Страница 9 от 88 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно
Резултати от 121 до 135 от общо 1320
Like Tree121Одобрявам

Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #121

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от ievtimov Виж публикацията
    По-назад бях се оплакал от 46F6670, че няма контраста като на стария ми 40D6100.Разбира се стария е с Ultra Clear Panel, но все пак разликата беше голяма.
    Изключих Digital Clean View на 46F6670 и контраста светна като сега не отстъпва на стария.Много голяма е разликата с включен и изключен Digital Clean View.Докато при стария с включен/изключен все си е добре.
    Та сега съм много доволен и ще си го гледам , защото много се бях навил да го продавам.
    Така че пробвайте да изключите тази функция
    Колега,я кажи тази опция има ли я в 6500 и ако да,как е изписана в българското меню и къде се намира.Любопитен съм да видя дали наистина има такава разлика,за каквато говориш и може ли да се изцеди още качество от картината по-специално при SD каналите?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    4
    #122

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте, бих искала малко помощ за избор на телевизор. Спряла съм се на два модела: SAMSUNG UE-32F5000 и UE-32F5500. Въпросът ми е ако интернет връзката не е толкова важна, заслужава ли си по-скъпия UE-32F5500? Благодаря!

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #123

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Не, не си заслужава.

  5. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    4
    #124

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Категоричен отговор, благодаря!

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #125

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Категоричен , но субективен . На теб може да ти потрябва тази екстра след време и .....

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #126

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Nasko Hristov Виж публикацията
    аз ползвам AllShare и досега не са ми забивали филми, но не съм пускал големи файлове (над 10ГБ, както казваш)... лаптопът ми и ТВ-то са свързани с рутера с ЛАН-кабели...
    не винаги го прави и не мога да разбера точно защо, но понякога както филмът си върви, ми прекъсва интернета - предполагам, че ми забива рутера (Linksys WRT54GS) - или го претоварва или нещо му човърка настройките на айпитата...
    Информацията, която минава през рутера е доста голяма при поточното видео и големи филми с много качествена картина изискват още повече и това всяка секунда. Възможно е да се претоварва рутера и да забива понякога.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на satmann
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    59
    #127

    Thumbs up Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от alex78 Виж публикацията
    Там в магазините пробвах поне десет други модела - F6400 (това е най-ужасната подсветка, която съм виждал в ТВ от над 900 лв.! -долната половина екран е тъмно сива!)
    Глупости на търкалета.....!
    Явно бройката от този модел,който си гледал е имала някакъв дефект.Имам същия телевизор и няма никакви проблеми с подсветката.

  10. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #128

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    На днешни времена се гледа конкретната бройка , а не кой я е произвел и кой модел е . Има брак навсякъде .
    satmann одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #129

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Преди няколко поста писахте, че има HBO Go за Самсунг - днес проверих в смарт хъба и не го откривам... телевизора е Д6000 ако е от значение... Мерси предварително за инфото.

  12. pab
    pab е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    75
    #130

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от collapse Виж публикацията
    Преди няколко поста писахте, че има HBO Go за Самсунг - днес проверих в смарт хъба и не го откривам... телевизора е Д6000 ако е от значение... Мерси предварително за инфото.
    На 55F8000 излезе директно по този начин:HBOGO.jpgИзлиза на първо място в списъка "Най-известни" на Samsung Apps, но не излиза в списъкс на изтеглени приложения и не може да се деинсталира. С последна версия на фърмуера съм 1112.6, ако това е от значение.

  13. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #131

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от collapse Виж публикацията
    Преди няколко поста писахте, че има HBO Go за Самсунг - днес проверих в смарт хъба и не го откривам... телевизора е Д6000 ако е от значение... Мерси предварително за инфото.

    SAMSUNG

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #132

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Съдържание и услуга на Samsung | За нас
    Цитат Първоначално публикувано от collapse Виж публикацията
    Преди няколко поста писахте, че има HBO Go за Самсунг - днес проверих в смарт хъба и не го откривам... телевизора е Д6000 ако е от значение... Мерси предварително за инфото.
    https://www.samsung.com/us/article/k...r-apps-hbo-go/

    https://www.samsung.com/us/appstore/app/G00001472450

    SAMSUNG - HBO GO customer reviews - product reviews - read top consumer ratings

    Samsung Smart TVs: using HBO GO app, Comcast / Xfinity not listed as a supported TV provider for activation!

    HBO GO Bulgaria for Android

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    15
    #133

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    При мен излезе. ES5500

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #134

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от alex78 Виж публикацията
    Ми за два дни пробване мога да кажа че Samsung F6510 е чудесна машинка. Изненадващо добре се справя с SD кабелните канали и дори аналогови такива се гледат поносимо хаха. Важно - ИМА ШИМ! не се усеща с просто око, но с камера и молив да. При малко пипане по настройките на подсветката и Моtion-а бързите кадри направо станаха идеални. Мен това най-много ме интересува за ТВ. Да, цветовете не са толкова остри както примерно при Сони W650 и нагоре, но пък си ги направих почти такива и са по-естествени. За смарт функциите почти нищо не мога да кажа - пробвах повечето - задоволително бачкат. Не ми остава време да сваля някое качествено 3D и да пробвам опцията. Трябва да ви предупредя обаче че за F6510 очила в цената няма- купуваш си кутийка с два броя за към 60 лв. общо
    Още не съм влизал в сервизното меню ама и не смятам да го правя, панела според мен си е 100 херцов реални такива и е от по-евтиния вариант матрица PSA мисля. Пък чие производство е незнам. относно подсветката - доста е равномерна, само много леко се забелязват по-тъмни ъглите, но казвам - мнооого леко. Там в магазините пробвах поне десет други модела - F6400 (това е най-ужасната подсветка, която съм виждал в ТВ от над 900 лв.! -долната половина екран е тъмно сива!) както и други - с най-чиста подсветка са Сони-тата от W650 нагоре но насичат заради 50-те херца.
    П.С. Нещо не мога да изкарам достатъчно на брой некодирани цифрови канали, незнам защо. Пробвах на други региони, защото на стария ми ТВ като сложиш автоматично сканиране за регион Германия а не България намираше двойно повече цифрови канали (говорим ползвайки само тунера, без декодери и Камодули). Но 6510 няма регион Германия, странно защо.

    Може ли настройки за картината?

    Благодаря!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #135

    Отговор: Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Може ли настройки за картината?

    Благодаря!
    Нека и аз да помоля колегата да постне настройките, които е правил, за да сравним с нашите и да пробваме неговите, ако има разлика. Надявям се, че след третата такава молба най-накрая ще откликне. И аз благодаря предварително!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 9 от 88 ПърваПърва ... 78910111959 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1697
    Последно: Вчера, 21:24
  2. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  3. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  4. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  5. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе