Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 50 от 107 ПърваПърва ... 40484950515260100 ... ПоследноПоследно
Резултати от 736 до 750 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #736

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    А за UE-32F6400 тук има нов фърмуер. Може ли да се използва за моделите купени тук в България и дали някъде пише какво нова има в него.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #737

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от kotor4o Виж публикацията
    Сигурно е много добър, но не мога да си го позволя за съжаление...
    Ами тази цена не е много добра за лед тв.SAMSUNG 7 и 8 серия са даже по-скъпи.Така,че остава само :
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E
    Другите са голям компромис към качеството на картината,по-лесно е да избереш евтин тв отколкото на такава средна цена.
    Днес в Технополис има допълнително 11% отстъпка,така,че ти идва към 1200 лв.
    Ето едно от многото мнения за най-добрите
    http://www.digitalversus.com/tv-tele...ions-a404.html
    Този пост е редактиран от cable; 13-04-13 в 09:12.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    3
    #738

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    Ами тази цена не е много добра за лед тв.SAMSUNG 7 и 8 серия са даже по-скъпи.Така,че остава само :
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E
    Другите са голям компромис към качеството на картината,по-лесно е да избереш евтин тв отколкото на такава средна цена.
    Днес в Технополис има допълнително 11% отстъпка,така,че ти идва към 1200 лв.
    Ето едно от многото мнения за най-добрите
    Buyer's Guide: The Best 40'' to 47'' Televisions
    Благодаря cable, ще ги разгледам

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    9
    #739

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    за 1500 може да си вземеш 40ES6800 ... 400 hz smart ...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    10
    #740

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    Преди 2 седмици от ТМ си купихме Samsung 46ES7000. Беше изкаран на витрина и до него беше поставен Samsung 46ES8000. Двата работеха на един и същ HD канал и след моя молба настройките на картината на двата телевизора бяха направени абсолютно идентични. Имаше разлика! Осмата серия имаше някак по-светъл, по-ярък, по-жив и контрастен цвят. Честно казано той ми хареса повече, но не ми се даваха 500 лева отгоре и реших все пак да взема ES7000. Но все пак тази по-добра картина на осмицата не ми даваше мира. Имам един приятел - управител в един от ТМ, обадих му се и му обясних какъв е проблема и той каза че ще ми намери чисто нова неразпечатвана бройка на 46ES7000 и ще ми я подмени (моята беше витринна, тъй като нямаше друга бройка в магазина). Днес отидох в същия ТМ, смених си моята седмица с чисто нова и отново я пуснахме до въпросния 46ES8000. Отново картината на осмицата беше видимо по-добра. Имаше няколко човека около мен, които също потвърдиха че е така. Един от консултантите каза че наистина този телевизор има по-ярка и контрастна картина от всички останали в магазина и че хората винаги се спирали при него! Каза че действително картината е 2 пъти по-ярка и контрастна от седмата серия! Не мога да приема че при два поредни телевизори седма серия които сменям би могъл да има проблем! Не знам как да си го обясня? Винаги съм мислел че матрицата на 7-ма и 8-ма серия са едни и същи. Техническите им характеристики – също. Би следвало разликата да е само в дизайна! Откъде тогава се получава тази видима разлика в картината. Започвам да си мисля че някой е променял настройките на 8-цата от сервизното меню. Дайте съвет моля? Как да постъпя?

  7. Junior Member Аватара на MUERTE
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    30
    #741

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от kotor4o Виж публикацията
    Здравейте! Много моля за мнение и се извинявам предварително ако питам за нещо обсъждано назад в темите, но доста се рових и не мога да се ориентирам, пък и съм начинаещ :rolleyes:
    Каня се да си взема някакъв модел лед телевизор на Самсунг - около 40-42 инча, ще го ползвам най-вече като втори монитор на компютъра, за гледане на филми. Телевизия не гледам. Не са ми нужни многото функции на Смарт телевизорите - едва ли ще ги ползвам. Стаята е светла, но може да се затъмни без проблем, държа най-вече на качествена картина. Бюджет до 1500 лв. Много ще се радвам на препоръки и предварително благодаря за помощта
    П.П. Един приятел ми препоръча този модел - http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40es6710
    Которчо вземи това SAMSUNG UE-40F6500 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria. Модел 2013 и парите му са доста добри в момента.
    Но наистина, както каза и някой по-горе, ако се напънеш още малко - изобщо не се замисляй - http://www.technomarket.bg/products/...590b-2xtdg-br7 с блу рей плеър и очила в комплекта.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,460
    #742

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от sppmaster Виж публикацията
    А за UE-32F6400 тук има нов фърмуер. Може ли да се използва за моделите купени тук в България и дали някъде пише какво нова има в него.
    Може - продаваните в Румъния и България модели са едни и същи.

    Цитат Първоначално публикувано от vasoka Виж публикацията
    Здравейте,

    Преди 2 седмици от ТМ си купихме Samsung 46ES7000. Беше изкаран на витрина и до него беше поставен Samsung 46ES8000. Двата работеха на един и същ HD канал и след моя молба настройките на картината на двата телевизора бяха направени абсолютно идентични. Имаше разлика! Осмата серия имаше някак по-светъл, по-ярък, по-жив и контрастен цвят....
    Като хардуер 8000 и 7000 са едни и същи /дори фирмуера е един и същ - може сам да провериш/ - разликата е основно в дизайна. Това че си видял разлика в яркоста при един и същи режим, вероятно се дължи на различни заводски настройки в сервизното. Яркоста не е показател за качество на картината, освен това, увеличената прекомерна яркост води до болки в очите при продължително гледане. Радвай се на новият си телевизор и не се вталявай толкова.
    Да му мислят тези дето са дали 500 лева отгоре /за 8000/ заради едно маркетингово название (локалното затъмняване което е софтуерно) и един дизайн.

    Ако толкова много държиш на увеличена яркост, потърси собственик на модела 8000, който да ти изпрати стойностите в сервизното меню, а ти да ги въведеш в сервизното меню на твоят телевизор. Обаче ако се наложи да го носиш в сервиз и техниците установят, че си променял параметри - може да се простиш с гаранцията на телевизора.


    http://www.fullhd.gr/reviews/tv-tear...-teardown.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-13 в 16:58.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    8
    #743

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от enen Виж публикацията
    Не мога да свържа ТВ-то към компютъра с ЛАН кабел. Връзката е ПС - Рутер - ТВ. Търсих 2 часа и нищо не мога да намеря. Може ли да напишете какви стъпки трябва да следвам? Спирам firewall-a и real-time protection-a на Авирата. Още в началото като пусна Allshare софтуера при търсенето не може да осъществи връзка: "Сървърът за споделяне на Моят компютър не работи." От друга страна телевизора вижда някак мрежата, появява се Allshare, за мрежата казва, че е свързан. И компютъра някак намира телевизора защото на Инструменти -> Настройки -> Плейър ми изписва точния модел и IP-то на телевизора. Но не мога да добавя папка. След като я избера и дам ОК вади грешка: "Неправилно име на сървър". Помощ.

    Допълнителна информация:
    ТВ: UE32EH6030
    ПС: Win XP SP3
    Рутера автоматично си задава IP адресите. А и на компютъра виждам телевизора (IP, точен модел), но като дам да се свързва не става.
    Извинявам се, че си ъпвам сам поста, но няма ли кой да помогне за моята ситуация?

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,460
    #744

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от enen Виж публикацията
    Извинявам се, че си ъпвам сам поста, но няма ли кой да помогне за моята ситуация?
    Ако не се лъжа този модел не подържа DLNA
    UE32EH6030W - СПЕЦИФИКАЦИИ | SAMSUNG
    За по-сигурно звънни на Самсунг в Понеделник и ги попитай
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-04-13 в 18:41.

  12. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    5
    #745

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,
    Имам малко по-специфичен проблем. Днес родителите ми са си купили телевизор Самсунг 40F6100aw. В магазина са им казали ,че си има всичко. Това като отговор на въпрос дали могат да го използват в домашна мрежа. Отделно работниците в магазина не са искали да отворят кашона да го пуснат ,за да го пробват дали работи, не са пожелали дори да го отворят за оглед. Незнам обаче поради каква причина родителите ми все пак решават да го вземат и остават изненадани от факта ,че няма лан порт след като се прибират и го разопаковат.
    Единият ми въпрос към вас е дали има някаква wifi вградена функция и ако не дали може да се сложи усб стик (имам такъв който работи без проблем с d550 той дали ще стане?) ?
    Другият ми въпрос е, при тези обстоятелства дали могат да го върнат и заменят за друг модел (на сходна цена съответно) ?

    Предварително ви благодаря

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ако не се лъжа този модел не подържа DLNA
    UE32EH6030W - СПЕЦИФИКАЦИИ | SAMSUNG
    За по-сигурно звънни на Самсунг в Понеделник и ги попитай
    Всъщност има:
    Smart Convergence

    • Наличие на "Allshare" (на базата на DLNA)

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    64
    #746

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте, може ли Христослав или някой който се е интересувал да коментира възможностите за инсталиране на Skype на LE46C650 изобщо на "С" сериите - Samsung TV Skype Cameras - SamyGO

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    38
    #747

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте,

    Вчера си купих SAMSUNG UE-32EH5300 за 539 лв с ваучер от цифровизацията, сега го разучавам, пасна ми като размер, не не съм му бучнал ЛАНа още да видя какви възможности има.

    Има ли нещо специално на което да обърна внимание ?

    Благодаря предварително

    Поздрави

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    89
    #748

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Каква е разликата, между F6670 и F6800. Данните на 6670, изглеждат по-добри

    Другият ми въпрос е: предложете модел, от, тази година, до 3000лв. - за познат е и да е 55"
    Този пост е редактиран от jabkata; 14-04-13 в 10:13.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    9
    #749

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    86
    #750

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46ES5500

    Хубав ли е този телевизор, могат ли да се гледат филми от флашка и да вървят нормално субтитрите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе