Вижте резултатите от анкетата: Как бихте оценили картината на вашият телевизор Samsung ?

Гласували
221. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Много добра

    147 66.52%
  • Добра

    48 21.72%
  • Задоволителна

    16 7.24%
  • Приемлива с много компромиси

    6 2.71%
  • Категорично не ми харесва

    6 2.71%
Отговори на анкетата
Страница 92 от 107 ПърваПърва ... 42829091929394102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,366 до 1,380 от общо 1600
Like Tree58Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #1366

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    @Dominator Така ли ?3.pngМаркирам и ги копирам 4.png и после излиза това 5.pngсамо видеото.
    Този пост е редактиран от лисо; 14-10-13 в 00:39.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1367

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Лисо имената на двата файла - видео и титри трябва да са в една папка и с еднакви имена! Само разширенията им са различни- в твоя случай видеото е .mkv а файла с превода .srt !

    Пробвай да спазваш разделите - тук е за тв...
    лисо одобрява това.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1368

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Интересувам се, има ли смисъл да ъпдейтвам firmware на Samsung F6500 до последната излезнала - 1112.2? В момента съм с 1105?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    34
    #1369

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някой има ли представа това с замазването на картината дали е само при самсунг? При филипс от 7ма и 8ма серия някой виждал ли е как се представя вътрешния цифров тунер?

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    8
    #1370

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от Van Basten Виж публикацията
    Баси, за сефте ми се случи телевизора да не подкара филм....

    Samsung 40EH5450

    Свалих си Mission Impossible, в MKV, 15 GB (Full HD 1920x1080). Започва да го "Load"-ва и изобщо не изгрява. Спира телевизора и се рестартира на TV. Пробвах няколко пъти и все същото....

    Не е от флашката - последните дни гледах доста неща от нея. Освен това е сравнително бърза (не допускам че може да е бавна и оттам да е проблема). Файла вярно е голям, но и друг път съм пускал 14-15 GB филми и си тръгваха без проблем....

    Какво стана - направо ми разби чувството за перфектност, което имах с телевизорчето до момента.... пак казвам - за първи път нещо не ми тръгна...

    Някакви идеи от какъв може да е проблема ?! Все пак големината да го е озорила ?!?
    Имам 46f6670 от месец и го ползвам само за филми от външен хард без външно захранване WD последен модел 1TB. Свалям си mkv 5-10 GB 720 или 1080p. Забелязвам много често на различни филми, че звука започва да се разминава с картината, но малко - под 1 сек., но много дразни. Оправя се като изляза от филма без да изкл. TV и го пусна пак - оправя се, но след известно време пак и така отново.
    Още един проблем - дава, че файла не се поддържа на 21.Grams.2003.1080p.DTheater.x264-C100 и на семпъла му, на компа си тръгват нормално.
    Виждате ли проблем в плеъра?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    71
    #1371

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Имам същия(46f6670) телевизор и за съжаление мога та потвърдя, че плеъра има някой недостатъци.Понякога когато се натрупа много хронология и файла е или калпаво кодиран или голям може тв-то да забие и да рестартира телевизора.Когато прави първо сканиране на голям диск също може да блокира.Не успях да си избера звукова пътека по избор с червения бутон от .ts файл или да му извадя субтитрите....Има косури , но въпреки това според мен плеърът на Samsung е най-добрият спрямо другите марки

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    1
    #1372

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте. Видях, че доста от Вас притежавате F6670, точно на този модел съм се спрял и аз. Видях и какви плусове и муниси сте написали за конкретния модел. Въпроса ми е как стой въпроса със лошата подсветка или така наречения "clouding". Видях, че този модел има micro-dimming, но дали в действителност помога поне за намаляването на този проблем. Някой от Вас да е забелязал някаква неравномерна подсветка на загасена лампа ?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,179
    #1373

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Проблема е индивидуален зо всеки телевизор , така че не може да се каже общо за модела. Трябва да се види конкретната бройка.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    20
    #1374

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Аз имам 6670 от около седмица и досега нито на тъмно , нито на светло не съм забелязъл някаква фрапираща неравномерност в подсветката. Единствено , когато екрана е бял в краищата се виждат едни леко по-тъмни петънца, за който обаче трябва целенасочено да се загледаш. Много съм доволен от избора , който направих. В крайна сметка обаче, за да се наслади човек максимално на такъв телевизор, трябва качествена телевизия, пък в Б-я такава лиспва май . Онзи ден свалих един Блурей филм 45 гб, верно 3 дена го дърпах, но после гледането си беше истинска наслада за сетивата. Моя съвет, на обикновен телезрител е, че трябва конкретния телевизор да се избира на място, а разните ревюта из интернет, могат единствено да те насочат към конкретен модел, но човек не трябва да им се доверява напълно. Конкретно за 6670 на доста места пишат, че има малък ъгъл на гледане,аз такова нещо не съм забелязъл. От какъвто и ъгъл да гледам, цветовете нито избледняват, нито се променят, черното си е черно, и ако дават бой на негри в тъмна нощ ) един негър няма да можеш да видиш.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    239
    #1375

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    С най-добри чуства. Добро черно имаш, когато при бой на негри в тъмна нощ различаваш кои са участниците в боя, още по-добре е ако им различш и дрехите, косите без да изсветляваш самата нощ. Ако пък наблизо свети примерно нощна лампа и светлината и по-никакъв начин не променя черното, тогава си постигнал съвършенството.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    20
    #1376

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Имах предвид, че черното си е черно, а не синкаво, сивкаво, или избледняло. Естествено, че се различават участниците, а не всичко е една чернилка, просто се изразих доста образно Това за което говорих ти не е ли повече въпрос на контраст и т.н. Както и да е за мен този телевизор е много удачно попадение, без да имам претенциии на специалист и опит в областта, съм един нормален потребител.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    69
    #1377

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Цитат Първоначално публикувано от tacho5 Виж публикацията
    Здравейте, и аз имам едно питане има нова версия на фърмуера 1040. Моята е 1036, но като задам на телевизора да качи новата версия ми изписва "за вас няма нови актуализации" да чакам ли друга версия или да я качвам с флашка? И другия въпрос е има ли нещо подобрено. ES6530
    Oпитайте да актуализирате с USB стик .. има някои подобрения, като връзка със Samsung и други.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #1378

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Точно така както го казва adler22 За F6670 " нито на тъмно , нито на светло не съм забелязъл някаква фрапираща неравномерност в подсветката. Единствено , когато екрана е бял в краищата по скоро в Ъглите се виждат едни леко по-тъмни петънца, за който обаче трябва целенасочено да се загледаш."

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    18
    #1379

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Някакви мнения за SAMSUNG UE-55F6100,интересува ме само качеството на картината в 2д и 3д,нямам нужда от смарт приложенията.?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    35
    #1380

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 5/

    Здравейте. Имам следния проблем. Закупих следната превъзходна клавиатурка:
    Безжична Клавиатура с Tuchpad за компютър и SMART TV ТЕЛЕВИЗОР - 31363801 | Електроника, битова техника - Компютри, периферия - Аксесоари, части за компютри, периферия
    Работи на всякакви телевизори, няма драйвери за инсталиране. Включваш ресивъра и започваш. Да, но на моя SAMSUNG UE46ES6530 не стана. Включвам ресивъра в USB-то, разпознава ми клавиатурата, модела, предлага ми да настроя език и... до там. Нито гък нито мък. Някой знае ли дали ТВ-то има някаква защита с/у ползване на клавиатура различна то тяхната. И евентуално как да премахна тази защита. На всякакви други телевизори работи безупречно. На лаптопа също. Само на моето телевизорче не иска.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1307
    Последно: 26-05-11, 15:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе