Резултати от 1 до 7 от общо 7

Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    77
    #1

    Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    Здравейте. Преди около месец си закупих Samsung JU6400, 40 инча. Днес направих малко промени по настройките на картината и нямаше никакъв проблем. Като цяло, до днес не е имало никакви проблеми. Изключих телевизора и отидох на кафе. Преди 5 минути се прибирам, включвам го, в първия момент ми даде чисто зелен екран със звук и реших, че е някакъв проблем с антената. Извадих антената, сложих я пак, но ефект няма. Изключих телевизора от дистанционното включих го пак, същата работа - черен екран и звук. Възможно ли е да съм натиснал някакъв режим при настройките (не ми изглежда възможно, но все пак да питам) или да го нося в магазина? Ако няма такива режими, някой запознат ли е с КЗП? Имам ли право да върна стоката или да изискам да бъде заменена с нова ако тя получи несъответствие, за което не съм виновен аз и ако е изминал по-малко от 1 месец (или 10, 15, 20 дни...) от закупуването и? Само да спомена, че телевизора все още не е свързван към интернет и не са правени никакви ъпдейти. Благодаря!
    Този пост е редактиран от RitmoDelMar; 26-06-16 в 00:08.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,421
    #2

    Отговор: Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    Има звук, но няма картина? В сервиз...

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    77
    #3

    Отговор: Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    И аз така предположих, особено с този зелен екран в началото... Благодаря. Относно другата част - дали има някакъв член, който гласи, че трябва да го сменят с нов, при положение, че е на няма и месец?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,246
    #4

    Отговор: Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    До 3-я ден, ако е закупен от магазин и до 14-я, ако е по интернет по ЗЗП.
    Другото е според политиката на магазина. Но не вярвам да го сменят, ако са минали повече от 14 дни.
    Но нищо не пречи да пробваш, нали?
    Успех!

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    77
    #5

    Отговор: Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    Веригата е Те*нополис и честно казано не вярвам да има шанс, но ще пробвам. Благодаря на всички за мненията.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,246
    #6

    Отговор: Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    Аз съм сменял точно там, но дребна бяла техника за 60лв. Но на втория ден и нямах проблеми.
    Друг вариант е да се обадиш/пишеш на Samsung България за проблема.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2016
    Мнения
    77
    #7

    Отговор: Изгорял ли ми е телевизора JU6400?

    Ще звънна и на КЗП, и на Самсунг. Знам, че почти няма шанс за замяна с нов, но искам да съм сигурен, нищо не ми пречи. Кофти е, когато си купиш нещо сравнително скъпо и преди да е минал месец, то вече да е развалено. Връщат ти го, работи, но въпреки, че е в теб само 40-50 дни, ти вече знаеш, че уж ново, то не е съвсем ново.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Изгорял пиксел - ПОПРАВКА?!?!
    От radop във форум Общ - хардуер
    Отговори: 25
    Последно: 29-11-16, 21:30
  2. Отговори: 4
    Последно: 22-03-16, 14:50
  3. Въпрос за изгорял процесор
    От magnum6671 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 09-09-12, 09:18
  4. Изгорял пиксел
    От bazel във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 10-03-10, 17:03
  5. как се познава изгорял пиксел
    От mstanislavov във форум Телевизори
    Отговори: 18
    Последно: 08-02-07, 16:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе