Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 79 от 101 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,171 до 1,185 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,590
    #1171

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    49
    #1172

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от sbalbb
    Препоръчайте настройки на картината за ЕS 6100
    МноГо съм доволен - най-вече от браузъра и поточно видео- клипове и филми вървят на пушка по безжичната
    При черен екран има неравномерност в подсветката- това дали го има и в по-горните модели и серии? дали може да се оправи?
    Ето темата:
    https://forum.setcombg.com/index.php/topic,58036.0.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #1173

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kali_76
    Да намирам ги в смартменю и ми ги показва инсталираните приложения, но нямам опция за триене...
    Вътре в аппсторето - там от където ги сваляш първоначално - където ти са различните менюта - Видео, Игри, и т.н. - там най-отдолу има моят акаунт... Там като дам да ми покаже инсталираните приставки , изрежда ми ги и ми дава само 1 опция - Изтрий... Ако при теб е различно - някой друг да се включи

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    12
    #1174

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kali_76
    Да намирам ги в смартменю и ми ги показва инсталираните приложения, но нямам опция за триене...
    След като си в смартменюто и виждаш инсталираните приложения трябва да натиснеш опция редакция /мисля че беше червеното копче, което се използва за телетекста/ и след това да маркираш приложението , което искаш да триеш и след това вече в опциите ще ти излезе "изтрий" и готово. Говоря малко по памет, щото не съм пред ТВ-то.

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #1175

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от sbalbb
    Препоръчайте настройки на картината за ЕS 6100

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,590
    #1176

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kaki
    Препоръчайте настройки на картината за ЕS 6100
    http://www.avsforum.com/t/1403950/of...100-thread/210

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    49
    #1177

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Преди да промените настройките си запишете предишните настройки. Аз пробвах тези от линка и не съм очарован. Върнах се към настройките от темата за настройки на христослав, която съм цитирал 3-4 поста по-нагоре.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,590
    #1178

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от legalbg
    Преди да промените настройките си запишете предишните настройки. Аз пробвах тези от линка и не съм очарован. Върнах се към настройките от темата за настройки на христослав, която съм цитирал 3-4 поста по-нагоре.
    Ако намериш в нета настройките от сервизното ръководство на американските модели и ги приложиш на твоят /същият диагонал/- тези от темата ще станат. По незнайни за мен причини европейските модели са с разбъзикани настройки в сервизното/различни от тези в ръководството/ - така е в последните 2 години.

    Ето прочети поста на руският ни колега за С7000
    http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:17969-4#99

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    49
    #1179

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Прочетох. Кашата е пълна.
    Иначе - не ми се пипа в сервизното меню.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,590
    #1180

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    http://www.samsungdforum.com/Devtools/Sdkdownload


    Презентация LED/LCD TV
    http://www.tween-rnd.ru/Spets/2012_L...gn_CIS_Rus.ppt

    сравнителна таблица на модели LED/LCD 2011/2012
    http://www.tween-rnd.ru/Spets/2012_TV_Strategy_RUS.ppt

  13. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    3
    #1181

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте, имам едно питане. Със самсунг UЕ40EH5450 и когато свървжа лаптопа с тв-то през HDMI в настройките на картината имам само 2 режима - стандартен и забавление, а когато съм на кабелната са - динамичен стандартен естествен и филм. Та питането ми е защо се получава това през HDMI имам доста по малко възможности за настройка. Не успях много добре да го обясня , но се надявам да ме разберете.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    5
    #1182

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Колеги,на самсунга 6300 как да си подреда каналите ,разбрах ,4е на ръ4на настройка.Но като влезна в ръчната настройка ми дава една таблица от колко херца е и пак като дам да търси намира само 10 канала не се запаметяват един по един както при старите телевизори.може ли някой да ми обясни как да си подреда по номера цифрововите канали,или изобщо каналите.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #1183

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Wildcho
    Здравейте, имам едно питане. Със самсунг UЕ40EH5450 и когато свървжа лаптопа с тв-то през HDMI в настройките на картината имам само 2 режима - стандартен и забавление, а когато съм на кабелната са - динамичен стандартен естествен и филм. Та питането ми е защо се получава това през HDMI имам доста по малко възможности за настройка. Не успях много добре да го обясня , но се надявам да ме разберете.
    Не е от това, че е от HDMI входа, а от сигнала, който подаваш от компютъра. Трябва да имаш някъде настройки дали да подава RGB, YUV, YCbCr, 4:2:0 .... такива неща.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,590
    #1184

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/


  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    20
    #1185

    Re:Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Имам LE37b650 и съм страшно доволен от него.
    На мои приятел му предстои закупуване на ТВ пак 37 инча.
    Но малко съм се отдалечил от предлагането на нашия пазар и моля за помощ.
    За около 1400 лв какво е най добре да се купи за момента.
    Да си има DLNA интернет и да LED Това се неговите изисквания.

    Благодаря.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 79 от 101 ПърваПърва ... 2969777879808189 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе