Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 41 от 101 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно
Резултати от 601 до 615 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #601

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo
    Да разбираме ли, че ще са нисък клас тези телевизори? Тези панели ще могат ли да се конкурират като качество на картината със съвременните панели на самсунг?
    http://www.televisioninfo.com/conten...-UN46D6000.htm

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,176
    #602

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Явно спестяват не само от панели - в новата 6000 серия HDMI портовете са намалени от 4 на 2 , а USB-тата от 2 на 1.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #603

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте отново - най накрая успях да свържа компютъра и телевизора - самсунг д6000 посредством All Share. Пуснах папка да пробвам филм и не ми излизат субтитри - трябва ли да инсталирам нещо допълнително или да променям името на файла със субтитри, за да тръгне всичко? Има ли друга програма, която да инсталирам, която да върши същото като All Share? Мерси предварително за отговорите..

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #604

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    EH6000 серията се явява бюджетна /нещо като D...3 / и няма много общо с ЕS6000 серия.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #605

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    EH6000 серията се явява бюджетна /нещо като D...3 / и няма много общо с ЕS6000 серия.
    Може да си направиш сравнение на унгарският сайт
    http://www.samsung.com/hu/consumer/t...visions/led-tv
    ES - дълбочина на корпуса 4,6 см , 4 HDMI и 3/2 USB
    EH - дълбочина на корпуса 9,3 см , 2 HDMI и 1 USB

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #606

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, приятели,

    изведнъж ми се появиха няколко проблема с моя SAMSUNG (LE40B652T4WXXH), които ме побъркват. Не съм обновявал нищо.

    Като натисна копчето до пусна се чува мелодията за стартиране, но прекъсва по средата и телевизора не се стартира, след това пак и така повече от 1-2 минути докато "запали". Все едно се рестартира постоянно или не знам. Доста почетох тук, но не успях да намеря решение на този проблем.

    Изведнъж започна да се стартира сам на всеки час. И спря да ми намира компютъра. Луда работа.

    Рестартирах го с махане на захранващия кабел за около час - нищо. Върнах настройките към фабричните - нищо. Всички проблеми остават. Моля, дайте съвети...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #607

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Когато го рестартира беше ли разкачил всички останали връзки? Ако не си - изключи го пак за повече време / за през нощта например/ ,като извадиш и останалите връзки /антена ,интернет ,HDMI и т.н./. Ако пак няма промяна ще се наложи да посетиш сервиз .

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    2
    #608

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Когато го рестартира беше ли разкачил всички останали връзки? Ако не си - изключи го пак за повече време / за през нощта например/ ,като извадиш и останалите връзки /антена ,интернет ,HDMI и т.н./. Ако пак няма промяна ще се наложи да посетиш сервиз .
    Благодаря, тази вечер ще го пробвам и дано всичко да е наред.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #609

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Обикновено кабеларките докарват такива проблеми /имаш ли галваничен разделител на антенния кабел?/,но е възможно и да е нещо по захранването.

  12. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #610

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, Имам телевизор UE40D6510 който, от вчера започна да се рестартира сам, показва само логото, не съм го ъпдейтвал , цяла нощ е бил изключен от всички кабели но без успех, Моля за помощ,

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    68
    #611

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Не знам защо се обръщате към форума за такива проблеми. Отивайте в сервиза.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #612

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Вие двамата да не сте на един кабелен оператор?

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    3
    #613

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Аз съм със булсатсом

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    375
    #614

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от collapse
    Здравейте отново - най накрая успях да свържа компютъра и телевизора - самсунг д6000 посредством All Share. Пуснах папка да пробвам филм и не ми излизат субтитри - трябва ли да инсталирам нещо допълнително или да променям името на файла със субтитри, за да тръгне всичко? Има ли друга програма, която да инсталирам, която да върши същото като All Share? Мерси предварително за отговорите..
    Свали си програма serviio и няма да имаш никакви проблеми. Всички субтитри вървят без проблем.
    http://www.serviio.org/download

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #615

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 41 от 101 ПърваПърва ... 3139404142435191 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе