Ей parazit железен си, много ти благодаря.
П.С.
Тамън щях да го слагам в кутията и да ходя да се разправям в магазина![]()
Ей parazit железен си, много ти благодаря.
П.С.
Тамън щях да го слагам в кутията и да ходя да се разправям в магазина![]()
Някой може ли да ме посъетва как да оправя субтитрите на самсунг lcd 40c530.Някой субтитри тръгват ,спират посредата на филма ,после пак тръгват.При някой филми samsunga въобще не ги разспознава.Предварително благодаря.
Колеги, и аз да питам че ме мъчи, какви ще са разликите ( освен 100/50Hz и сат тунера ) между C650 и C570. Матрица ме вълнува и шаси. Гледах навсякъде където намерих но няма нищо по въпроса. Или направо кажете кой бихте си купили вие. Между другото като гледам проблемите със субтитрите в 5 серия май се насочвам към C650.
Разликата в матриците им е минимална-няма да я видиш. Шасито на C570 е вариант на миналогодишното шаси от В670.Леко орязано хардуерно и софтуерно. Вземи си C650.
Привет. Какво ви е мнението за новия фърмуер T-CHL7DEUC-3000.2 от 29.07.2010 г. за 40В650? Благодаря
Този тв поддържали филми със субтитри през USB или трябва да се активира и как:
http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09071164
Да-подържа видео-за субтитри не знам.Първоначално публикувано от alex_
http://www.samsung.com/bg/consumer/t...=specification
Подържа и бг субтитри,само трябва от опции да се направи езика на субтитрите на кирилица!Първоначално публикувано от hristoslav2
Благодарим ви!Първоначално публикувано от hristoslav2
Брей, те цените на това което ще взимам май паднали:
http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09070934
http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09076081
Но ще взема C650. На тази цена...
Много добра цена за C650.
Мда, върнаха го на старата му цена, след като видяха, че за 1800 лв. няма толкова балъци, колкото им се иска.Първоначално публикувано от lazarus18
А и LG ги подпряха отзад с по-ниски цени.
Здравейте, някой тествал ли е и може ли да ми препоръча CAM модул за Самсунг 46 UE-C6000 за Булсатком?
Няма как да е тествал защото е излишно. Този модел няма DVB-S тунер какъвто е нужен за Булсат.Първоначално публикувано от divxman
Здравейте, някой тествал ли е и може ли да ми препоръча CAM модул за Самсунг 46 UE-C6000 за Булсатком?
Няма как да е тествал защото е излишно. Този модел няма DVB-S тунер какъвто е нужен за Булсат.
Извинете, грешката е при мен - кабелният оператор е Близуу, за него ми трябва CAM модул?