Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Sharp ?

Гласували
191. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    12 6.28%
  • 32''

    63 32.98%
  • 37''

    15 7.85%
  • 40''

    37 19.37%
  • 42''

    27 14.14%
  • 46''

    20 10.47%
  • 52''

    9 4.71%
  • 60''

    5 2.62%
  • 65''

    1 0.52%
  • 70''

    1 0.52%
  • 80''

    1 0.52%
Страница 26 от 85 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно
Резултати от 376 до 390 от общо 1270
Like Tree22Одобрявам

Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #376

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Всичко зависи от кабелният ти оператор-каква компресия използва в отделните пакети. Ако първият пакет 786 мхц е в MPEG2 ,а вторият 810 мхц е в MPEG4 -се обясняват всички проблеми които имаш. Звънни в централният им офис и ги попитай. Между другото ,за кой кабелен оператор става въпрос?
    Странно е ,че предава DVB-T по кабелната мрежа...

  2.  
     
  3. nda
    nda е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    46
    #377

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Оператора е Аиданет 22лев. кабелна+интернет и на двете честоти има картина но пак казвам която честота настроиш първа нейните 10 канала хващаш.В инфото на оператора пише итернет + кабелна като за кабелната пише че се хваща и с двата тунера и честотите съответно за тунерите .

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #378

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Да ,сега като прочетох пак поста ти разбрах.
    Цитат Първоначално публикувано от nda
    като добавя и втората 810 мхц излизат и вторите десет канала но само говор без картина. Или казано с две думи .която честота добавиш по напред нейните канали хващаш ,другите са само с говор..
    Честно казано не знам къде е проблема. Стандарта DVB-T не е предвиден за предаване по кабела и проблема може да е както в настройките на кабелният оператор ,така и в софтуера на телевизора ти.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #379

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    здравейте и честита нова година на всички в този чудесен форум-имам един малък проблем след като вече съм горд собственик на LE814EV (ПРЕКРАСЕН ТВ) започнах с настройките минах от приемник на модул за цифровата и установих :че часовника на тв не може да се свери по никакъв начин-изчетох подробно упътването чух се с магазина и от никъде нищо там казват че притях е верен а у нас е точно с два часа назад и цялата ми EPG губи смисъла си..... А отгоре на всичко не мога да гледам едни определени канали защото вградения приемник не ги открива (и това са детски програми на 730 mhz и още няколко )и децата ще ме разстрелят (на Центрум груп съм) .Моля ако някой има идеи за решения да помага ще сме/са благодарни всички вкъщи!!!!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #380

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Телевизорът взема данните за часа от кабелният ти оператор /не знам дали имаш програми с времево отместване +2,+3 часа.../
    или от телетекста на последната пусната програма. Погледни при съседите си /на същият оператор/ дали и те имат такъв проблем.
    Не помня как е при Sharp ,но ако трябва промени избора на страна-за всяка страна обхвата на тунера е различен.
    Сканирай ръчно детските програми на 730 mhz и добави само тях. Не пускай пълно сканиране, защото пак ще ти ги прескочи. Изключи си всички ъпдейти на тунера, за да не ти ги премахне без ти да искаш.

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #381

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря ти за бързия отговор но пробвах многократно ръчно за тази честота 730 но не открива нищо . Прехвърлят си топката ту от кабелната ту от сервиза-казвам им че тв -то е модел 2011г. а от кабелната ми казват дали не може ъпдейт на софтуера и просто не знам!!!! А за часовника пробвах и различни държави и пак точно 2 часа е назад. Какво да правя -какъв е смисъла от DVB-C тогава ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    21
    #382

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Честито за придобивката bvitanov
    Имам 810 и менюто ми е на английски, но няма проблем с часовника ( показва реалното за България ). Единственото изместване се получава на програмите които са -1 ; -2; -3 часа. Тогава съответно часа е -1 и т.н. Както каза hristoslav2 провери на същия доствчик на друг телевизор дали го има този проблем.
    Ако решиш проблема, моля, пиши по какъв начин.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #383

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря ти Vasilevv за поздравленията -чудесен тв но...първо :още не мога да се справя нито с времето нито с една определена честота на DVB-C излъчвана от доставчика.Идваха пак от кабелната и не я открива тази честота и това си е.Дръпнах ъпдейт от стр. на шарп инсталирах я и ...нищо!!!Не знам отчайвам се как е възможно и второ:времето се променя на нашето САМО на чужд канал и после като върна на бг програма пак става грешното-с два часа назад .Промених след RESET отначалото държавата на Гърция на Австрия на коя ли не и нищо !!!

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #384

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    bvitanov
    Предлагам ти да звъннеш в най-близкият сервиз на марката. Може да знаят някакво решение на проблема ти.
    Ето и списък със сервизите.
    http://www.sharpbg.com/index.php?spage=official#after
    Пиши после какво са ти отговорили.
    Мисля че на имейла ще са по изчерпателни в отговора си- e-mail: avserv@isu.bg

    oператор Оnline-директна комуникация с представител на Sharp
    http://www.sharpbg.com/livesupport/livezilla.php

    Отговор:
    SETUP/CHANNEL SETTING/PROGRAM SETUP/DIGITAL SETTING/MANUAL SEARCH задавате честота 730Mhz
    часовника зависи от зададената часова зона при първоначалната инсталация

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #385

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Sharp представиха новите си модели
    http://www.tvinformatie.com/sharp-in...ron-televisies

    Sharp AQUOS LC-70LE935E 3D LED LCD , UV2A , Quattron...

    Тук Фил Хънтън направо си го е ударил на реклама..... lazaruss18 дали да не му натрием носа за панелите UV2A ?
    http://www.avforums.com/forums/ces-2...h-january.html

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #386

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Модели 2011 година

    70LE935E Led local Diming 3D 200 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)

    60LE835E Edge Led 3D 200 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)
    52LE835E Edge Led 3D 200 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)
    46LE835E Edge Led 3D 200 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)
    40LE835E Edge Led 3D 200 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)

    60LE830E Edge Led 3D 100 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)
    52LE830E Edge Led 3D 100 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)
    46LE830E Edge Led 3D 100 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)
    40LE830E Edge Led 3D 100 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)

    70LE732E Full LED 100 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)

    60LE632E Edge Led 100 Hz Ethernet WiFi 4 HDMI USB (видео, снимки и музика)

    32LE430E Full HD 50 Hz 4 HDMI USB (музика и снимки)
    19LE430E Full HD 50 Hz 4 HDMI USB (музика и снимки)


    Презентация
    http://www.etpro.ru/download.php?f=%...ARP+LCD+TV.ppt

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    12
    #387

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Имам въпрос относно субтитрите на Шарп Куатрон. Имали начин да се пускат субирите вече, и когато вграждам субтитри на ави формат тръгват, но когато се вградят например в няекое HD mkv, на плеъра на компютъра тръгват, но Шарпчето пак не ги разпознава?
    Благодаря.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #388

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    здравейте ,пиша отново за моя проблем с LE814E .Занесох го миналия вторник в сервиза за да се разбере з най -накрая защо не отваря един пакет (730.00) при употреба с CA MODUL .Взех го в петък като ми казаха (хората иначе са много коректни) да сменя държавата с германия и да пробвам но ...Сега ми казаха че ще ми сменят телевизора с друг от същия модел и щяло да се оправи..... :rolleyes: Часовника взимал точното време от телетекста на канал 1 -проверих там е точен при мен е точно два часа назад !!!Просто вече се отчаях за този вграден цифров тунер как е възможно да не отваря само една честота (а там са и детски и мачове и т.н) Вие как мислите ще има ли ефект подмяната-мислих да не е и от модула днес купих за близки CONAX той пък изобщо не тръгва със моята центрум груп !!!

  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #389

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Дано да се оправи с тази смяна ,ама не мисля ,че проблема ще се реши с нов телевизор. До сега при подобни случаи с различни марки винаги оператора е бил виновен заради некоректни параметри.Това ,че у нас няма никакъв стандарт и всеки си прави каквото си иска , прави тези проблеми. Интерестно с какъв САмодул работят ,аз съм го виждал ,но целия е облепен с логото на ЦГруп . Добре ,че не минах на тях когато Близу ме бяха вбесили за пореден път.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    47
    #390

    Re:Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    здравейте на всички отново-пиша пак за моя проблем но явно нищо няма да стане -смениха ми телевизора но проблема си остана пак не отваря този пакет програми явно както писа nkd .Не знам как ще бъдат нещата занапред но тия кабелни трябва да си оправят честотите колкото до избора на оператор nkd не ми казвай за близу -тия пълни нещастници преди време бях техен абонат едвам се откачих никога пак при тях с тизи проблеми с нова тв и т.н.Изборът ми се свежда само на старото-приемник и нещата се оправят ама защо да е така при хубав и скъп тв....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 26 от 85 ПърваПърва ... 1624252627283676 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1704
    Последно: 17-05-24, 17:53
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 17:47
  3. Finlux телевизори
    От yovobg във форум Други телевизори
    Отговори: 587
    Последно: 10-01-21, 23:29
  4. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе