Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 15 от 101 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #211

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Нормално е тази екстра като начало да е само в скъпият клас. Все пак тази възможност е предназначена за по платежоспособните клиенти, които са платили по няколко хиляди лева за телевизор и държат наистина на най-доброто. Тези слотове и производството на тези платки оскъпяват телевизора. С течение на времето тази екстра ще слезе и в средният клас телевизори - примерно 2013г в серия F7000 и през 2014г в серия G6000.
    http://samsungtomorrow.com/2128

    Ако някои научи каква е разликата между модели EH и ES да пише.
    Някъде пишеше че EH е ЛЕД а ES - ОЛЕД, до колко е вярно незнам.
    Извинявай, всъщност това го пише на първа страница която ти си писал.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #212

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от TonyB
    Някъде пишеше че EH е ЛЕД а ES - ОЛЕД, до колко е вярно незнам.
    Извинявай, всъщност това го пише на първа страница която ти си писал.
    Снощи го писах в първи пост, но нещо не ми изглежда логично...Явно не обозначава тип панел а нещо друго.

    S - Smart TV ??
    Н - ?

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #213

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Нормално е тази екстра като начало да е само в скъпият клас. Все пак тази възможност е предназначена за по платежоспособните клиенти, които са платили по няколко хиляди лева за телевизор и държат наистина на най-доброто. Тези слотове и производството на тези платки оскъпяват телевизора.
    Доста по-евтино за производителите (не и за печалбарските им сметки, които не ги е грижа за нас, а как да ни измъкнат повече пари за ненужни глезотии) щеше да бъде, ако бяха пуснали един ТЕЛЕВИЗОР със задна светодиодна подсветка (Full LED) и нищо повече. Без никакви Smart-рекламни залъгалки, които покачват цената (поне за потребителя) с 1000+ лева, при положение, че 95% от потребителите, купуващи си тези по-скъпарски модели, го правят заради КАРТИНАТА, а не нещо друго. Естествено, производителите знаят много добре, че потребителите желаят преди всичко качествена картина, но преди 2 години нарочно окастриха по-ниските серии с пълна светодиодна подсветка (Full LED) до само рамкова такава (Edge LED), запазвайки качествената картина само за моделите, които са със SMART-функции.
    Извинявам се за дългото откъсване от темата

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #214

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Какво толкова ти пречи да обновиш фирмуера за да работи коректно ютуб?
    Ами нищо не ми пречи!Сигурно не искам и не ми трябва ютуб.....Просто обяснявам ,че е нормален проблем ,който има решение и не е засегнат само колегата!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #215

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    След много четене най-накрая се реших да пробвам сервизното меню на Самсунг UE40D5003.
    В някой от постовете пишеше, че може с малка промяна да се гледат филми от USB-то. Влизам в сервизното меню, обаче докато се усетя кои бутони за какво са и сигурно съм променил някоя настройка, открих къде го пише модела и го промених на UD40D5800. Филмът тръгна от USB-то, обаче бутоните на панела на телевизора се оказа, че не работят. Върнах пак модел UE40D5003, но пак същото.

    Искам да помоля всички запознати да помогнат с мнения как може проблема да се отстрани.
    Дали е възможно да се върнат фабричните настройки от сервизното меню!?

    Най-лошото е, че телевизора не е мой

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #216

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от jordan23bg
    След много четене най-накрая се реших да пробвам сервизното меню на Самсунг UE40D5003.
    Май не е било след много четене! В някой от постовете се споменаваше изрично, че след такава интервенция се получава точно това което ти се е случило с бутоните на тв-то. За съжаление никой до сега не е споделил има ли решение на проблема...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #217

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    "В някой от постовете се споменаваше изрично, че след такава интервенция се получава точно това което ти се е случило с бутоните на тв-то."

    Е това не съм го прочел никъде. Все пак не може да няма някакво връщане назад.
    Важно е, моля!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    68
    #218

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Значи модела ES8000 не е OLED така ли? a този ТВ кой модел е http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1326303801 и ще го пуснат ли изобщо тази година?

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #219

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


    Re:Samsung LCD TV / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 3/
    « Отговор #1409 -: 16.12.2011, 16:26 »

    Внимание!
    След влизане в сервизното меню и смяна на модела от D5003 на D5500/D5800 и от D4003 на D5500/D5800, тръгва видеото през USB, НО сензорните бутони, и на двата ТВ-а модела не функционират! Каквото и да правите: връщане на старият модел или с друг модел - 5000, смяна на firmware, занулявне до фабрични настройки, нищо не помага.

    hristoslav2 ако обичаш да добавиш това на първа страница.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #220

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Въпрос към Христослав:

    Има ли шанс проблема да бъде отсервизиран в оторизиран сервиз от квалифициран техник!?

    Дали това, че няма сензорни бутони е единствения недостатък, според мен никой не ги използва, или се използват...

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #221

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от jordan23bg
    Въпрос към Христослав:

    Има ли шанс проблема да бъде отсервизиран в оторизиран сервиз от квалифициран техник!?

    Дали това, че няма сензорни бутони е единствения недостатък, според мен никой не ги използва, или се използват...
    Ако ти забие дистанционното, какво правим?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #222

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте на всички любители и ползватели на марката Samsung. Както всички тук и аз се спраях на тази марка, но още не съм си избрал модел. Единственото към което съм се ориентирал е размера - 37''. 32 ще ми се стори малък след време а за 40 и нагоре нямам място, съответно и цената е др. Другото което искам да има е WI-FI, за да мога да гледам от лаптопа филми - ако може някой, който е ползвал тази функция да каже насичат ли филмите или си ввървят нормално. За HDMI ми е ясно но там ще ползвам когато наистина си заслужава да е качествено видеото , както и за 3д-то. Колебая се между д6100 и д6510.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    36
    #223

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от pipchi
    Здравей.Аз съм с 40Д6500 и не съм обновявал софтуера досега.Още си е със заводския 1006.Миналата седмица обаче Смарт Хъб-а автоматично се ъпдейтна като първо деинсталира Youtube приложението и после инсталира Youtube on tv .При стартиране обаче излиза само логото в HD и блокира.В нета имаше отзиви че новото приложение работи коректно с най-новия фърмуеър.Съвета е да се ъпдейтне тв-то и после смарт хъб-а се ъпдейтва и нещата стават - на мен не ми се занимава!В мрежата старото приложение го наричат Черния ютуб ,а новото Белия ,защото са с различни по цвят икони в смарт хъб-а!?!
    Аз съм с предпоследния фърмуеър. Но проблема със стария ютуб и там го имаше - при 3д изображение не ми позволява да включа 3дто. А и в описанието на новия фърмуеър не пише че има поправяни бъгове, а само няколко промени по по каналите и подобрение на интернет връзката към интернет през смартхъба.

    Аз имах преди 2 ютуб приложения, едно с бяло лого, и едно с черно. После си инсталирах и youtube3d&HD - и там проблема е налице... гррр! а нямам идея как да пиша на съпорт-а на самсунг. В бг страницата има само телефони за връзка но не и имейл.

    Ако се решиш да ъпдейтнеш, пиши после дали всичко е наред.

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Какво толкова ти пречи да обновиш фирмуера за да работи коректно ютуб?
    С най новия фърмуеър не работи SamyGO!

    Цитат Първоначално публикувано от kali_76
    Здравейте на всички любители и ползватели на марката Samsung. Както всички тук и аз се спраях на тази марка, но още не съм си избрал модел. Единственото към което съм се ориентирал е размера - 37''. 32 ще ми се стори малък след време а за 40 и нагоре нямам място, съответно и цената е др. Другото което искам да има е WI-FI, за да мога да гледам от лаптопа филми - ако може някой, който е ползвал тази функция да каже насичат ли филмите или си ввървят нормално. За HDMI ми е ясно но там ще ползвам когато наистина си заслужава да е качествено видеото , както и за 3д-то. Колебая се между д6100 и д6510.
    При добър WiFи рутер при мен дори 1080р вървят без да насичат. Аз съм със Linksys wrt320n.

    Аз препоръчвам д6530/д6510 - разликата е в рамката или стойката, ако не се лъжа.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #224

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Ако ти забие дистанционното, какво правим?
    А сега си представи на нас с Панасониците какво ще ни е ако откаже дистанционното... При Панасоник освен да увеличаваш/намаляваш звука и да сменяш канала нагоре/надолу общо взето други функции няма от бутоните на самия телевизор
    Та в тоя ред на мисли, аз може да се каже че вече три години съм без бутони на телевизора - но не се притеснявам особено

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    111
    #225

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    До animania!Тази сутрин за спорта ъпдейтнах до 1018.0!След ъпдейта в смарт хъба ютуб се актуализира сам и всичко тръгва нормално.Пуснах му някакъв тест клип за ютуб 3д и телевизора го разпознава и сам минава в 3д режим и фул скрийн.Може би трябва да махнеш всички версии на ютуб и да оставиш сам да инсталира нужната.Аз търсих някаква опция за деинсталиране на ютуб преди да ъпдейтна ,но намерих за другите приложения не и за него.От апликейшън стора ми даваше да го стартира не и да го преинсталира!Направи ми впечатление ,че в браузера клипчетата в Vbox7 не се плейват докрай - има няколко секунди накрая на клипчетата ,които ги прескача!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 101 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе