Вижте резултатите от анкетата: Прочетохте ли инструкцията на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
34. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Да

    29 85.29%
  • Не

    5 14.71%
Страница 99 от 101 ПърваПърва ... 4989979899100101 ПоследноПоследно
Резултати от 1,471 до 1,485 от общо 1512
Like Tree2Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    5
    #1471

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Благодаря Колега:rolleyes:

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    24
    #1472

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,как се изтриват от All Share play на тв вече гледани файлове,тях ги няма,но тези останали картинки от тях,така ли ще се натрупват??

    - - - Обновено - - -

    и трябва ли да се регистрирам в samsung xxxxxxxxxxxxxx

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #1473

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте- телевизор LE32M86BDX при първоначално пускане дава този екран и има звук, след рестарт се оправя.Някаква идея
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  5. zgk
    zgk е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    79
    #1474

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    :rolleyes:
    Samsung[/QUOTE]
    Браво на руснаците, че пускат безплатно IPTV.
    Но, имам следния въпрос: Мога ли направя запис чрез активираната ми PVR функция/С650/, при гледането на някои от ТВ каналите там, или от контейнера им "Видео", на някой от филмите /IPTV/.
    Това ми е необходимо, защото интернета към ТВ ми е слаб и много често засича при някои канали, или при гледането на някой филм.

  6. Lokoto
    Guest
    #1475

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,

    Имам телевизор Samsung UE-32EH5450 и 5.1 аналогов усилвател с тонколони. Има ли начин да се вържат и какъв е той? Разгледах всички изходи и портови, които има телевизора, но не видях никъде аналогов изход освен този на слушалките. Не знам, дали излиза сигнал от Scart слота. Някой пробвал ли е? Ако има какъв е сигнала? Може ли някой да сподели?

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    7
    #1476

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте,тези дни си купих нов телевизор,по точно този модел. http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40eh6030 Проблема е с 3д-то.Когато пусна филм(досега съм пробвал само със sbs 1080p,още не съм го пробвал с блурей)картината има леко раздвоени образи!Пробвах с 3д настройките от менюто на телевизора и не се изчистват напълно, винаги от едната страна се виждат когато се загледаш и дразни доста.Това се получава когато пусна видеото и от пц-то и директно от флашка на тв-то.,затова мисля че нещо в настройките на тв-то бъркам но не знам къде.С оригиналните очила от комплекта съм,не вярвам да е в тях проблема!Много ще съм благодарен някой запознат с подобни самсунги да удари едно рамо!

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #1477

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от ellenova Виж публикацията
    Аз имам същия проблем и не знам как да го реша. Някой ако може да помогне ще съм благодарна! Имам Samsung UE40ES6100 от два -три дни и още първата вечер намерих дефекта с неравномерната подсветка (малко по-малко е от показаната по-долу снимка, но все пак неравномерна). Вижда се само вечер и се чудя дали да се пробвам да го връщам утре. Голяма беля с тия 6100. От 4 телевизора в различни магазини - всички с изгорели пиксели. Петия го намерих в друг град , но пък се оказа с кофти подсветка. Чист късмет е човек да попадне на добър телевизор, независимо колко плаща за него...
    дефекта с неравномерната подсветка така ли е и при серии 6300 и 6700

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1478

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kaki Виж публикацията
    дефекта с неравномерната подсветка така ли е и при серии 6300 и 6700
    Проблемът го има при всички модели с "Еdge led" подсветка, независимо от марката. При някои бройки е по-малко изразен, при други повече. Като цяло, някои марки обръщат малко повече внимание в това отношение. Самсунг общо взето са "първенци" по нервномерна подсветка:rolleyes: Проблемът се тушира с намаляване интензитета на подсветката от настройките, но не напълно и вечер понякога дразни на тъмни фонове. Обаче,прекаленото намаляване на подсветката, води до проблем с градацията на тоновете на тъмните цветове. Особено, при нюансите на сивото, което пък води до загуба на детайли.
    Този пост е редактиран от pilot; 12-10-12 в 21:32.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    45
    #1479

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    От известно време като пускам плейлист в youtube тръгва първата песен и след това ръчно трябва да ги сменям,преди си вървяха една след друга без проблем.
    Някой може ли да ми помогне ? Ъпдейтнах фирмуера до последната версия и пак същата работа.
    Благодаря!

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #1480

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Здравейте днес сдобих UE-40EH6030 и ме интересува дали е нормално при положение че съм с Булсат,като намаля силата на звук от приемника да се чува някакво високочестотно звучене от телевизора което като спра звука на ТВ-то изчезва.Благодаря ви предварително!

  13. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    7
    #1481

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от pepesound Виж публикацията
    Здравейте днес сдобих UE-40EH6030 и ме интересува дали е нормално при положение че съм с Булсат,като намаля силата на звук от приемника да се чува някакво високочестотно звучене от телевизора което като спра звука на ТВ-то изчезва.Благодаря ви предварително!
    И аз съм с такъв,включен съм към близу и нямам такъв проблем.А при теб как се представя 3д-то, вижда ли се леко раздвоение на картината?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #1482

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от batevenci Виж публикацията
    И аз съм с такъв,включен съм към близу и нямам такъв проблем.А при теб как се представя 3д-то, вижда ли се леко раздвоение на картината?
    Колега имах го този проблем с разминаването и от 3D Опциите от 3D Преспектива я слагаш на 5 и картината заспива А за настройки на картинта ползвам леко модифицирана версия на тези (по мой вкус).

    Standard Mode

    Backlight: 16
    Contrast: 84
    Brightness: 40
    Sharpness: 12
    Color: 38

    Color Space: Auto
    White Balance: Default
    Dynamic Contrast: Low
    Black tone: Dark
    Flesh tone: 0
    Motion lighting: Off

    Color Tone: Standard
    Size: Screen Fit
    Digital Noise: Auto
    Black Level: Normal
    Film Mode: Off
    Auto Motion Plus: Clear
    LED Motion Plus: Off




    Все още не мога да дам никакво мнение, че имам телевизора от 30мин :D

  16. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    2
    #1483

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    3D-то ще го разследвам утре и ще пиша,че всякакви задачи ме гонят непрекъснато:rolleyes:,а за моя проблем подозирам гаден кабел или тъп приемник щото снощи си пуснах филм от компа през HDMI и беше ок!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    10
    #1484

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Някой може ли да ми каже каква е разликата между

    SAMSUNG UE-32EH4000 и SAMSUNG UE-32EH4003

    Благодаря предварително.

  18. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    7
    #1485

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Lenks Виж публикацията
    Колега имах го този проблем с разминаването и от 3D Опциите от 3D Преспектива я слагаш на 5 и картината заспива А за настройки на картинта ползвам леко модифицирана версия на тези (по мой вкус).

    Standard Mode

    Backlight: 16
    Contrast: 84
    Brightness: 40
    Sharpness: 12
    Color: 38

    Color Space: Auto
    White Balance: Default
    Dynamic Contrast: Low
    Black tone: Dark
    Flesh tone: 0
    Motion lighting: Off

    Color Tone: Standard
    Size: Screen Fit
    Digital Noise: Auto
    Black Level: Normal
    Film Mode: Off
    Auto Motion Plus: Clear
    LED Motion Plus: Off




    Все още не мога да дам никакво мнение, че имам телевизора от 30мин :D


    Значи с 3 д перспективата изпробвах всички варианти.Като дам на +5 се изчистват донякъде средните сцени,но близките се раздвояват повече,като намалям перспективата изчиствам близките образи но далечните стават ужасни,направо се видях в чудо вече с това 3д.Иначе телевизора е доста добър за парите си.Прилична картина в 2д,добро черно хубави цветове,горе долу равномерна просветка,но това 3д ме изкарва извън нерви,ако някой има други идеи за справяне с проблема с радост ще ги изпробвам,а ако някой има въпроси около модела нека пита ще отговоря доколкото мога!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе