Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 56

Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на spark33
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Варна
    Мнения
    188
    #31

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal
    Ми аз си взех 2чифта от SSG-3300GR и съм доволен-зареждаш от USB на телевизора,автоматично се влючват и изключват при сваляне и държат батериите.
    Ти хубаво си ги взел ама кажи, колко струват 149лв. Олелееееееее
    Я да препоръчам ей тия SAMSUNG SSG-3100GB/XH, че са само 79лв. два броя
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1334930566[/time]_________________________________________________

    Измамата продължава !!! http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-37d6500 http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-32d6500 http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-46d6500 http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-55d6000 http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-55d6100

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    44
    #32

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Повечето от вас са регистрирани и в други форуми. Постнете и там линк към тази тема. Така бързо ще се съберете достатъчен брой, проблема ще стане обществено достояние и Самсун по-трудно ще се покрие..

    Изберете един от вас, който ще пише от името на всички и му пратете данните на лични.
    Всички регистрирани в други подобни форум нека дадат или създадат подобна тема. След две седмици или месец да видим колко сме се събрали и да изпратим данните на един човек и да ги адресираме към търговците и представителя на фирмата. Това ще е интересно дали ще отговорят или тактично ще замълчат. Ако видите такива подвеждащи реклами в сайтовете на търговците правете скрийшоти и разпечатвайте. Ако някой има стара брошура с такава реклама нека да пази. Това нека го правим заради идеята, не заради обещетение или компенсация, защото такова нещо като право на потребителя в нашата държава няма. Ако опитаме ще докажем само, че сме прави да сме песимисти или че оптимизма в България може да даде резултати.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #33

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от diksanal
    Щом е за ''ползу роду'' влизам и аз с UE32D6510,макар,че и технотата ще кажат,че и те са били подведени без да знаят, или нещо от сорта,та и те да помогнат да се натисне Самсунг-нормално е да има компенсации,но нали ''нема такава държава!''.
    Защо ли ми се върти из главата ,че вече най вероятно технотата са "ревали" на Самсунг за проблема и най вероятно ги е компенсирал за поне 50% от внесените 6 серия телевизори , но си траят.Изхождам от това, че колеги споделиха за вече заменени за по горна серия телевизори с доплащане без проблеми.А познайте върнатите дали не са в черния петък за нови.
    И аз съм ЗА

  5. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #34

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Хм, това е доста нагло от тяхна страна. Според мен, може да подадете и жалба в КЗП за продължаващата опашата лъжа от страна на техноверигите, или поне на една от тях.

  6. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #35

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от kokovi4
    Изхождам от това, че колеги споделиха за вече заменени за по горна серия телевизори с доплащане без проблеми.
    Това е добър вариант-така и така сме вътре,че ще влезем още малко-поне да има покритие .

    Цитат Първоначално публикувано от spark33
    Ти хубаво си ги взел ама кажи, колко струват 149лв. Олелееееееее
    То даже е още по зле-сега погледнах 79лв. са едните само, при цени от декември месец.
    ето и снимка на кашона:
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #36

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от o33y
    Всичко трябва да се направи последователно и не да се изсипваме хора. Има си процедури, които ако следваме и подкрепим с доказателства ще ни обърнат внимание. Искаме да видим колко човека ще съберем и да мислим стратегия. Не искам обещетение или нещо такова. Просто искам като потребител да имам права и ако бъдат нарушени, търговеца да разбере и да вземе мерки без да чака да предприемаме действия. За сега нека да видим ще има ли други хора, които да се включат или ще останем тези, което е достатъчно, за да се внесе жалба от наше име. Ако наистина имаме принтирана подвеждащата реклама, мисля че имаме основание да претендираме за някакъв вид компенсации от магазините или от представителя за страната за тази марка.
    Тук няма стратегия, това не е игра, прилагат се факти и доказателства.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    6
    #37

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Благодаря ви за мненията , отидох и взех 2 броя от тези SAMSUNG SSG-4100GB/XC за 78 лв. http://www.technomarket.bg/products/...-ssg-4100gb-xc
    и за сега съм доволен ...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    64
    #38

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Здравейте,регистрирам се тук точно заради този проблем.В черния петък си взех 37D6510 с комплект очила (за 79лв.) от терхномаркета.Останах крайно разочарован,че абсолютно,ама абсолютно никакво 3д няма с енджина.Примерно,когато си пусна някой филм или тв и си включа 3д-то не се случва нищо... Имам в предвид,че няма никакъв 3д ефект,долу в ляво информационния прозорец за включено и изключено 3д е обемен,но не и картината.С включено и изключено 3д,картината е 99% еднаква,в много малко моменти се усеща лек обем на картините,ама не и 3д ефекта.Бях се загледал в едно LG 42 инча,гледах 3д на него и си беше точно 3д,истинско,само че не ми хареса картината като цяло и се отказах от него.Ама май не трябваше...Писах на samsung.com/bg/,четох и по немския форум,четох и по други и основно в Германия става въпрос за големи компенсации и/или замяна срещу символична сума за по-горна серия,при която този проблем го няма (D7XXX).
    На други пък била сменена дънната платка,с такава,която е премахнат въпросния проблем. (нещо от сорта на,че са продадени 500 000 телевизора,от тях 50 000 знаят за проблема и 5000 са си потърсили правата=5000 сменени дънни платки,са по-евтини от върнати 500 000 телевизора) Много съм разочарован,защото все пак не си купуваш моливи и очакваш да те радва нещо,а то ... Та с 2 ръце съм съгласен за някакви активни действия по този въпрос,защото е крайно недопустимо такова отношение ! Участвам активно,когато се разберем,събираме данните и директно в КЗП,с тях в дирекцията на маркета и моментално решение,ако не-съд.

    При вас 3д ефекта как е и като цяло ?

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    201
    #39

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Колега, ти филм и ТВ програма с 3Д съдържание ли пускаш или ползваш 2Д към 3Д конвертиране?
    Защото ако е второто, телевизора се държи абсолютно нормално и дори и 7ма и 8 ма серия да беше взел ефекта ще е същия.Тук се говори за нещо съвсем различно.Че 3Дто на 6та серия не е 3D FULL HD а е презредово.Това което си гледал на ЛГ е било 3Д съдържание.ЛГ е с пасивна технология а Самсунга с активна.Свали си един 3Д филм и тогава кажи как е 3Д ефекта.Освен това този 37 инчов ТВ трябва да го гледаш от около 1.5 метра на 3Д за да усетиш ефекта максимално.



    Колега, с тази снимка няма да мине номера.Долу ,в ляво където има лого 3D и надпис САМСУНГ, надписа FULL HD на логото е заменен със SAMSUNG.
    Логото на кашона трябва да е като това:

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    1
    #40

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Бройте и мен 46d6510 .Телевизора е купуван от техномаркет-Ст.Загора на 12.2011г.Но по кашона никаде непише,че е 3d full

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #41

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    feikot, почети малко из форума и ще разбереш как да си пускаш 3Д филми Нищо му няма на телевизора , липсва ти малко практика само Аз съм с 32D6000 и съм супер доволен от 3Dто ...предполагам , че ако бях с по-голям диагонал щях да се ядосвам на презредовото 3Д.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    64
    #42

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Кокович,става въпрос когато пускам 3д конвертирането,аз очаквах да е нещо по-смислено,това е просто лек обем на изображенията.Явно е толкова,а търсих разни филми на 3д от тракерите,изтеглих един клип с уили койота,но и там нищо,ама и като го гледах нямаше много 3д съдържание в него. Би ли ми помогнал с избора,да ми пратиш нещо,което си пробвал и гледал и знаеш,че е това което търся (да залягам да не ме уцели някоя рибка ) Защото това 3д на LG-то точно се усещаше един мехур как ще ми се качи на челото.

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    feikot, почети малко из форума и ще разбереш как да си пускаш 3Д филми Нищо му няма на телевизора , липсва ти малко практика само Аз съм с 32D6000 и съм супер доволен от 3Dто ...предполагам , че ако бях с по-голям диагонал щях да се ядосвам на презредовото 3Д.
    Мога ли да те помоля и тебе,да ми пратиш някой линк ,кое да прочета,че се губя в превода малко тук,не мога да се ориентирам...

    Благодаря ви,иначе,нищо че това не е моя проблем,пак ме пишете да участвам.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    20
    #43

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от feikot
    Здравейте,регистрирам се тук точно заради този проблем.В черния петък си взех 37D6510 с комплект очила (за 79лв.) от терхномаркета.Останах крайно разочарован,че абсолютно,ама абсолютно никакво 3д няма с енджина.Примерно,когато си пусна някой филм или тв и си включа 3д-то не се случва нищо... Имам в предвид,че няма никакъв 3д ефект,долу в ляво информационния прозорец за включено и изключено 3д е обемен,но не и картината.С включено и изключено 3д,картината е 99% еднаква,в много малко моменти се усеща лек обем на картините,ама не и 3д ефекта.Бях се загледал в едно LG 42 инча,гледах 3д на него и си беше точно 3д,истинско,само че не ми хареса картината като цяло и се отказах от него.Ама май не трябваше...Писах на samsung.com/bg/,четох и по немския форум,четох и по други и основно в Германия става въпрос за големи компенсации и/или замяна срещу символична сума за по-горна серия,при която този проблем го няма (D7XXX).
    На други пък била сменена дънната платка,с такава,която е премахнат въпросния проблем. (нещо от сорта на,че са продадени 500 000 телевизора,от тях 50 000 знаят за проблема и 5000 са си потърсили правата=5000 сменени дънни платки,са по-евтини от върнати 500 000 телевизора) Много съм разочарован,защото все пак не си купуваш моливи и очакваш да те радва нещо,а то ... Та с 2 ръце съм съгласен за някакви активни действия по този въпрос,защото е крайно недопустимо такова отношение ! Участвам активно,когато се разберем,събираме данните и директно в КЗП,с тях в дирекцията на маркета и моментално решение,ако не-съд.

    При вас 3д ефекта как е и като цяло ?
    Колега изтегли и си пусни това 3D филмче наситено е с ефекти чудесно може да видиш как ти работи 3D-то :

    http://energy-torrent.com/details.php?id=26163

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    18
    #44

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Новия модел 40ES6500 също ли не е с full hd 3d ?

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,406
    #45

    Re:Samsung --D6--- Fake FullHD 3D

    Цитат Първоначално публикувано от Vangelis84
    Новия модел 40ES6500 също ли не е с full hd 3d ?
    Въпросът ти не е за тази тема!
    3D Full HD - в модели ES6100, ES6500, ES6530,ES6540, ES6710, ES6800, ES7000, ES7500, ES8000,
    https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg491512

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на 32'' FullHD LCD/LED
    От bonethugs във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 16-05-12, 11:57
  2. FullHD или DVB-C
    От duscott във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 12-04-12, 09:21
  3. Hannspree 42 fullhd
    От ruzmarinx във форум Други телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 08-11-11, 19:08
  4. Fake drive letter problem
    От dvkostov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 07-02-03, 10:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе