Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 10 от 101 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #136

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Моля да потвърдите дали правилно съм решил да постъпя!
    Искам да активирам PVR на D6000,като променя модела от сервизното меню на D6100-това е единствената разлика между двата модела.
    Значи при изключен телевизор натискам последователно:
    Info-Menu-Mute-Power
    Ако не стане,пробвам с това:
    Mute-1-8-2-power
    Само със стрелки нагоре надолу откривам къде пише модела D6000.
    Със стрелки наляво-надясно променям модела на D6100.
    С ENTER потвърждавам.
    Внимавам да не пипна нищо друго
    Гася телевизора.
    Такава ли е процедурата?
    Благодаря.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    6
    #137

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Моят проблем още си седи, нищо не става ...

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #138

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Според мен - причинатае в сигнала.
    Вземи телевизора и отиди на гости в някой приятел-абонат на М-сат. Пробвай у тях дали пак го прави този номер и пиши какво е станало.
    Би трябвало моделът да е бил 450 или 500 - след промяната на модела сензорните бутони на ТВ-а умират..
    Направо го занесох в офиса на МСАТ. Проблема се прояви и при тях. Явно не е от сигнала, а от самия телевизор. Ще го нося в сервиза. Да видим ....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325781416[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от neven1818
    Я вземи пак ги накарай да измерят силата на сигнала(проблема се крие точно тук-слаб сигнал,стари кабели,кофти сплитери).Преди време и аз бях с кабелна с отключена цифрова и имах същият проблем(на 11-ия етаж съм и сигнала бе слаб).Помоли ги да ти пуснат по-силен сигнал,просто като тест и когато се оправи картината ги почвай..
    Занесох в офиса им и при тях го прави. Явно е от телевизора.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #139

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от dlov
    Здравейте! Наскоро се сдобих с нов TV UE32D6000.

    Ще го нося в сервиза.
    Щом си се сдобил наскоро с него, трябва да го носиш в магазина, от който си го купил, а не в сервиза! Законово задължение на търговеца (магазина) е да се разправя със сервизи в гаранционния срок! Прегледай внимателно и тези членове на Закона за защита на потребителя, които засягат рекламацията на неизправни стоки.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #140

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, Имам проблем със субтитрите на tv 40D5500...правих ги sub srt...с големи с малки букви, пак нищо не става...а и в менюто субтитрите показва, че са включени и не е активно.. кажете как да си ги оправя.Мерси.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    23
    #141

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Натисни Tools и в Subtitle Setting менюто промени Encoding на Cyrillic Alphabet

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #142

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някой ползвали vod.divx на своя smart?
    Има ли го за България?

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #143

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от dlov
    Направо го занесох в офиса на МСАТ. Проблема се прояви и при тях. Явно не е от сигнала, а от самия телевизор. Ще го нося в сервиза. Да видим ....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325781360[/time]_________________________________________________

    Занесох в офиса им и при тях го прави. Явно е от телевизора.
    тунера се оказа. ще го сменят. уж за седмица и нещо ставало ама да видим

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,602
    #144

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    10
    #145

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от nilro
    Моля да потвърдите дали правилно съм решил да постъпя!
    Искам да активирам PVR на D6000,като променя модела от сервизното меню на D6100-това е единствената разлика между двата модела.
    Значи при изключен телевизор натискам последователно:
    Info-Menu-Mute-Power
    Ако не стане,пробвам с това:
    Mute-1-8-2-power
    Само със стрелки нагоре надолу откривам къде пише модела D6000.
    Със стрелки наляво-надясно променям модела на D6100.
    С ENTER потвърждавам.
    Внимавам да не пипна нищо друго
    Гася телевизора.
    Такава ли е процедурата?
    Благодаря.
    Не е достатъчно. Според samygo процедурата е следната:

    http://wiki.samygo.tv/index.php5/Act...g_PVR_on_D5500

    Аз съм с 40D6000 и още не съм я пуснал, но тия дни планирам да пробвам. Ще докладвам за резултата.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #146

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Привет, как активирате (Ако изобщо става) 3D на новото youtube приложение. Мен и преди на старото не ми работеше, както и със nYouTube3dHD пак не работи със синия бутон.

    Със D6530 съм, и след ъпдейт на смарттв ми махна старото youtube, инсталирах новото, активирах го, и 3д контента го показва SBS. пробвах и с 3d бутона, и пак не тръгва???

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #147

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ichel
    Натисни Tools и в Subtitle Setting менюто промени Encoding на Cyrillic Alphabet
    Това го направих но на някои филми пак не ми излизат и subtitle settings не е активно

  16. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,623
    #148

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от animania
    Привет, как активирате (Ако изобщо става) 3D на новото youtube приложение. Мен и преди на старото не ми работеше, както и със nYouTube3dHD пак не работи със синия бутон.

    Със D6530 съм, и след ъпдейт на смарттв ми махна старото youtube, инсталирах новото, активирах го, и 3д контента го показва SBS. пробвах и с 3d бутона, и пак не тръгва???
    При мен автоматично разпознава 3Д съдържанието и вади надписа доло в ляво да си слагам очилата. Иначе бутона за 3Д не е активен в програмата.


    Цитат Първоначално публикувано от ra4ka
    Това го направих но на някои филми пак не ми излизат и subtitle settings не е активно
    Забелязал съм , че на някои филми с по-дълги заглавия го прави тоя номер, за това си променям името на филма и на субтитрите с нещо малко като име и ....работи

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #149

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    При мен автоматично разпознава 3Д съдържанието и вади надписа доло в ляво да си слагам очилата. Иначе бутона за 3Д не е активен в програмата.
    Кой модел TV си? при мен не го прави....

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,623
    #150

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    32Д6000

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 101 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе