Страница 16 от 31 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 452
Like Tree160Одобрявам

Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    696
    #226

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Ето това е адекватно и безпристрастно мнение. Аз също не робувам на марки и винаги пробвам различни неща (освен при смартфоните). Конкретно за телевизорите, стига човек да има пара бол - Panasonic или Sony (визирам върховите серии на двата бранда). Топлата вода одавна са я открили. Но както вече е споменато - за 2600 лв толкова. И ако човек с ограничен бюджет извади късмет с читава бройка без никакви "екстри", си е направо джакпот в сравнение с двойната цена на А95К например.
    Този пост е редактиран от CubanLinx; 13-01-23 в 08:43.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,110
    #227

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    S95B доказва твърдението ми че никога няма перфектен телевизори, въпреки че хората за 3500-4000 лв. очакват да е такъв но... няма произведен перфектен телевизор, все нещо ще му недостига или ще има слаби страни. Я цена я нещо друго.
    За това ако ТВ-то е изправно, и няма дефекти , наслаждавайте му се и не му мислете ! Не го доглеждате дали има black crushing, дали е 10000000% черния цвят черен, защото винаги ако някои търси проблеми си ги намира.
    sasho1bs одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    34
    #228
    Цитат Първоначално публикувано от AntrAcsA Виж публикацията
    S95B доказва твърдението ми че никога няма перфектен телевизори, въпреки че хората за 3500-4000 лв. очакват да е такъв но... няма произведен перфектен телевизор, все нещо ще му недостига или ще има слаби страни. Я цена я нещо друго.
    За това ако ТВ-то е изправно, и няма дефекти , наслаждавайте му се и не му мислете ! Не го доглеждате дали има black crushing, дали е 10000000% черния цвят черен, защото винаги ако някои търси проблеми си ги намира.
    Точно така!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    101
    #229

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Този Samsung има доста минуси също.
    Не поддържа USB 3.0 Dolby Vision и DTS.
    Другото не го коментирам.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    508
    #230

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Не ми е потрябвал до сега USB 3.0, филмите си ги гледам над 10 години през мрежата, и нямам ядове.Но и за какво ви е USB 3.0 след като скоростта на USB 2.0 е 480Mb. Dolby vision също не ми е потрябвал защото всяко заглавие има и HDR 10. А за DTS ако не греша само някои модели на Сони по годържат, а и нищо ново не съм видял да е в DTS.
    Този пост е редактиран от sasho1bs; 13-01-23 в 01:23.

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #231

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Цитат Първоначално публикувано от Arkadietz Виж публикацията
    Този Samsung има доста минуси също.
    Не поддържа USB 3.0 Dolby Vision и DTS.
    Другото не го коментирам.
    Въпрос на гледна точка.
    Този телевизор, поддържа 144Hz (единственият засега). Този телевизор, за разлика от старата WOLED технология, покрива почти 100% от цветовете. Този телевизор, има най-ярките ОЛЕД цветове. Този телевизор, има най-чистият панел правен някога досега за потребителски телевизор. Този телевизор, все още е най-яркият ОЛЕД на пазара. Този телевизор не поддържа Dolby Vision, но пък има най-добрият HDR10 и HDR+. Този телевизор, има най-високата оценка на rtings, давана някога за ТВ досега. Този телевизор, промени играта и накара LG, тази година наистина да направи нещо ново, а не като предходните години, да пробутва телевизори с едни и същи панели, но с различни имена, представяйки ги за нови. Друго не ми се коментира, а мога...
    Този пост е редактиран от tvbox; 13-01-23 в 08:22.
    sasho1bs одобрява това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    696
    #232

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Чакаме коментар за качеството на сглобката на "този телевизор" Върнатите дефектни бройки от "този телевизор" по цял свят, нескопосаните опити за софтуерен ъпдейт на "този телевизор" и т.н. Знам, че мнението ми изглежда като заяждане, но като се каже "А", трябва да се каже и "Б". Защото горното е като извадено от американска реклама с някой зализан костюмар с избелени зъбки и мазна усмивка. И почти всичко от изброеното, което уж е "най", може да бъде оспорено. Както не веднъж е споменато - няма перфектен телевизор. Плюсовете на панела никой не ги оспорва. Наистина накараха LG да се размърдат, което пък е добре за потребителите.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,572
    #233

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Настройки и Коментари

    Определено поне с огънатия дисплей си има проблем и той е немалък. Във всичките технота , в които досега съм бил, не съм попадал на бройка, която не 3 огъната. Но за сметка на това пък картината му за моите очи е на нивото на моделите на Сони за 4к.

  11. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,404
    #234

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Самсунг редовно пускат за всичките си модели телевизори недоправени ъпдейти, тва им е запазена марка.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    508
    #235

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Странното е че изложените 90% са огънати . Със сигурност някои не ги вадят както трябва. Моя е перфектно прав. При каква резолюция поддържа 144хз. Скоро си играх с резолюциите и аз не можах да го накарам повече от 120 хз.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    34
    #236
    Цитат Първоначално публикувано от sasho1bs Виж публикацията
    Странното е че изложените 90% са огънати . Със сигурност някои не ги вадят както трябва. Моя е перфектно прав. При каква резолюция поддържа 144хз. Скоро си играх с резолюциите и аз не можах да го накарам повече от 120 хз.
    120 е макса

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    402
    #237

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Моя също е с идеално прав пане, версия 65 инча.

    Samsung S95B QD-OLED е първият в света OLED телевизор, който поддържа 4K 144Hz
    ccankov73 одобрява това.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2022
    Мнения
    34
    #238
    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Моя също е с идеално прав пане, версия 65 инча.

    Samsung S95B QD-OLED е първият в света OLED телевизор, който поддържа 4K 144Hz
    Начии видео картата ми толкова си може..

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Burgas
    Мнения
    508
    #239

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Аз съм с 3060ти, и уж кабел 2.1, но при мен повече от 120хз не вдига. Иначе според продавач от техно веригите ни, 10 човека които са отишли за олед, 8 си тръгват със S95B.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,560
    #240

    Отговор: Samsung S95B QD-OLED - Нстройки и Коментари

    Цитат Първоначално публикувано от tvbox Виж публикацията
    Въпрос на гледна точка.
    Този телевизор, поддържа 144Hz (единственият засега).
    сигурен ли си?
    Hisense E8H https://www.ithome.com/0/641/123.htm
    TCL C835/935
    Samsung не го обявиха официално - нямаше го в спецификациите.
    ..вече имаме модел с 240Hz http://www.pjtime.com/2023/1/201056419253.shtml
    Този телевизор, за разлика от старата WOLED технология, покрива почти 100% от цветовете.
    Филмите записани в rec.2020 се броят на пръстите на едната ми ръка....останалите са в DCI-P3 поставен в контейнер rec.2020.
    Какъв е смисъла от това покритие, като не можеш да го използваш? Може би след 4-5 години...
    Този телевизор, има най-ярките ОЛЕД цветове.
    Яркоста е назавание на субективно човешко възприятие....samsung използват ефекета HK да поддлъжат зрителя...
    Този телевизор, има най-чистият панел правен някога досега за потребителски телевизор.
    Съгласен.
    Този телевизор, все още е най-яркият ОЛЕД на пазара.
    Вече не е. А другата година даже може да изостане.
    Този телевизор не поддържа Dolby Vision, но пък има най-добрият HDR10 и HDR+.
    Съгласен, макар упоритостта на samsung по въпроса да е хем странна , хем разбираема за мен. Dolby искат по 10 долара на всяка бройка...правят стотици милиони долари годишно от лицензи.
    Този телевизор, има най-високата оценка на rtings, давана някога за ТВ досега.
    Хмм, някой професионални калибратори не са съгласни с всички изводи на момчетата от рейтингс...но общо взето съм съгласен.
    Този телевизор, промени играта и накара LG, тази година наистина да направи нещо ново, а не като предходните години, да пробутва телевизори с едни и същи панели, но с различни имена, представяйки ги за нови. Друго не ми се коментира, а мога...
    Хмммм дали? Samsung electronics години неглижираха OLED технологията. Миналата година под натиск на централата(samsung group), закупиха панели от Samsung Display....и даже не ги презентираха или рекламираха официално на CES 2022. Направиха дъмпинг с цената и чак когато модела стана тема за разговор по форумите и медиите, тогава застанаха зад модела и решиха да го рекламират официално.
    Samsung Display се съдиха с LGDisplay, като целта беше, да анулират патента им за използването на деутерий....С помощта на корейското правителство успяха и ще го има в QD-OLED генерация 2 !
    https://www.thelec.net/news/articleView.html?idxno=4301
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-01-23 в 19:01.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 31 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung LCD & OLED TV / FAQ - на първа страница (2014)
    От hristoslav2 във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1319
    Последно: 02-01-15, 19:26
  2. Samsung спира производството на OLED телевизори
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-14, 14:20
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. LG 55' WOLED срещу SAMSUNG 55' OLED (пряко сравнение)
    От soon във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-01-12, 10:01
  5. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе