Страница 11 от 119 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1776

Sony - LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    10
    #151

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Днес прегледах на живо 52-ките на Philips и Sony и въпреки, че не бяха залепени един до друг за да мога тотално да ги сравня поне аз се спрях в избора си между двата на Sony 52W5500. Смятам, че е по добрия избор в този размер. X-са наистина е чудесен и все още мисля дали това което предлага си заслужава разликата от 1800 лева.

    P.S. Плазма не смятам да си взимам пак имам известни забележки към технологията, но когато го взимах при LCD-тата състоянието беше плачевно, към момента картината на w5500 или Х ме удовлетворяват.

    Дайте последен съвет, утре поръчвам един от двата : 3600лв. за 52W5500, 5400лв за 55X4500 ?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #152

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    От къде ги гледаш тези цени?
    Аз виждам други цифри.
    Какво мислиш за 52Z5500 - 10 bit матрица. 200Hz.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    10
    #153

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    От Sony center имам 10% отстъпка при плащане в брой, даже някой ако има желание мога да му уредя и за него с отстъпка. 52Z5500 ще ми излезне 4700лв. обаче сравнявах го и не мисля, че има някаква забележима разлика с W поне за мене, докато при картината на X-a разликата е осезаема.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #154

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    5600 лева за 55 инча върхова технология хич не е прекалена цена. Просто ти си прецени дали нещо в средния клас със много добро качество те удовлетворява или държиш да си на върха.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    10
    #155

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    5400 ще ми излезне. Утре на място последно ще взема решението.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #156

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobopich
    5400 ще ми излезне. Утре на място последно ще взема решението.
    Погледни Philips 52PFL9704H/12 аналог и то по-добър от X4500
    http://www.consumer.philips.com/c/te...04h_12/prd/bg/

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #157

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Погледни Philips 52PFL9704H/12 аналог и то по-добър от X4500
    http://www.consumer.philips.com/c/te...04h_12/prd/bg/
    Къде да го види? Само 40 се продава.

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #158

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Philips 52PFL9704H/12

    това е истината

  11. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #159

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobopich
    От Sony center имам 10% отстъпка при плащане в брой, даже някой ако има желание мога да му уредя и за него с отстъпка. 52Z5500 ще ми излезне 4700лв. обаче сравнявах го и не мисля, че има някаква забележима разлика с W поне за мене, докато при картината на X-a разликата е осезаема.
    W или X. Изборът е твой. Матрицата на Z серията не издържа сравнението. Засега.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    91
    #160

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте на всички, нов съм във форума но изчетох всичко в тази тема и някои други за LCD. Предстои ми покупка на телевизор и се колебая между 37 инчовия и 40W5500. Има ли съществени разлики освен цената и размера разбира се? В началните постове пише че 37-цата е с тайванска матрица и имал гадни цветове - вярно ли е? Какви са матриците на двата и кой бихте ми препоръчали абстрахирайки се от размера и цената?
    Благодаря на всички.

  13. Novice
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    1
    #161

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Здравейте, и аз съм нов този форум, и имам проблем с търсенето на Дигитални програми. Кабелният ни доставчик има пуснат пакет от цифрови програми които не мога да открия телевизорът е SONY Bravia KDL-32U3000 в модела при отваряне на "Меню"/Настройки/Цифрови настройки/Авт.цифрова настройка, и тук липсва питанката "Антенен" или "Кабелен" сигнал.
    Моля за помощ!
    Предварително благодаря!

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #162

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Защо си мисля, че U3000 няма цифров кабелен тунер.

    Цитат Първоначално публикувано от garyhobson
    Здравейте на всички, нов съм във форума но изчетох всичко в тази тема и някои други за LCD. Предстои ми покупка на телевизор и се колебая между 37 инчовия и 40W5500. Има ли съществени разлики освен цената и размера разбира се? В началните постове пише че 37-цата е с тайванска матрица и имал гадни цветове - вярно ли е? Какви са матриците на двата и кой бихте ми препоръчали абстрахирайки се от размера и цената?
    Благодаря на всички.
    Няколко човека във форума бяха забелязали драстично по-ниско качество на 37 инчовото Сони от W серията. Аз не бих рискувал, но може да провериш на място с каква матрица и как се справя.

  16. Member Аватара на fikata
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    256
    #163

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ttddmm
    Здравейте, и аз съм нов този форум, и имам проблем с търсенето на Дигитални програми. Кабелният ни доставчик има пуснат пакет от цифрови програми които не мога да открия телевизорът е SONY Bravia KDL-32U3000 в модела при отваряне на "Меню"/Настройки/Цифрови настройки/Авт.цифрова настройка, и тук липсва питанката "Антенен" или "Кабелен" сигнал.
    Моля за помощ!
    Предварително благодаря!
    Този модел няма DVB-C , т.е. цифров тунер..
    http://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-p...tml#properties

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    10
    #164

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от qbadabaduuu
    Philips 52PFL9704H/12

    това е истината
    Ако можеш да ми посочиш къде го продават и за колко, защото аз само малки размери намирам.

    Иначе се спрях на 52W5500 и вече ми е в хола. За момента съм особено доволен и не съжалявам, че не инвестирах в X-a. Не забелязвам backlight bleeding проблем с моя. Смятам, че след 2-3 години вече ще са достатъчно напред с LED технолоигията, та да си взема 52-55 инчов на същите пари.

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #165

    Sony - LCD / Faq, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bobopich
    Ако можеш да ми посочиш къде го продават и за колко, защото аз само малки размери намирам.

    Иначе се спрях на 52W5500 и вече ми е в хола. За момента съм особено доволен и не съжалявам, че не инвестирах в X-a. Не забелязвам backlight bleeding проблем с моя. Смятам, че след 2-3 години вече ще са достатъчно напред с LED технолоигията, та да си взема 52-55 инчов на същите пари.
    Да ти е честит.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 119 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 39
    Последно: 02-03-23, 13:28
  2. Blu-Ray Player Sony / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 07-01-15, 08:01
  3. Sony док станции / FAQ на първа страница, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 0
    Последно: 27-11-12, 19:34
  4. Sony Home Theater System / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 10-11-12, 15:10
  5. Отговори: 1378
    Последно: 04-05-12, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе