Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 89 от 101 ПърваПърва ... 3979878889909199 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,321 до 1,335 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    8
    #1321

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o
    esen, явно е, че и сам си отговаряш на въпроса Преди два години, когато си купувах телевизора, в който гледам в момента, за да ти отговоря, се наложи да взема третата бройка, понеже предложените ми от гледащият с невинен поглед честен продавач предишни две бройки бяха "само отваряни, колкото да се види, че всичко е вътре", а всъщност имаха дефекти в картината! Не изключвам да има и някаква теоритична възможност въпросната бройка, която са ти предложили, наистина да е само изпробвана за кратко в магазина за пред друг клиент, но по-скоро си мисля, че телевизорът е бил върнат с рекламация от недоволен купувач. Освен това, ако думите на продавача са толкова верни, би трябвало при първото включване на телевизора да се появи едно начално меню, което не се появява никога повече - точно това е белег, дали бройката е работила или не (макар че има начин в сервиза да "бъзикнат" и това).
    Благодаря,информацията за началното меню ще ми свърши много добра работа.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,176
    #1322

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Имам 3 тв Самсунг – на 1 , 2 и 3 години работа вече. И трите нарочно съм ги вземал от тези които са изложени и са работили известен период от време - говорим за няколко дни. При тях начални проблеми с картината по-лесно могат да се проявят и да се избегнат. И с трите досега съм нямал проблеми.

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #1323

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    ognjano, пускаш си плеъра на някой филм натискаш пауза и от доло на излязлото меню отиваш най в дясно на настройки. (така поне по спомени беше на d6000 серията)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    37
    #1324

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    ognjano, пускаш си плеъра на някой филм натискаш пауза и от доло на излязлото меню отиваш най в дясно на настройки. (така поне по спомени беше на d6000 серията)
    благодаря за съвета, натиснах пауза, долу нищо не излезе, но с бутона tools/настройки на субтитрите/кодиране/кирилица се получи.
    Още веднъж Благодаря.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,499
    #1325

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


  7. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #1326

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Преди около две години Samsung увеличиха с 1" плазмените си панели под мотото "Inch plus", а сега май са решили да въведат и "Inch minus"

  8.  
     
  9. tio
    tio е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #1327

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте! Утре ще купувам тв и се двоумя между Samsung 40EH5450 и 40EH6030. За мен е по-важна картината, отколкото 3Д-то. От първата страница на този раздел в ревютата пише, че картината на 5-та серия (ЕН5000) е по-добра на 6-та (ЕН6000). Може ли притежателите на въпросните 6030 да споделят дали са доволни. Разликата в цените е нищожна 999 срещу 1059 лв. 6030 е с 3D и 200 Hz. Но ако картината на 5450 е по-добра ще купя него.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #1328

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,искам да попитам дали някой знае какъв е вградения плеър на Samsung 40es6800? До колкото разбрах трудно се гледа 3Д филм чрез ХДД

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,499
    #1329

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    tio
    В магазина на рекламен клип и телевизия, разлика в картината не видях.
    ЕН6030 реално e 100Hz, 5450 е 50Hz - разлика ще видиш в бързите сцени.

    Plastic
    Качи си филм на харда и тествай на място в магазина.



  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #1330

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    hristoslav2

    Аз го купих вече телевизора преди два месеца но не съм се прибирал още да пробвам!!!
    А сега умувам какво да купя ХДД или Блу Рей?
    Спял съм се и на http://www.samsung.com/bg/consumer/t...-E8900/EN-spec
    но най вероятно ще му искат 1000 лв. когато го пуснат на бг пазара

  13. tio
    tio е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    32
    #1331

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Благодаря Христослав, днес не ми остана време да си опразня джоба, но се надявам утре да успея и да се похваля с ЕН6030.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1332

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнени

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    tio
    ЕН6030 реално e 100Hz, 5450 е 50Hz - разлика ще видиш в бързите сцени.
    Това важи само, ако гледаш бързи сцени
    Да не се окаже, че някой ще плати 20% в повече, за опция, която ще изключи...

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #1333

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    За LCD е почти задължително да е поне 100хц - има си настройки за ибягване на нежелани ефекти.

  17. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    1
    #1334

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте! Отскоро имам TV Samsung UE40ES6100. Не съм го разучил още , но на пръв поглед нещата изглеждат добре. Имам въпрос относно субтитрите. На общообразователните програми като History например, се налага всеки път да им задавам български субтитри, иначе или ги няма или са на словашки. Възможно ли е да се запамети настройката така, че да показва бг субтитри без да ги настройвам всеки път. Гледам че телевизора е произведен в Словакия-може би това е причината базовата настройка на субтитрите да е на словашки.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    17
    #1335

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте
    Аз също ще купувам телевизор и доколкото ми е известно 5450 също е на 100Hz / така поне пише в параметрите му / . Бих се радвал ако tio сподели впечатленията си от телевизора, който си купи, тъй като и аз съм се спрял на тези два модела.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 89 от 101 ПърваПърва ... 3979878889909199 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе