Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 60 от 107 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно
Резултати от 886 до 900 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #886

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Всичко е разкачено - резултат няма. И няма да го нося, а те ще дойдат да го вземат утре (понеже бил голям). Това последното благодарение на call center-a на samsung.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #887

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от epro_HD Виж публикацията
    Току що обнових до версия 1034.1. Мисля ,че са поправили проблема с картината на SD каналите.Лично мен това ме вълнуваше.Да се надяваме да не са развалили нещо.Поне за сега не забелязвам
    Онлайн ли го ъпдейтва или с флашка ? При мен онлайн ми казва, че съм с последната версия (1033.1)

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #888

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Онлайн ли го ъпдейтва или с флашка ? При мен онлайн ми казва, че съм с последната версия (1033.1)
    С флашка . И на мен ми изписа ,че няма нова версия.До сега все съм обновявал онлайн.Но последния път като ми набута тази версия 1033.1 а на сайта въобще нямаше такава.Качвай смело по добре е от 1033.1

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    176
    #889

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    сега пуснах проверка за актуализация на 40f6500,дава ми че съм с версия 1003,и ме кани да обновя до 1011...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #890

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Потвърждавам проблема с качеството на картината на SD канлите при гледане на DTV в firmware 1033.1 е оправен в firmware 1034.1. Препоръчвам всички който са качили версия 1033.1 да обновят до версия 1034.1

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,519
    #891

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Play your Personal Cloud: Introduction to HomeSync and App development reference | SAMSUNG Developers



    http://reviews.cnet.com/digital-medi...-35619600.html

    С приложението HomeSync арр, което може да се свали от Google Play, имате възможност да управлявате информацията в сървъра, да споделяте снимки или да конфигурирате различните акаунти. Всъщност може да активирате до 8 акаунта плюс този на админа, а всеки един от тях може да закачи до 6 устройства.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.homesync&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zZWMuYW5kcm9pZC5ob21lc3luYyJd


    http://translate.google.bg/translate...%3DUN75F7200AF
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-05-13 в 20:45.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #892

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Я това изглежда и красиво, освен, че е практично. Бих си го взел с кеф. Дори ще преглътна, че е с Андроид.

  10. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #893

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    По закон имаш 3 дни след покупката да го върнеш и замениш с друг - без никави обяснения. А ако управителят ти е приятел можеш и до 7 дни...
    Върнах го но сервиза твърди че телевизора няма такива облаци. Ще го пращат на самсунг за мнение.Няма такъв закон за 3 те дни, има за 7 дни ако е онлайн покупка.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #894

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Баси, за сефте ми се случи телевизора да не подкара филм....

    Samsung 40EH5450

    Свалих си Mission Impossible, в MKV, 15 GB (Full HD 1920x1080). Започва да го "Load"-ва и изобщо не изгрява. Спира телевизора и се рестартира на TV. Пробвах няколко пъти и все същото....

    Не е от флашката - последните дни гледах доста неща от нея. Освен това е сравнително бърза (не допускам че може да е бавна и оттам да е проблема). Файла вярно е голям, но и друг път съм пускал 14-15 GB филми и си тръгваха без проблем....

    Какво стана - направо ми разби чувството за перфектност, което имах с телевизорчето до момента.... пак казвам - за първи път нещо не ми тръгна...

    Някакви идеи от какъв може да е проблема ?! Все пак големината да го е озорила ?!?

  12. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #895

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Бастен пробвай този филм на друг ТВ - може да е от релийза... Иначе мен ме интересува как е подсветката на тъмно с тъмен екран? Има ли заоблачаване или някакви светлинки да прозират?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #896

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Бастен пробвай този филм на друг ТВ - може да е от релийза... Иначе мен ме интересува как е подсветката на тъмно с тъмен екран? Има ли заоблачаване или някакви светлинки да прозират?
    Ами за съжаление, нямам друг телевизор с USB за да пробвам.... иначе пробвах да подкарам филма от компа през USB и си тръгна без проблем... наистина нямам идея.

    Относно неравномерната подстветка - не съм голям специалист, но мисля че при мен вероятно има такава... При чисто черен екран ми се стрвуа че в лявата част малко белее. Въпроса е че това го констатирам само и единствено в случайте в които по някаква причина на ТВ канала, който пусна няма сигнал и респективно имам чисто черен екран... При нормалната употреба (гледане не телевизия и филми) по никакъв начин не си личи. Специално съм се заглеждал в тъмни сцени на филми или подобни - по никакъв начин няма нещо, което да се забележи дори да се напъваш. Но при чисто черен екран в статичен режим, си има една по-светла област... но както казах, на практика не ми се случава да гледам черен екран....

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #897

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Бастен изпрати ми линк на релийза (на лично) да го изтегля да изпробвам при мен дали ще тръгне.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    56
    #898

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Да споделя още неща за подобренията в версия 1034.1 на firmware. Smart Hub зарежда мигновено...Обновен е YouTube няма забивания и като се пусне видео клип лентата за навигация е леко променена по голяма е от преди и се управлява много по лесно...това е са сега.

    - - - - - - - - - -

    Някой знае ли защо като ползвам YouTube на телевизора на някой клипове ми изписва трябва да сте поне на 18 години за да гледате този клип и ме прехвърля на следващия.От никъде не може да се промени тази забрана за 18 години ?
    Влад 81 одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #899

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Отнесох един 40EH6030 за спалнята и довечера ще настъпи момента на истината с подсветката... Сега му сканирам каналите...

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #900

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Бастен изпрати ми линк на релийза (на лично) да го изтегля да изпробвам при мен дали ще тръгне.
    ОК, Пуснал съм ти линк на лично... наистина ще ми е любопитно да видим дали при теб ще тръгне...

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Отнесох един 40EH6030 за спалнята и довечера ще настъпи момента на истината с подсветката... Сега му сканирам каналите...
    Честито. Дълги безпроблемни дни с него и със здраве да си го ползваш.

    И дано нямаш проблем с подсветката...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 60 от 107 ПърваПърва ... 1050585960616270 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе