Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 91 от 101 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,351 до 1,365 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    49
    #1351

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    ОК. Заминава в сервиза.

    Вярно е - под слънцето има още едно петно.
    И отдясно има петна по вертикала, но тия двете на снимката са най-ярки и дразнещи.
    Междувременно колега ми писа на лични и даде линк от чужд форум, в който тези петна са забелязани на същия модел (UE40ES6100) по време на разпродажба в магазин. Така че - отваряйте си очите на четири като купувате!!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,450
    #1352

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Имам съмнение, че петната са причинени от разместени /разхлабени/ елементи на отражателя...но нека в сервиза да кажат с точност какъв е проблема.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #1353

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Има ли някой тук, който вече да е притежател на ES8000? Интересно би било да сподели впечатления, защото лично за мен този модел е леко странен поне що се отнася до предлагането му у нас. Появи се преди няколко месеца на цена 3300 само за телевизора (говоря за 40-те инча), след това цената взе да пада. В момента се предлага за 2800 като цената включва и два броя очила, допълнително дистанционно, че даже и фотоапарат, който отделно се продава за повече от 300 лева. Ако махнем фотоапарата и допълнителните джаджи, излиза, че само телевизорът с едно дистанционно би струвал около 2300, което си е почти 1/3 намаление на цената за няма и 4-5 месеца. Което вече за мен като лаик започва да изглежда съмнително.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    8
    #1354

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,извинете за въпросът но как се подреждат каналите на SAMSUNG 32EH5450.Благодаря,ако обърнете внимание на супер "сложният ми въпрос".

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #1355

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/



    Здравейте..! Да знае някой има ли възможност да се отключи плеъра за филми на модел 37А550 .? Благодаря.

    hristoslav2 ами в сервизното меню ако се включи WISELINK MOVIE to ON дали ще промени нещата или се бъркам.. Благодаря ти все пак..

  7. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1356

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от esen
    Здравейте,извинете за въпросът но как се подреждат каналите на SAMSUNG 32EH5450.Благодаря,ако обърнете внимание на супер "сложният ми въпрос".
    Извинен си. Не се подреждат.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    33
    #1357

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Напротив,подреждат се .....ти си извинен През SMART Hub,канал,маркира се канала,после TOOLS,редакция номер канал,избираш си къде да го преместиш,после ОК и го заменя с канала който е на това място.Само че май варианта е да си играеш един по един

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    8
    #1358

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Soraka, благодаря

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    49
    #1359

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Моля някой с опит (положителен или отрицателен) да ми препоръча сервиз за гаранционна поддръжка на ТВ Самсунг в София. Интересуват ме най-вече мнения за работата на сервизите и техните възможности да извършват качествен ремонт.
    Разбира се изказаното лично мнение не ангажира никого по никакъв начин. Всички последващи действия са на мой риск и отговорност.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #1360

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнени

    Цитат Първоначално публикувано от esen
    Здравейте,извинете за въпросът но как се подреждат каналите на SAMSUNG 32EH5450.Благодаря,ако обърнете внимание на супер "сложният ми въпрос".
    Ако разполагаш и можеш да работиш сносно с РС, си изтегляш програмката за редактиране на каналите на точно твоя модел ТВ, който имам и аз. Казва се: "SamsChanel Еditor " След това с флашка си сваляш запаметените от авт.намиране на каналите и след обработка по твой вкус и желание си ги връщаш пак в ТВ-то.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    13
    #1361

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Благодарности soraka /пост #1356/! Спести ми времето да търся как става подреждането на каналите.
    Преподреждането става бавно, но бързината не е чак толкова съществена, като се има предвид, че се прави един път за дълъг период от време.



  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    19
    #1362

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,ще съм благодарен ако ми кажете как да влеза в сервизното меню на SAMSUNG LE46C650L 1W.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    101
    #1363

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнени

    Цитат Първоначално публикувано от bobstoianov
    Здравейте,ще съм благодарен ако ми кажете как да влеза в сервизното меню на SAMSUNG LE46C650L 1W.
    info>menu>mute>power бързо до 2 сек.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1364

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    И само за инфо - настройките се ресетват при влизане в сервизното. Щото аз не знаех...

  18. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    8
    #1365

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Благодарение на Soraka успях да си подредя каналите,и опс веднага друг проблем ,бутона който е за работа с каналите ми ги прехвърля през пет,после три,после два канала,както му дойде...Може ли някой да обясни от къде е проблема?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 91 от 101 ПърваПърва ... 41818990919293 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе