Страница 26 от 30 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 444

Samsung телевизори 2018

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #376

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Здравейте! Предварително се извинявам, че използвам тази тема, тъй като мястото на проблема ми не е тук, но виждам, че е най-активната тема в Samsung подраздела и реших да се пробвам. Четох из нета, рових настройки, но не мога да се справя с проблема и имам нужда от помощ. Последната алтернатива ми е сервиз, но за момента не ми се остава без телевизор, а и транспортирането... Та... Ползвам един няколко годишен модел - UE48H6400AW, който започна да създава странни проблеми след преместването ми в друго жилище. Мрежовите му функции се прецакаха до някъде. Доста от тях не работят, но не всички, което е странно. Подозирам, че всичко е свързано... Като за начало смартфона ми не вижда телевизора за Miracast в YouTube. И двете устройства са свързани в домашната Wi-Fi мрежа, но като влезна в YouTube приложението на смартфона - не се показва Miracast иконката и не мога да "прехвърля" видеото от телефона на телевизора. Самия телевизор подкарва YouTube приложението си, но не иска да плейва с по-висока от 720p резолюция. Като влезна в настройките на самия клип ми показва 720p като максимална резолюция, дори той да е качен в 4K. Самия телевизор си е Full HD 1080p и преди клиповете си вървяха в максималната възможна резолюция. Ползвах мобилното приложение Smart View, за да разглеждам съдържанието от галерията на смартфона ми - на телевизора. Вече и то не работи, телефона не "вижда" телевизора. Ползвах приложението Serviio за DLNA връзка с лаптопа си, като плейвах мултимедия на телевизора директно от хард диска на лаптопа. Това вече също не става. Телевизора не "вижда" Serviio конзолата в домашната мрежа. Пробвах и с други смартфони - нищо. Телевизора се свързва успешно с домашната Wi-Fi мрежа и има връзка с интернет. Също успявам да дублирам екрана на смартфона си (Galaxy Note5) в/у екрана на телевизора със Smart View /опция, която не ползвам така или иначе/. И до там... Някакви идеи? Някоя настройка грешно направена или може би ограничение на домашната мрежа? Рутер? Не знам къде да търся вече... Ще съм ви много благодарен, ако споделите мнението си! Поздрави!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #377

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от profusion Виж публикацията
    Аз помня си взимах моя отделно продават ги по 30-40лв - самото нещо в което се пъха картата и него в ТВ, не съм срещъл никога да идва с ТВ?
    Аз като гледам колегата търси приставката , която се монтира на гърба на тв и там вече влиза СА модула , който разбира се се продава отделно или се предоставя от кабеларката.

  4. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #378

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от NeRoX Виж публикацията
    Здравейте! Предварително се извинявам, че използвам тази тема...
    YouTube при този модел е максимум 720p. Иначе най-вероятно има зададено ограничение в рутера устройствата да не се виждат едно друго. На кой оператор си или рутерът си е лично твой?

  5. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #379

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от Frost Виж публикацията
    YouTube при този модел е максимум 720p. Иначе най-вероятно има зададено ограничение в рутера устройствата да не се виждат едно друго. На кой оператор си или рутерът си е лично твой?
    На VIVACOM съм и рутера си е техен. ZTE ZXHN H118N е модела, прилагам и снимка.

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #380

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Някои от проблемите, може да са предизвикани от нова версия на фирмуера, други от някакъв бъг в работата на телевизора.
    1. Възможно е, да има припокриване на сигнал с рутерите на някои от съседите...абе възможности за смущения много...Пробвай със смяна на канала или с друг рутер
    2. Върни заводските настройки на телевизора

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    997
    #381

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Обади се на vivacom на 123 и кажи да ти премахнат ограничението, защото на тези рутери по подразбиране им е зададено да скриват устройствата в мрежата едно от друго.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    107
    #382

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Искай паролата за достъп и си направи сам настройките.

  10. Member Аватара на NeRoX
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    228
    #383

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Браво! Много ви благодаря! Даже бих почерпил, ако имаше как! Проблема наистина се оказа в ограничение на рутера, което не е позволявало на устройствата да се виждат! Свързах се поддръжката на VIVACOM на 123 и те премахнаха дистанционно въпросното ограничени. Вече всичко от гореописаното функционира нормално, както преди! Хиляди благодарности!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    14
    #384

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Здравейте, днес ми доставиха 55NU7102. Като го разглеждах забелязах, че няма bluetooth. На някой миналогодишни модели просто бе “спрян” от сервизното меню. Някой може ли да сподели дали пак е така? ..или клавишна комбинация за сервизното меню?
    Благодаря.

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #385

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Има ли начин/апп да се стриймват торенти на ОС на самсунг?

  13. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #386

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от profusion Виж публикацията
    Има ли начин/апп да се стриймват торенти на ОС на самсунг?
    Forkplayer+ace stream=филми и доста тв.рутор и рутракер.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    9
    #387

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Би ли описал по подробно ка става гледането на торенти.

  16. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    250
    #388

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Тъй като се сблъсках с гадния проблем при ХДР белите субтитри да ми променят яркостта на сцената когато се появяват, направих от компютъра на Нетфликс да са друг цват, но ТВ приложението продължава да си ги жустри бели?!

  17. Member
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    431
    #389

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Цитат Първоначално публикувано от petrokom Виж публикацията
    Би ли описал по подробно ка става гледането на торенти.
    Виж в youtube.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    11
    #390

    Отговор: Samsung телевизори 2018

    Здравейте, някой знае ли дали работи приложението SmartView за Q9f серията? Досега имах стар Samsung и нямаше проблем, но новия нещо не го намира.
    Благодаря

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 30 ПърваПърва ... 162425262728 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Световно първенство по футбол 2018
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 131
    Последно: 04-12-22, 15:32
  2. Избор на климатик '2018
    От Aleksandars във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4233
    Последно: 02-01-19, 13:43
  3. Samsung телевизори 2016
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 821
    Последно: 01-01-17, 17:42
  4. Samsung Телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1121
    Последно: 02-01-16, 09:17
  5. Има ли пасивни 3D телевизори на Samsung?
    От detronik във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 21-10-14, 23:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе