Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият LCD телевизор Sharp ?

Гласували
191. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26'' и по-малко

    12 6.28%
  • 32''

    63 32.98%
  • 37''

    15 7.85%
  • 40''

    37 19.37%
  • 42''

    27 14.14%
  • 46''

    20 10.47%
  • 52''

    9 4.71%
  • 60''

    5 2.62%
  • 65''

    1 0.52%
  • 70''

    1 0.52%
  • 80''

    1 0.52%
Страница 84 от 85 ПърваПърва ... 347482838485 ПоследноПоследно
Резултати от 1,246 до 1,260 от общо 1270
Like Tree22Одобрявам

Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1246

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от toki4 Виж публикацията
    продължете с коментарите на 42le771 имам интерес към него и аз.
    матрицата е на LG, но само това знам картината като на шарп ли си е или на LG?ч
    Черното черно ли е ?
    Цитат от пост на колега
    Цитат Първоначално публикувано от Красимир Камарев Виж публикацията
    Преди малко ходих в ТП и разпитах за модела на Шарп за който се интересувах по-нагоре в темата. Излезе че е правен в Турция в завода на Вестел, което автоматично ме отказа от него.
    Телевизорът е с IPS матрица и пасивно 3D - няма добро черно.
    Шасито и софтуерът са на Vestel - няма как да има картината на Sharp.
    Ако търсиш оригинален Sharp, се огледай за диагонали 60, 70, 80, 90" серии LE646, LE757, LE857, UD20
    LED TV Products - Sharp
    От 40"-овите са останали само стари модели
    40LE630, 40LE730, 40LE831, 40LE732, 46LE730....някои от тях със шаси и софтуер на Филипс
    Активни 3D очила Sharp AN-3DG35 - Безжичен адаптер Sharp Wi-Fi AN-WUD350 - Активни 3D очила Sharp AN-3DG40-B - Активни 3D очила Sharp AN-3DG20-B - LED телевизор Sharp LC-24LE250EBK - LED телевизор Sharp LC-24LE250EWH - LED телевизор Sharp LC-32LE363E
    muraveia одобрява това.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    2
    #1247

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Цитат от пост на колега

    Телевизорът е с IPS матрица и пасивно 3D - няма добро черно.
    Шасито и софтуерът са на Vestel - няма как да има картината на Sharp.
    Ако търсиш оригинален Sharp, се огледай за диагонали 60, 70, 80, 90" серии LE646, LE757, LE857, UD20
    LED TV Products - Sharp
    От 40"-овите са останали само стари модели
    40LE630, 40LE730, 40LE831, 40LE732, 46LE730....някои от тях със шаси и софтуер на Филипс
    Активни 3D очила Sharp AN-3DG35 - Безжичен адаптер Sharp Wi-Fi AN-WUD350 - Активни 3D очила Sharp AN-3DG40-B - Активни 3D очила Sharp AN-3DG20-B - LED телевизор Sharp LC-24LE250EBK - LED телевизор Sharp LC-24LE250EWH - LED телевизор Sharp LC-32LE363E
    А за този модел какви са мненията ви Sharp LC-39LE651V те поне с по-добра матрица ли са?

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1248

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Попитай
    Виж профила: zmeya.70 - SetCombG.com Forums

    поредният нов модел
    http://www.sharp-cee.com/cps/rde/xch...52EMK2&cat=111
    Чудно, какво означават последните букви - MK2 ?
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-12-14 в 17:40.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #1249

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Обикновено означава втора версия на нещо/техника: MK2 - Wikipedia, the free encyclopedia
    Ама знае ли човек какво са имали предвид в конкретния случай!

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1250

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Вярно, това го пропуснах като възможност
    LC-60LE652E - LC60LE652E - LED TV - Sharp
    LC-60LE652EMK2 - LC60LE652EMK2 - LED TV - Sharp


    Разлика в дизайна и стойката....

    652ЕMK2


    652Е
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-12-14 в 19:24.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    1
    #1251

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Прочети началото на първи пост от темата!
    mod/edit
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-12-14 в 20:05.

  8.  
     
  9. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1252

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Тьй,като преди време имах проблем с обновяване на Фьрмуера през USB-тук ще споделя как го оправих стьпка по-стьпка.
    В началото на темата има такава инструкция описана...Но като е следвах не се получи. И затова преди използвах/DLNA/ и се получи. Но ми бе любопитно и с Флашка как става-тя трябва да е в формат/FAT 32/
    1-Сваля ме си, новия софт на компа.
    2-Файла е разделен на 3 дяла
    а. PDF Инструкция на английски
    б. FUS_S5551_0.14.95.0_prod.upg (72,6 Мб.)
    с. StandbySW_S5551_CFG167_89.0.5.0.upg (в Кб.)
    3- На самия комп си разархивираме-само фаила-който е /ZIP/- / FUS_S5551_0.14.95.0_prod.upg (72,6 Мб.)/-докато се получи ето това- TLI faill
    a-ZiP.jpg

    b-ето го фаила разархи.който ще поставим в Флашката.
    фаила-TLI.jpg

    4-Получения с/д разарх. файл/TLI/- поставяме/копираме/ в Флашката с една разлика от предното обяснение..Не правя папка/upgrades/ както е описано там. Просто слагам само файла.
    5-Загасям ТВ от мрежата, и ПОСТАВЯМ ФЛАШКАТА в това положение на/изкл ТВ/
    6-Изчаквам около 1мин и включ. ТВ
    7-Намирам в меню опцията за /ПО/ и там ме пита ч/з USB или Enternet- избирам с Флашката и давам ОК.
    За около 5мин- ми се зареди новия Фьрмуер, получих подкана да загася ТВ от контакта го направих ,за около 1мин.
    Вклю- и вече сьм с по-нов фьрм.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    4
    #1253

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Здравейте,
    От началото на новата година ми изчезна часовника на телевизора, който се показваше долу в десния ъгъл на екрана. От менюто Settings/Individual settings май беше по спомени. Активиран е, но въпреки това не се показва. Иконите в NET менюто са променени, плюс това някакъв "чичко" с гола глава се върти отдясно на екрана, там където се онлайн малките прозорчета за времето и други благинки. Аз го сменям на втория екран, а след секунди, отново този "чичко" се появява. И не е смешно , а дразнещо. Интерсно как се обновяват сами програмките в NET секцията.... Никой нищо не ме е питал. Та въпросът ми е за часовника; как да го покажа отново? Нещо Reset или да сменя държавата ( в момента е Germany ). Телевизора е 40LE831.

  11. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #1254

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Данеби да си в режим/Магазин/- прехвьрли го на ДОМ, за чичкото да изчезне.
    За часовника незнам,при мен не се появява на екрана за постояно...а само като мина на друг канал.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1255

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    hristobdchm
    Смешно си е с този чичко... Виж с коя версия на фирмуера си и..си направи Reset.
    последният е от 15.01.2013....LC-40/46/52/60LE830E Software-Update - ver. 2.08-USB GB
    Download Center - Sharp

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    4
    #1256

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Така, да споделя за часовника в долния десен ъгъл. Отначало, като се появи, след някакво разцъкване в менютата, така и не разбрах как, ми беше дразнещо. Но после, след известен период на адаптация, се свиква и даже ми е много удобен, когато трябва да видя колко е часа и дали не трябва да превключа на друг канал, където почва интересно предаване или филм. Още повече, че часовника е с малки ненатрапващи се бели цифри. Преди когато бях на Булсат, приемника им предлагаха такава екстра, но сега съм на сателита на Виваком и китайският им приемник не предлага такава "екстра". Този часовник от телевизора ми дойде дюшеш. По някое време разбрах и как се показва/скрива от екрана на телевизора. Горе от дистанционното май с бутончето ' i ' . Снощи разцъквах напред назад по менютата и успях да го покажа. Оказа се, че самият часовник се показа, след като превключих на цифровата ефирна телевизия. Явно се синхронизира от сигнала. Или греша. Факт е, че се показа, едва след като превключих на DTV. И се сетих, че първоначално се показа, май по това време, след като бях настроил цифровата телевизия ( 522 MHz за Варна ).... Явно наистина взема данните от цифровия сигнал и го сверявя от там. Странно защо не го прави през net-а. Както и да е, часовника остава на екран след като се превключи и на HDMI приемника от Виваком. И се скрива по обичайния начин с бутона ' i '. На мен лично ми е полезен.
    Толкова за часовника Иначе за чичкото. Чак толкова зор не ми е, но е наистина дразнещ, когато превключа на NET , за да видя в интернет времето на vremeto.v.bg ( онлайн графики и температура на по-важните градове ). Май бях гледал за firmware, когато беше постнал информацията с новия firmware. Не съм сигурен, но моят телевизор май беше с последния firmware. А "чичкото" беше някакво смотано приложение и ще опра до него, но не смятам да пипам нищо по този телевизор; firmware в краен случай. Все пак е телевиор. Оправих му цветовете, благодарение на няколко поста по-нагоре и картината "заспа". Маркетингов или немаркетингов, жълтият пиксел си казва думата. Но задължително според мен трябва да се промени USER профила на картината. И друго се оказа интересно: има няколко USER профила. И трябваше да си играя да настройвам пак по същия начин USER профила на картината за NET секцията; за HOME Network секцията, за DTV-то... А си мислех, че USER профила на картината важи за всички режими...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1257

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Новете модели с Android
    Sharp's new Ultra HD TVs have Android TV - FlatpanelsHD

  16. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1258

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Какво ново се очаква от ШАРП на нашия пазар?И кога?Че,чудесии за белите държави ще има,то е ясно,но кога и какво ще дойде при нас?

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #1259

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от prismehulnik Виж публикацията
    Какво ново се очаква от ШАРП на нашия пазар?И кога?Че,чудесии за белите държави ще има,то е ясно,но кога и какво ще дойде при нас?
    Мисля да отворя нова тема..но ще стане в неделя. За момента толкоз

    -Sharp TV Line Up 2015-

    Android
    Нова платформа - SmartCentral 4.0
    Browse TV and video with Sharp's Android-powered SmartCentral 4.0 - CNET
    Sharp's 4K LCDs Boast Cinematic Color, Do-All Interface



    Sharp will be releasing a range of new Ultra HD TVs in 2015, starting at $999. Three ranges will include the new Android TV platform and the TVs will be available in up to 80 inches.

    New Sharp TVs with Android TV

    Sharp will release the high-end UH30 and UE30 models along with cheaper UB30 and some Full HD models.

    UH30

    The UH30 is the flagship model and it will be available in 70” (LC70UH30) and 80” (LC80UH30) sizes for $3,199 and $5,999, respectively. Both will feature “Spectros”, which increases the color gamut, local dimming, as well as HDMI 2.0. The TVs will also be THX certified and use Quattron / pixel-splitting technology to increase the sub-pixel count to 66 million (42 million more than in a typical 4K TV), which can improve detailing, according to Sharp.




    UE30


    UH30 will, like the UE30, come with Google’s new Android TV platform that looks promising. Sony and Philips will also use Android TV in its 2015 TVs along with several media box manufacturers, making it the first cross-manufacturer Smart TV platform.

    UE30 also comes with Android TV but has no THX certification. It will be available in 60” (LC60UE30), 70” (LC70UE30), and 80” (LC80UE30) for $1,999, $2,799 and $5,399, respectively.





    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1420492522

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #1260

    Отговор: Sharp LCD TV / FAQ - на първа страница

    Христославе,бъкаш от информация и явно си гуру в тази област,но аз нямам намерение да купувам светлинно табло за стадион......Телевизорче,бе пич,такова 47-50 инча......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. OLED Телевизори - съвети и обсъждане
    От hristoslav2 във форум Телевизори
    Отговори: 1679
    Последно: 22-04-24, 21:00
  2. Hitachi телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 341
    Последно: 23-07-21, 17:47
  3. Finlux телевизори
    От yovobg във форум Други телевизори
    Отговори: 587
    Последно: 10-01-21, 23:29
  4. LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 1690
    Последно: 06-01-15, 18:11
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 19:51

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе