Страница 12 от 72 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1080
Like Tree203Одобрявам

Samsung телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    113
    #166

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Това със stutter-a и аз го видях, на мачовете се появява за секунда през около 10-15 минути. Мен лично не ме дразни.
    Иначе ми е интересно дали при външен тунер как би се проявило, тоест дали проблема е CI модула/вътрешния тунер.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #167

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    С външен тунер (IPTV на Mtel) няма накъсвания. Явно е нещо с CI модула.

  4. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #168

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    И при външен го има - хората се оплакват че даже точно като си вържат Сетоп Бокса на Sky и го прави! Говорим само когато канала се предава в 1080i .

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #169

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Значи аз съм или "кьорав" или имам късмет с моя 49KS7002. А не е като да не гледам спортни предавания. Ако ми накъсва нещо макар и на 10 минути, много бих се дразнил.

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #170

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ако ти е настроен на 720р или 1080р СТБ явно няма проблеми .

    п.п. ти кога взе 49KS7002 , да не разкара Пилипса ? Как е HDR от PS4pro, а и спрямо Филипс-а?

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #171

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Външният ми приемник е 1080i За качеството на картината и лаг-а няма какво да говорим , Самсуняка е на светлинни години пред Philips-a.
    svetlio1 и frodo харесват това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #172

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    това с регионите го обсъждахме преди време....при смяна на държавите пак няма hbbtv

    в интерес на истината не фигурират държави като германия финландия или някой по западни страни

    наи вероятно както беше писал svetlio1 му е заданен източна европа като регион в сервизното
    Само в 25 страни по света има поддръжка на HbbTV
    http://www.yozzo.com/images/stories/HbbTV-worldwide.jpg
    нека пробва с Полша, Австрия, Словакия....въпреки, че няма сигурност дали М-сат го предават правилно. Може от там да са проблемите - нали е тестово.


    See what's new in Samsung's 2017 Tizen Smart TVs - FlatpanelsHD
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-01-17 в 19:02.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #173

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Христослав2, мсат го предават както си трябва, проблема е ,че самата функция е ДЕактивирана в менюто на телевизора и то съответно скрито. Трябва да се смени региона на телевизора от сервизното, след това да се активира хббтв, но по-принцип разбрах, че специално със самсунзите имали проблеми от мсат, най-вероятно заради тия магии с регионите.
    frodo одобрява това.

  11. Member Аватара на brabusbg
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    487
    #174

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от TUISTERa Виж публикацията
    Христослав2, мсат го предават както си трябва, проблема е ,че самата функция е ДЕактивирана в менюто на телевизора и то съответно скрито. Трябва да се смени региона на телевизора от сервизното, след това да се активира хббтв, но по-принцип разбрах, че специално със самсунзите имали проблеми от мсат, най-вероятно заради тия магии с регионите.
    Oф дано не си прав Макар да съм сигурен че това което казваш е така!
    P.S.
    Във Facebook следя темите и дискусиите на доставчика на тази услуга Hybrida HBBTV.
    Ето докъде са стиганли и те:
    За съжаление изглежда Самсунг просто отбиват номера. От името на няколко кабелни оператора беше изпратено и предадено лично писмо с молба за активация на HBBTV на представителя на Самсунг за Европа. С писмото е запознат и президента на HBBTV организацията. Активацията не зависи от HBBTV организацията. Представителя на Самсунг ни препоръча да се свържем на местно ниво със Самсунг. Те обаче не си правят този труд. С други думи, от Самсунг зависи да се активира HBBTV и Самсунг се оправдават, че не е активирано.... На следващият етап, когато стартираме с рекламната кампания специално ще уведомим потребителите да не си купуват Самсунг ако искат интерактивност.
    Цитат Първоначално публикувано от frodo Виж публикацията
    брабус пробвай така,че ми е интересно дали ще ти хареса...малко мешавица ама

    баланса на бялото като на от avforums......
    ........
    Пробвах твоя вариант, само че сега виждам че ти при твоя Вариант си използвал Цветова област на Steve Withers (avforums), a това не го забелязах снощи и оставих на Дарко.
    В този вариант не ми допадна картината - стана доста светла с повече judder (никога не съм знаел как точно да го нарека това на български), с повече артефакти около обектите и логата на програмите (било то движещи или не).
    Ще пробвам довечера и с Цветовата област от Steve Withers.
    Този пост е редактиран от brabusbg; 27-01-17 в 11:02.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    7
    #175

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Външният ми приемник е 1080i За качеството на картината и лаг-а няма какво да говорим , Самсуняка е на светлинни години пред Philips-a.
    Интересно ми е на какво се базира това мнение? В събота ходих до една от веригите да проверя кога се очакват моделите за 2017 и дали има изглед цените на предшествениците им от 2016 да паднат по-ударно докато изчистят старите серии. Оказа се, че и Самсунг, и Филипс предлагат 8-ма серия, които са си конкурентни. Ценово се позиционират почти еднакво - 3300 и 3500 за размера, който ме интересуваше. Двата модела стоят един срещу друг, а от видяното Филипса биеше Самсунга и то сериозно. Затова съм учуден от този коментар. Вървеше клип с костенурките нинджа - екшън сцена с много динамика. Определено картината на Филипс беше по-добра. Цветовете на Самсунг въобще не преливаха гладко, поне в сравнение с Филипса, а лицето на Меган Фокс изглеждаше абсурдно оранжево. Все едно и тя е анимационен герой или носи много тежък и при това кофти нанесен грим На Самсунга този клип се редуваше със серия от пейзажи, които изглеждаха изумително, но от консултантите разбрах, че това са клиповете от Самсунг, които са специално оптимизирани за серията и не са показателни. Едва ли някой ще се учуди, че най-много ми харесаха OLED-ите на LG, но цените са ми височки за съжаление.

    Иначе за 2017 моделите на Самсунг уж се чакали до средата на февруари, а на останалите към края на март. Сериозни намаления ще има само на мостри, но не и на неотваряни телевизори в кашони. Цените на новите модели на Самсунг се очаква да са с 10%-15% над финалните цени на братчетата им от 2016 г., които в момента били малко под цените, на които са пуснати в началото на 2016. Тоест моделите от 2017 ще дебютират на същите цени като тези от 2016 в началото. Това ми го каза човек в магазина с бадж на Самсунг. Твърдеше, че QLED е революционна технология и ще бъде най-доброто на пазара, но нещо не ме убеди. От изчетеното във форума ми се струва, че е ново има на старата технология с известни подобрения.

    Някой може ли да ми каже къде в интернет мога да намеря клипове, сравняващи новите модели на водещите производители? Търся видео, в което телевизорите да са един до друг и да излъчват едно и също.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #176

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Ами имам си Philips 49PUS6561/12 и Samsung 49KS7002 и сравнявам двата (на въпрос на Светльо). Но явно ти не си го прочел.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #177

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    На клипове в магазин с незнайно какви настройки и връзки и на не поставени един до друг , трудно ще направиш коректно сравнение ... В случая говорим за различни класове с различен тип панели, но в домашни условия и настроени от един човек, който сам прави сравнението .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 27-01-17 в 14:46.
    stenly, modem, Frogst и 1 други харесват това.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #178

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от brabusbg Виж публикацията
    Oф дано не си прав Макар да съм сигурен че това което казваш е така!
    Пробвай с всички страни от менюто и пиши какви са реакциите при натискане на червеният бутон от телетекста (на БТВ и НОВА)

    Самсунг предлагат услуга за дистанционен контрол на телевизора..именно чрез нея могат да активират HbbTV в телевизора ти.
    http://www.samsung.com/bg/support/remoteservice/
    http://publish.samsungsimulator.com/...ote_management

    Ако не стане или откажат - действай по инструкциите. Всичко е на твоя отговорност!!
    Samsung – HbbTV Freischaltung | Sven Ullrich



    https://forum.samygo.tv/viewtopic.php?t=3845
    https://www.alobits.de/hbbtv-auf-samsung-tvs-aktivieren

    От 2007 година Samsung Electronics Romania SRL ръководи румънския и българския пазар(дотогава операциите в източна и централна Европа се ръководеха от Samsung Австрия).
    Крис Чънг - Изпълнителен директор за България на Samsung Electronics..него трябва да натиснете.




    https://help.content.samsung.com/csweb/main/main.do
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-01-17 в 18:15.
    brabusbg одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #179

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    Със сигнал от сателит ще е по-лесна проверката - там има доста канали с hbb (че и интерактивни) , кабеларките режат сигнала в доста случаи - при мен на Скат сигурно са 50/50 тия дето имат с тия дето са ги рязнали ...

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #180

    Отговор: Samsung телевизори 2017

    В общия случай Сат1 от немските си върви с все багаж Като го пусна на телевизора и излиза банер за хбб-то

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 72 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 16:42
  3. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 08:17
  4. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 22:00
  5. Отговори: 6
    Последно: 16-08-11, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе