Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 100 от 107 ПърваПърва ... 50909899100101102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,486 до 1,500 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1486

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от miuen4o Виж публикацията
    На мен F6670 много ми хареса на живо. Даже мисля да не взимам 55''. 50F6670 е 2359лв. и това ми се струва доста прилично като съотношение цена/качество. Разбира се още се двоумя за 2-те години гаранция и активното 3D, но като качество на картината адски много съм впечатлен.
    Като цяло ни се припокриват минусите на самсунга, но аз бих добавил и звукът като минус. В моя случай дилемата е между него и LG 47'' LA740. Там виждам по добър звук, по добър дизайн и нещо което мн ме привлича - меджик дистанционното на LG може да управлява приемника на булсатком (предполагам и на др оператори). Разликата в цената е +/- 30лв в момента.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #1487

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    "Смарт" дистанционното на Самсунг също може да управлява външни устройства (поне от прочетеното по форумите)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    35
    #1488

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Deyan Stoykov Виж публикацията
    Като цяло ни се припокриват минусите на самсунга, но аз бих добавил и звукът като минус. В моя случай дилемата е между него и LG 47'' LA740. Там виждам по добър звук, по добър дизайн и нещо което мн ме привлича - меджик дистанционното на LG може да управлява приемника на булсатком (предполагам и на др оператори). Разликата в цената е +/- 30лв в момента.
    Зависи за какво го ползваш. За мен най-важното е качеството на картината. Телевизия почти не гледам. Тук-там някой мач иначе основно филми. За звук ползвам външни устройства, така че не ми е минус.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #1489

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от miuen4o Виж публикацията
    Зависи за какво го ползваш. За мен най-важното е качеството на картината. Телевизия почти не гледам. Тук-там някой мач иначе основно филми. За звук ползвам външни устройства, така че не ми е минус.
    От това, което съм виждал (не в магазин, а в домашни условия) смятам, че LG-то не му отстъпва по качество на картината, даже напротив... и все пак въпрос на вкус

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    "Смарт" дистанционното на Самсунг също може да управлява външни устройства (поне от прочетеното по форумите)
    Някой има ли малко инфо... ако има нещо вярно в това,

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #1490

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Първоначално публикувано от svetlio1
    "Смарт" дистанционното на Самсунг също може да управлява външни устройства (поне от прочетеното по форумите)
    Някой има ли малко инфо... ако има нещо вярно в това
    Вярно е,но само донякъде...За да ги управлява трябва да ги разпознае,за тази цел има в комплекта на телевизора едно кабелче с инфраред,което се поставя на около 5 см. от външното у-во.Влиза се в спец. меню и се действа според указанията.Проблемът е,че тези у-ва са ограничени до определен брой в списък,който по принцип се обновява.Например,моят сат. приемник не ще да работи...,питах поддръжката,казаха че трябвало да е операторски...Иначе,ако ги разпознае поддържа и други у-ва,като Blu-rаy плейъри,ДВД-та,аудио уредби.Но това е малко шменти-капели... работа.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от georgimv Виж публикацията
    значи имам качена на флашка последната актуализация(1114) на софтуера
    но като ида на самата флашка не ми открива файла
    с SAMSUNG UE-32F6400 съм
    Не може да не може...
    Значи,като свалиш ъпдейта,той е в този вид : "T-MST12DEUC-1114.1.exe"
    Стартираш го и в резултат се получава жълта папка: " T-MST12DEUC".
    Флашката е препоръчително да е 2 ГБ /макар,че става и с по-голяма, и да не е менте/.
    Хубаво е и да се форматира.
    Записваш на нея САМО получената жълта папка!Преди да извадиш флашката от компа изпълняваш действието за безопасно изваждане,като щракаш върху USB-иконката долу в дясно в лентата на работния плот.
    След което я поставяш в ТВ-то и влизаш в менюто за актуализация -Актуализиране на софтуер-Актуализирай сега.Ако всичко е наред трябва да я разпознае и да предложи да актуализира софтуера.
    П.П.
    Ако пак не стане изтегляш ъпдейта отново,може да е имало грешка при първото изтегляне.
    Този пост е редактиран от satmann; 21-11-13 в 22:42.

  7. Lokoto
    Guest
    #1491

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Lokoto Виж публикацията
    Самсунг пак се издъниха. Пуснаха дефектна актуализация T-MST10PDEUC-1041.0, която е сгрешена - не може да се разархивира. Причината ???
    ВАЖНО!!! Не си и помисляйте да си слагате новата актуализация T-MST10PDEUC-1041.0. Страшно е бъгава. Да се надяваме бързо да пуснат нова, че бая народ е изгорял...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #1492

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Колеги, моля ви обяснете ми нещо за 3Д филмите. В Смарт хъба като влезна да гледам нещо на 3Д, картината е размазана и с активните очила се вижда перфектно. Като свалям 3Д филми от торент сайтовете обаче, картината се дели на 2 и като пусна 3Д режима и сложа очилата, 3Д-то е само в дълбочина. Не свалям правилните филми, що ли. Така и не разбрах само mkv файлове ли може да плейва вграденият плеър. Ако са iso, какво трябва да ги направя за да ги гледам с плеъра на ТВ-то. И дали проблема не е в ези mkv файлове, които са по 10-20 гигабайта. Демек, орязани. Исотата са по 40-на гигабайта. С две думи, какво и как..... за да ми е 3Д-то пред носа

  10. Member Аватара на legaltk
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    436
    #1493

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Lokoto Виж публикацията
    ВАЖНО!!! Не си и помисляйте да си слагате новата актуализация T-MST10PDEUC-1041.0. Страшно е бъгава. Да се надяваме бързо да пуснат нова, че бая народ е изгорял...
    По-конкретно?

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    531
    #1494

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Гласовият контрол на SAMSUNG UE-55F8000 работи ли реално и нормално , немога да резбера ъгъла на гледаемост на кой е по добър SAMSUNG UE-55F8000 или SONY KDL-55W905 ?
    Този пост е редактиран от ste1; 22-11-13 в 12:54.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1495

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от ste1 Виж публикацията
    Гласовият контрол на SAMSUNG UE-55F8000 работи ли реално и нормално , немога да резбера ъгъла на гледаемост на кой е по добър SAMSUNG UE-55F8000 или SONY KDL-55W905 ?
    http://d37ddz0i31n1wa.cloudfront.net...wing-angle.jpg

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1496

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте.Сложих новия firmware 1114.1 на моя Samsung UE-32F5500 и веднага намерих един проблем.Той е следния:

    -като се влезе в менюто "Социални" на Smart Hub-a по средата,където е правоъгълника за вписване на акаунта за Skype,от тази позиция като се даде наляво или надясно телевизора замръзва и след 4-5 сек. се рестартира.Само от тази позиция се получава това нещо.Ще помоля ,който е с този фирм да пробва дали и при него го има този проблем и да сподели после какъв е резултата.

    Снимах клип за да видите за какво става въпрос - https://www.youtube.com/watch?v=sUHEoQVY-Fs
    Този пост е редактиран от KING-T; 23-11-13 в 08:45.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    47
    #1497

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    при мен с F6400 го няма този проблем

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    244
    #1498

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Интересно. Значи при мен нещо не работи както трябва. Ще пиша на Samsung за това да видим какво ще измислят. Благодаря, за отговора .

    Пратих E-mail до Samsung.Ще видим какво ще отговорят.
    Този пост е редактиран от KING-T; 23-11-13 в 10:49.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #1499

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Lokoto Виж публикацията
    ВАЖНО!!! Не си и помисляйте да си слагате новата актуализация T-MST10PDEUC-1041.0. Страшно е бъгава. Да се надяваме бързо да пуснат нова, че бая народ е изгорял...
    Аз съм с нея и всичко си работи поне за сега....Но наистина има проблем с нея, то и Самсунг я изтеглиха от сайта си и върнаха 1040.2.Само ме е яд ,че се набутах щом в всички форуми реват от тази версия 1041

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #1500

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от KING-T Виж публикацията
    Интересно. Значи при мен нещо не работи както трябва. Ще пиша на Samsung за това да видим какво ще измислят. Благодаря, за отговора .

    Пратих E-mail до Samsung.Ще видим какво ще отговорят.
    Върни му заводските настройки и пробвай пак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе