Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 40 от 101 ПърваПърва ... 3038394041425090 ... ПоследноПоследно
Резултати от 586 до 600 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #586

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от joni81
    Здравейте.
    Искам да ви попитам какво е мнението ви за SAMSUNG UE-37D5000 ??
    Благодаря ви
    Samsung SMART TV Не
    Smart Hub Не
    Търси навсякъде" Не
    Your Video Не
    Social TV Не
    Samsung Apps Не
    Skype™ Не
    Web Browser Не
    3D Не
    Нямам какво да добавя

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #587

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Samsung SMART TV Не
    Smart Hub Не
    Търси навсякъде" Не
    Your Video Не
    Social TV Не
    Samsung Apps Не
    Skype™ Не
    Web Browser Не
    3D Не
    Нямам какво да добавя
    Не всичко е интернет и 3D...

  4. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #588

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator
    Не всичко е интернет и 3D...
    Вече е.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    90
    #589

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Ми не знам как да го пингна, но иначе на телевизора си хващам интернет (безжичен и кабелен) Само да ти обясня каква е цялата схема. От вън ми идва оптика до компа от компа има мрежов кабел до безжичният рутер от безжичният рутер отива кабел към Тв-то и съответно мога да ползвам и безжичният сигнал, но според мен ще е с по-слаба скорост. Та това е. И съм сигурен, че има някакъв начин да се пусне филма по тая вътрешна мрежа, обаче, когато човек не знае може само да се ядосва
    Здравей.Би трябвало всичко да тръгва от рутера,който раздава адреси на устройствата във вътрешната мрежа.Тогава устройставата в мрежата се "виждат" и комуникират.В твоя случай,както си го обяснил компютъра е в друга подмрежа и не се "виждат" с телевизора.Може и да не съм прав,но ти можеш да провериш ипето и помрежата на компютъра и на телевизора.
    Ако са в различни подмрежи може да пробваш чрез отваряне на порт или група от портове(не знам,кой порт ползва Allshare) в рутера.Предполагам,че е порт 443,но това е само предположение-не я ползвам тази програма.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,591
    #590

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Samsung насърчава прилагането на All Share във всички свои устройства.
    http://www.allshareplay.com/
    Позволява да погледате от устройство на устройство, възпроизвежда телевизия на телефона или от домашното кино ...
    Това се прави с цел да ви задължат, да купувате продукти от същия производител, за да ... общуват.
    Представете си бъдещето на това, което ще се случи. Вместо да се налагат общи стандарти, както досега, всеки производител ще развива собствена платформа (като Apple) и.....които издържат.
    От марката на мобилният ви телефон ще зависи и марката на микровълновата ви фурна или марката на крушката, която използвате у дома си. Така у дома в бъдеще ще доминират системи на един и същ производител.


    Samsung STB-E7909S/E7900 & STB-E7509S/E7500
    http://samsung.de/de/news/read.aspx?pmguid=e41f16da-…8efe-38a056fde3b3
    STB-E7909S/E7900 PVR - 1TB - 599,99 €
    STB-E7509S/E7500 - 500 GB - 499,99 €

  7. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #591

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Oric
    Здравей.Би трябвало всичко да тръгва от рутера...
    Благодаря за изчерпателната информация, но един приятел ме посъветва просто да пусна кабел от суича към рутъра и да ми махнат 2-я ИП адрес, после всичко щяло да си дойде на място.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #592

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някой има ли идея как така вградения плеър на Самсунг модел B650 плейва филм коректно а на D5500 същите филми не тръгват - непознат кодек изписва!?! На домашно кино HT-D4500 същите филми пък тръгват но без звук! Излиза, че вградения плеър на по-стария телевизор от 2009г. е по-добър от тв модел 2011, както и от домашно кино модел 2011. Единственото което е в плюс за тв-то и домашното кино модели от 2011г. е, че поддържат DTS звук... Филмите са в mkv контейнер с видео кодек по памет май беше x264 (ще погледна довечера като се прибера)...

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #593

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    С малко "фокуси" и В серия възпроизвеждат DTS.

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #594

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    С малко "фокуси" и В серия възпроизвеждат DTS.
    Предполагам няма да е с оригиналния фърмуер...На мен лично там където ползвам B модела не ми е нужен вградения плеър...но там където ми е нужен са D модел и имам грижи - езък, че са омязали плеърите им!

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #595

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Няма ли SamyGo за D серия ?

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #596

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Има SamyGo за Д серията за тези които са спрели ъпдейтите.За най новите ъпдейти няма.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    95
    #597

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Вчера за пръв път ми се случи да изскочи съобщение, че има по-нова версия на софтуера, при положение, че съм изключил автоматичния ъпдейт Все пак може да се откаже, но не знам колко често ще почне да ме подканя!

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    67
    #598

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Специалисти кажете защо са толкова дебели новите ЛЕД телевизори на Самсунг? В ТП консултантите нямаха отговор казаха, че задали същия въпрос на предствителите на Самсунг за Бг и те не могли да отговорят.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,591
    #599

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Malchev
    Специалисти кажете защо са толкова дебели новите ЛЕД телевизори на Самсунг? В ТП консултантите нямаха отговор казаха, че задали същия въпрос на предствителите на Самсунг за Бг и те не могли да отговорят.
    Защото в серия ЕН използват стар тип видеопанели, които са значително по-евтини. По-дълбоки са заради различният тип отражатели и повече дифузъори.
    Складовете на производителите са препълнени заради свръхпроизводството в последните 3 години и вероятно Самсунг са решили да се отървят с част от тях монтирайки ги в новите телевизори.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #600

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Защото в серия ЕН използват стар тип видеопанели, които са значително по-евтини. По-дълбоки са заради различният тип отражатели и повече дифузъори.
    Складовете на производителите са препълнени заради свръхпроизводството в последните 3 години и вероятно Самсунг са решили да се отървят с част от тях монтирайки ги в новите телевизори.
    Да разбираме ли, че ще са нисък клас тези телевизори? Тези панели ще могат ли да се конкурират като качество на картината със съвременните панели на самсунг?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 40 от 101 ПърваПърва ... 3038394041425090 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе