Вижте резултатите от анкетата: Какъв диагонал е вашият LCD телевизор Samsung ?

Гласували
377. Не можете да гласувате в тази анкета
  • LCD 26" и по-малко

    32 8.49%
  • LCD 32"

    97 25.73%
  • LCD 37"

    50 13.26%
  • LCD 40"

    165 43.77%
  • LCD 46"

    30 7.96%
  • LCD 52"

    2 0.53%
  • LCD 55"

    1 0.27%
Страница 73 от 172 ПърваПърва ... 2363717273747583123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,081 до 1,095 от общо 2568

Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    20
    #1081

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравей,Дарко, имам същото ТВ със съшия фърмоер как се слага пача на сами го че не мога да разбера как да го сложа и какво точно оправя цвета и размера на субтитрите коригирали ги . Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    9
    #1082

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Привет на всички, искам да споделя впечатленията си от закупения от мен samsung 37c530 (не разбрах с какав панел защото кода не е нито SS, SQ, A, S а има някакво F1) . Така та по същество зрителния ъгъл е доста добър, със стандартните настройки предаваше доста зле на булсат но след донастройване съм доволен. Но съм впечатлен най-вече от качеството на HD. През USB плейвах снимики, мп3-ки, divx - всичко без проблем. Но за mkv явно има тънки моменти защото някои от филмите не тръгнаха заради звуковата пътека. значи звука във файла е 448kbs,48khz,6chAC3 при други филми със същи тип пък тръгват според мен е необяснимо засега. MKV със DTS при файлове от по 6,5GB има леко разминаване на картината със звука. Това са ми впечатленията засега.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1083

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Къде е сглобен , страна на производство ? Ако е Унгария , те не слагат стикери на задния капак , а на матрицата - вижда се през радиаторната решетка / преди беше така , а сега може да има промяна / . Ако е Словакия , трябва да има стикер на задния капак на ТВ-то !

  5. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    8
    #1084

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте!

    Вече съм щастлив собственик на 32B650

    Бих искал да помоля хора, ползващи същия модел да споделят с какви настройки на картина, динамичен контраст, 100 hz и т.н. го ползват.

    Също така ми е нужен съвет относно някои BluRay рипове, които вървят, но без звук.
    В началото на тази тема видях обяснение как да се преформатира аудиото на mkv, но файловете за които говоря са avi.
    Дали има някаква програмка и за тях или някаква друга хитринка?

    Благодаря!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1085

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Съобщението е от и-мейла ми/пратено от сетком/
    лично съобщение от vivatel
    Здравей имам LCD LE32B650 исках да настроя сервизното меню на RED но без да искам нещо пипнах и ми се развалиха цветовете.Почти всичко го дава черно пример тъмно зелени гащета на футболистите на единия телевизор са си тъмно зелени на този са черни можеш ли да ми помогнеш да си реша проблема.Или поне ме насочи какво да правя. Благодаря ти предварително.


    Единственото което мога да те посъветвам е да го занесеш в сервиза. Не пипайте нещо от което не разбирате!В противен случай-виждате какъв е резултата,а можеше да е още по-лошо/блокирал телевизор/.
    Именно заради това съм написал предупреждение в поста за сервизното меню!! Първо снимате или си записвате стойностите за да може ако объркате нещо да въстановите стойностите.Промяната в стойностите на цветовите настройки не се прави на око!!! Това се прави след замерване с колориметър свързан към компютър със съответният софтуер.Калибрацията на картината е голяма играчка и е нужен опит за да постигнете нещо.

    Пак се обръщам към всички- Не ми пишете на лични - не мога да видя какво сте ми написали и съответно да ви отговоря!!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    68
    #1086

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте, и аз се сдобих с ново телевизорче. Samsung LE40C650. Още съм на етап "запознаване с упътването" и не мога да споделя много впечатления. За сега се любувам на красиви пейзажи чрез слайд шоуто, пуснати от флашка. На стикера в страни на телевизора е означен код SQ01 (матрица S-PVA), което много ме радва.

    Предстои ми покупка на външен хард диск, но в упътването не намерих информация за максималния размер който разпознава телевизора (насочил съм се към 1Т или 1,5Т). Пише, че поддържа FAT16, FAT32 и NTFS. Може ли от хард диск с 5400rpm и 16MB кеш на буфера да се гледат mkv-та на 1080p през USB-то (при положение, че вградения плеър ще се справи)? Ще бъда благодарен ако някой сподели опит и наблюдения в тази насока.

    Форумът е страхотен, продължавайте все така!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    13
    #1087

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Starter
    Здравейте!

    Вече съм щастлив собственик на 32B650

    Бих искал да помоля хора, ползващи същия модел да споделят с какви настройки на картина, динамичен контраст, 100 hz и т.н. го ползват.
    Здравейте, аз също се сдобих с 32B650. Моля, публикувайте коментари за него!

    Благодаря!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    20
    #1088

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте,
    форумът наистина е страхотен и вярвам че е помогнал на много хора.
    Имам следния въпрос - притежавам телевизор SAMSUNG LE32B650 и съм много доволен от него но наскоро се наложи да сменя ОС на домашния компютър преминах от Win XP SP3 на Win7 и сега не ми работи софтуера за шерване в домашната мрежа PC Share, на сайта на SAMSUNG има версия но пише че е за работа със ОС Win 2000/XP/Vista не намерих нещо подходящо за Win 7, моля помогнете!

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    1
    #1089

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    http://www.homemediaserver.ru/
    Работи в пъти по-добре от оригиналния на Самсунг...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #1090

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Също така може да използваш и Windows Media Player Network Sharing
    има си го в уиндоуса

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    70
    #1091

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Rick, ти намери ли решение на проблема с интернета?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #1092

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не само локална мрежа имам :@

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    78
    #1093

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    за интернет - при мен се получи така: 1. Давате за страна Великобритания, пускате си интернет, дабавяте си виджети (ю туб, няколко игри, времето, финансова информеция и др.), после страна Германия, автоматично добавяне на каналите (така е за МСат Варна) и се кефите. Тв-то ми е 40 В 650.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    70
    #1094

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Rick
    Не само локална мрежа имам :@
    Ако си убеден, че не е нещо от мрежата натисни ги там от където си взел телевизора да обяснят кое, как и защо не може да се подкара нет-а. В крайна сметка моделът се продава с изрично упомената възможност за използване на интернет. Може да се окаже нещо просто, може и някакъв проблем да има - и при двата случая би трябвало да ти помогнат.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #1095

    Re:Samsung LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Оффффффффф тъпи мрежи и рутирания :@ направо ми се повръща от тях вече
    всичко е наред вече с тъпия ми интернет
    /работя в ISP /

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  2. Samsung Plasma TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 332
    Последно: 18-11-14, 18:02
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1458
    Последно: 22-12-11, 14:31
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе