN с малък ъгъл на гледане, PIP има само в режим PC където можеш на малко екранче да пуснеш канал от тунера. Но когато гледаш TV забрави за PIP. Картината е много добра с CAM , като недостатък - липсва задаване на часова зона и EPG показва 2-3 часа назад. Ако настроиш часа ръчно тогава инидкатора за текущо и следващо предаване както и прогрес бара за текущото предаване не работят.
    Аз го ползвам в кухнята и ми върши работа, но ако ще гледаш филми в хол по добре се ориентирай към истински телевизор с хубава матрица!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    21
    #1842

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    biro, пробвал ли си дали има промяна някаква с новата версия на firmware-а?
    http://www.samsung.com/download/Mode...e=FM&language=

    Ходих да го видя на живо този хибрид в един Техномаркет, където му бяха пуснали някаква шитава аналогова телевизия през 100 сплитера - разцъках менюто и си беше като тези на големите Samsung телевизори, ъглите на виждане бяха по-добри, отколкото се бях подготвил да видя според разните ревюта, засягащи недостатъците на TN. От друга страна най-малкия истински телевизор започва от 32 инча, а този размер едва се побира в дупката на секцията, където ще се слага евентуално (отстрани биха останали 2-3 сантиметра, но отгоре или изобщо не се побира, или в най-добрия случай остават около 1,5 cm - което, доколото знам влияе зле на охлаждането на телевизора/монитора).

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #1843

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    а след като има нов фирмуер,някой ще обясни ли какво точно трябва да се направи,а и какво трябва да се получи

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    4
    #1844

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой знае ли, от къде и дали изобщо мога да намеря, ново дистанционно за LE32B550,( дистанционното TM950? ), или кое универсално дистанционно става.Имам Хама 40081, но не намира телевизора (не знам дали съм пробвал с правилните кодове! )

  18. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #1845

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от IvoM
    Някой знае ли, от къде и дали изобщо мога да намеря, ново дистанционно за LE32B550,( дистанционното TM950? ), или кое универсално дистанционно става.Имам Хама 40081, но не намира телевизора (не знам дали съм пробвал с правилните кодове! )
    http://www.doknet.nl/afstandsbediening/ цъкаш на марката и може да избираш което ти хареса.Аз имам 3 рзлични ТВ Самсунг и всичките дистанционни стават и за другите телевизори.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе