Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 40 от общо 40

Проблем с Samsung UH49KU6472

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #31

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    След като си избереш стоката - тогава се проверява .Така няма как да ти кажа . Ако е за ЛГ ТВ имам идея .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #32

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    От където и да го вземеш процедурите по гаранционно обслужване винаги са тежки...особено ако се наложи подмяна или връщане на парите. Изпитвал съм го на собствен гръб много пъти, но след като си знаеш правата и ги упражниш няма къде да се дянат. Мен от същата фирма за 3дни ми подмениха панела на моя ТВ и съм много доволен. Е преди това пак писма със Самсунг както при теб и малко разговори, но беше около 1 седмица само разкатавката, като се опитаха да се измъкнат, че било нормално това с облаците по панела на черна заливка. Но при мен проблема беше затъмняване в определен участък....Все пак зависи и от сервиза. Работил съм подобна работа (организация на сервизни дейности) и има доста бумащина за писане, но какво да се прави ....гледах клиента да е щастлив. Даже сам следях кога им изтича 30 дневния и след като попълня документите за подмяна им звънях кога да дойдат за новото устройство. Също ремонтираните се тестваха след връщане от сервиз преди да бъдат предадени на клиента. Въпрос на желание и начин на работа е! Шефа казва - това е излишно ....аз казвах, че е задължително....

    Съвета ми е да поръчваш онлайн и после на спокойствие щателно да оглеждаш за дефекти. От ЕМ*Г може да връщаш до 30тия ден без проблем. Има и други при които е до 14 дни.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    38
    #33

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Ами аз четох ама това с връщането не е ли ако не е разопакована стоката - един вид си размислил преди да я разопаковаш?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #34

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    При ЕМ*Г не е. Но трябва да е в перфектно състояние при връщането. Внимателно използваш и после грижливо опаковаш. Иначе и тяхния сервиз е бавен.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    38
    #35

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Да мен ме интересува основно да мога да огледам стоката и евентуално при дефект да мога да я върна а те дали ще я ремонтират, подменят или т.н тяхна грижа само да е в перфектно състояние. И аз мисля да е на онлайн поръчка единствено заради тоя срок за върщане.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #36

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Връщал съм няколко пъти по различни причини /дефект пиксел на таблет, неравномерна подсветка при монитор и др./ и винаги са ми връщали парите от em*g без проблеми.
    Ако купуваш онлайн от Т-веригите или друг магазин с продажби на място, винаги посочвай при забележки към поръчката да ти изпратят запечатана бройка и при доставката добре огледай дали е отварян кашона и как е запечатана стоката и лепенките по нея, защото се опитват да си пробутат мострите понякога.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    38
    #37

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Поръчах от Пле*ио да видим какво ще пристигне. Предварително ги попитах да не са някой мострени и или нещо друго, отговорихами ,че са абсолютно нови неразпечатайни бройки.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #38

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Няма да имаш проблеми .Поръчвал съм , точни са !

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2016
    Мнения
    218
    #39

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Аз също мисля, че няма да имаш проблем. Не съм връщал в 14 дневния срок, но съм ползвал на двата пъти гаранция и направо смениха дефектните продукти с нови.
    Кой модел поръча, ако не е тайна видях, че при тях 49KS7000 е на добра оферта 1699 лв.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    38
    #40

    Отговор: Проблем с Samsung UH49KU6472

    Да точно 49ks7000 поръчах. Надявам се ,ч всичко ще е ок.

    - - - - - - - - - -

    Ако темата е излишна може да се прати в коша. Вчера си взех парите от Те*номаркет.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 23-02-18, 14:40
  2. Проблем със SAMSUNG LCD
    От nafplio във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-13, 17:10
  3. Проблем с LED TV Samsung
    От zyklon666 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-10-11, 19:07
  4. LCD Samsung проблем
    От avoid във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 05-05-11, 18:52
  5. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 23:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе